Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
számvitel szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
minisindy



Csatlakozott: 2006.01.12. Csütörtök 14:49
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 10 Szerda 13:51    Hozzászólás témája: számvitel szigorlat Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
aki volt szigorlatozni 9.én az meg tudná mondani, hogy milyen volt? milyen feladatok voltak?
köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 10 Szerda 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A számvitel 3 topicban már van rá válasz,amúgy nekem volt egy random kérédés, meg kérdezett a dolgozatból is,és jókedve volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 11 Csütörtök 00:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alina írta:
A számvitel 3 topicban már van rá válasz,amúgy nekem volt egy random kérédés, meg kérdezett a dolgozatból is,és jókedve volt.


Az írásbeli mi(lyen) volt? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
polgartundi



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 15:49
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 12 Péntek 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Nemrég küldött Horváth Katalin egy üzenetet a neptunba, akiknek szóbelizni kell...csak azt nem írta, hogy mikor...
valaki esetleg nem tudja??
Fontos lenne, ugyanis én is köztük vagyok:)
Köszi
Tündi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 12 Péntek 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hi!

Valakinek aki kedden szóbelizett benn van már a jegye?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 12 Péntek 23:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem még nincs fent a jegy. És ha nem lesz ott akkor ez lesz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 13 Szombat 00:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a választ,jól esik tudni hoyg nem lógok ki annyira sorból.Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
polgartundi



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 15:49
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 13 Szombat 16:26    Hozzászólás témája: szigorlat szóbeli Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Azoknak, akik 9-én szigorlatoztak és szóbelire invitálta oket, köztük ugye engem is, 23-án a szigorlati idopontban kell megjelenni a szóbelire... HK tanárno mondta.
Remélem segítettem...

Tündi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24 Szerda 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Kérdés:Ha hiányzik a neptunban az aláírás a szigorlatnál az normális vagy szóljak az igen tisztelt HKnak?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem normális, ott aláírásnak kell lennie, ha eloször vetted fel a tárgyat, és szóljál, mert az hogy én szoltam és üzengettem úgy látszik nem elég...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi,gondoltam hogy így lesz.... Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vikk



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:02
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: itthon

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 26 Péntek 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csabeeka írta:
nem normális, ott aláírásnak kell lennie, ha eloször vetted fel a tárgyat, és szóljál, mert az hogy én szoltam és üzengettem úgy látszik nem elég...


Ma beszéltem Végh Norbival, azt mondta, feltétlenül bent kell lenni a szigorlat sorban HK aláírusunak, különben nagy baj lesz Smile hátul a szigorlatoknál az elnöki aláírást majd ok elintézik valahogy, legalábbis ezt mondta...
HK szerint pedig szar az egész rendszer, úgy, ahogy van, de azért bekapart egy aláírást az indexembe... folyt köv Smile
_________________
I don't ever wanna be like you / I don't wanna do the things you do...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 26 Péntek 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vikk írta:
Csabeeka írta:
nem normális, ott aláírásnak kell lennie, ha eloször vetted fel a tárgyat, és szóljál, mert az hogy én szoltam és üzengettem úgy látszik nem elég...


Ma beszéltem Végh Norbival, azt mondta, feltétlenül bent kell lenni a szigorlat sorban HK aláírusunak, különben nagy baj lesz Smile hátul a szigorlatoknál az elnöki aláírást majd ok elintézik valahogy, legalábbis ezt mondta...
HK szerint pedig szar az egész rendszer, úgy, ahogy van, de azért bekapart egy aláírást az indexembe... folyt köv Smile


ez már egy évvel ezelott is problémát okozott, akkor sikerült úgy megoldani, hogy HK beszélt Norbival, hogy a TO vegye át az indexeket a szigorlat aláírása nélkül, aztán felment a TO-ra és egyszerre aláírta mindenkinek.

valahogy nem lep meg, hogy ismert (és korábban ha nem is tökéletesen, de azért kielégítoen megoldott) problémákkal továbbra sem képesek zöld ágra vergodni... Confused
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 10 Csütörtök 23:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello! Az a gondom hogy feljelentkeztem a január 3.-ai számvitel szigorlatra de nem mentem el végülis, és most szeretnék a 17-eire jelentkezni inkább de nem enged a Neptun, azt mondja hogy a

"A vizsga jelentkezési feltétel nem teljesül! "

De bugos mert nem írja milyen vizsga jelentkezési feltétel, hiszen megvan a félévközi jegyem és az elozo vizsgaalkalomra fel is tudtam jelentkezni.

Tudja valaki mi a teendo ilyen esetben?

A tanulmányi osztályon/bárhol máshol való személyes megjelenésen kívül, mert az sajnos nem megy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 11 Péntek 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Hello! Az a gondom hogy feljelentkeztem a január 3.-ai számvitel szigorlatra de nem mentem el végülis, és most szeretnék a 17-eire jelentkezni inkább de nem enged a Neptun, azt mondja hogy a

"A vizsga jelentkezési feltétel nem teljesül! "

De bugos mert nem írja milyen vizsga jelentkezési feltétel, hiszen megvan a félévközi jegyem és az elozo vizsgaalkalomra fel is tudtam jelentkezni.

Tudja valaki mi a teendo ilyen esetben?

A tanulmányi osztályon/bárhol máshol való személyes megjelenésen kívül, mert az sajnos nem megy.


nem csengetted be az IV díjat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.