Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
számvitel szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 23 Péntek 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos... Gombaszögi azt mondta, hogy beszéljünk a HÖk-rol Dáviddal, mert hogy o mindent tud és a kurzus kiírása 'folyamatban van'. Mivel én nem tudom ot elérni, a suliban pedig már senki nincs benn, ezért kb itt megállt az egész.

A megoldás sajnos magától nem fog megszületni, én ennyit tudtam tenni. Ha valaki a HÖk-rol ezt itt olvassa, akkor légyszi kérje meg Dávidot hogy írjon ide és mondja el, mi a helyzet.

HK már kiírta a köv félévre a szvitel szigorlatot, csak hogy tudjatok róla...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 23 Péntek 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát..HK-hoz nem mennék inkább...akkor HÖK-re írok levelet valakinek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jaffa



Csatlakozott: 2009.01.23. Péntek 13:59
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 23 Péntek 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi Emberek!

Beszéltem az illetékessel (HÖK), tudnak a dologról! A következot kell tenni, felveszed a neptunon a szigót, amit ma éjfélig tehetsz meg tutira. Aztán hiába, hogy Horváth Tanárno aKa. HK. neve alatt van, mindig is azon lesz, felveszed. Továbbá a félév során lesz majd hasonló megmozdulás, mint a múltban, ami pár hete volt. A továbbiakban beadod a kérvényt (majd a HÖK értesít minket) az intézethez és nyugodtan, higgadtan készülünk a szigóra ill. államvizsgára. Smile

Az infó "nem hivatalos", telefonon tudtam ezt meg (HÖK), feleloséget nem vállalok érte. Smile

OFF

micu: annyira ne örülj, majd államvizsga után mondjad azt, hogy "kikerülünk a MÁTRIXból" vazze ! Levelet meg ne írjál! kössz Smile


Tanár neveket, meg melyik tanár mit mondott azt meg szerintem inkább kerüljuk! Mindenki tudja mi a probléma, csak orvosolni kell. Smile Amekkora a harc, ebben az intézményben pont boven elég, semmi értelme mégjobban lobbantani a lángot. (Aki tudja mirol beszélek tudja, aki nem, ne okoskodjon KÖSSZ). = ERGO-> Csak finoman, finomabban, mint eddig emberek. Mindenkinek érdeke, hogy az alagút végében a fényt lássuk, ami ne a vonat lámpája (írhatnék ide is tanár nevet, de nem fogok) legyen mint eddig....

ON

Curse: köszönjük, hogy ezzel az infóval szolgáltál sokat segített!

PÍÍSZ
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 23 Péntek 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
Sziasztok, jól látom, hogy annyi év után sikerült végre kikerülni HK-t számvitel szigorlaton?
(Bocs, nem olvastam vissza, csak két oldalt)


Az túlzás...de majd mesélek a sörözésen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
leogyerek



Csatlakozott: 2008.09.09. Kedd 20:59
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 26 Hétfő 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kössz az infókat! Én is élek a lehetoségekkel!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27 Kedd 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kinél kell kérvényezni, ha a Neptun nem engedi felvenni a számvitel szigorlatot, mert hogy többször nem vehetem fel? Háromszor vettem fel eddig...

Köszi a választ elore is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27 Kedd 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TVSZ 52.§/4/c írta:
a 25.§ (6) bekezdése helyett a következo vonatkozik:
A hallgató egy tantárgyból, három alkalommal kísérelheti meg a vizsga (szigorlat) letételét az adott vizsgaidoszakban, a három tantárgyfelvétel esetén a vizsgák száma maximum 7 lehet. A 7. eredménytelen vizsga után a hallgatót el kell bocsátani.


Bár sejtheto, hogy mit akartak írni, de nem sikerült a feladat. Nyelvtanilag ebbol szerintem csak az következik, hogy a 3. tárgyfelvétel ÉS a 7. vizsga együttes feltétele a buktatótétel. Továbbgondolva: itt csak a 7. alkalom a korlátozás.

A kérdésre válaszolva: szerintem a TO-t keresd, mert az intézet ezt nem tudja változtatni, a neptun csoport meg nem fog belemenni a jogászkodásba.
Kérvényt meg nem kell írni (dékánnak), hiszen Te csak a jogaiddal akarsz élni, nem pedig azon felüli dolgot kérsz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27 Kedd 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
TVSZ 52.§/4/c írta:
a 25.§ (6) bekezdése helyett a következo vonatkozik:
A hallgató egy tantárgyból, három alkalommal kísérelheti meg a vizsga (szigorlat) letételét az adott vizsgaidoszakban, a három tantárgyfelvétel esetén a vizsgák száma maximum 7 lehet. A 7. eredménytelen vizsga után a hallgatót el kell bocsátani.


Bár sejtheto, hogy mit akartak írni, de nem sikerült a feladat. Nyelvtanilag ebbol szerintem csak az következik, hogy a 3. tárgyfelvétel ÉS a 7. vizsga együttes feltétele a buktatótétel. Továbbgondolva: itt csak a 7. alkalom a korlátozás.

A kérdésre válaszolva: szerintem a TO-t keresd, mert az intézet ezt nem tudja változtatni, a neptun csoport meg nem fog belemenni a jogászkodásba.
Kérvényt meg nem kell írni (dékánnak), hiszen Te csak a jogaiddal akarsz élni, nem pedig azon felüli dolgot kérsz...


Rendben, köszönöm szépen a gyors választ!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27 Kedd 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem is hasonló a helyzet..a neptun nem engedi felvenni. TO-n azt mondták ha csütörtökig nem sikerül felveszik ok ,csak szóljunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27 Kedd 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

micu írta:
nekem is hasonló a helyzet..a neptun nem engedi felvenni. TO-n azt mondták ha csütörtökig nem sikerül felveszik ok ,csak szóljunk.


Attól tartok nem csak ketten leszünk ilyenek. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Fresh_Cool_Ale



Csatlakozott: 2008.06.11. Szerda 8:54
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 28 Szerda 01:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem sikerült felvennem, de ahhoz hogy Gombaszöginél vizsgázhassak majd kell még tennem vmit? Mondjuk le kell adnom egy kérvényt a GTI-n? Vagy majd "alakul magától"? ^^
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jaffa



Csatlakozott: 2009.01.23. Péntek 13:59
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 28 Szerda 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fresh_Cool_Ale írta:
Nekem sikerült felvennem, de ahhoz hogy Gombaszöginél vizsgázhassak majd kell még tennem vmit? Mondjuk le kell adnom egy kérvényt a GTI-n? Vagy majd "alakul magától"? ^^


olvass már kicsit vissza kérlek! Talán fény derül a kérdésedre.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 28 Szerda 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!

Mivel sikerült úgy befrissíteni a szervert, hogy összef*sta magát a honlap, így a jelenleg egyetlen muködo felületen tenném közhírré:

Akik már legalább 3 alkalommal vizsgáztak Horváth Katalin tanárnonél számvitel szigorlatból sikertelenül, és a következo félévben a Gombaszögi tanárno vezette külön elbíráló bizottság által tartott szigorlaton szeretnének próbálkozni, írják meg a nevüket/neptunkódjukat Pataki Dávidnak (pataki.david@hok.bmf.hu).

Már készen van a kérvényt, csak hozzá kéne írni mindenkit, aki nem Horváth Katalinnál szeretne szigorlatozni. Ha a kérvényt elfogadják, a listán szereplo embereket átrakják neptunban egy másik számvitel szigorlatra, amit Gombaszögi tanárnoék tartanak. Lehetoleg péntek délig tegye meg a fentieket mindenki, akit érint.

Ahogy tudjátok: terjesszétek a hírt pls!


u.i.: a letöltések, meg a honlap remélhetoleg köv hét elejére helyreáll (kicsit át kell írnom pár dolgot benne), addig legyetek türelemmel...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Fresh_Cool_Ale



Csatlakozott: 2008.06.11. Szerda 8:54
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 29 Csütörtök 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tárgytalan.

Közben felfedeztem neptun üzit is, tehát egyelore maradok Horváth Katalinnál..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 02 Hétfő 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

szeretném megvenni azt a könyvet amibol Gombaszögi tanít. a címét azt tudom , hogy Vezetoi számvitel de azt hogy ki írta, azt sajnos nem.

tudtok ebben segíteni?

köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
23 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.