Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel III. keresztfélév!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem azért próbáld meg még egyszer mindenképp. Legalább mindenmindegy alapon lehet hogy így felszabadultabb leszel és sikerülni fog.

Nekem is el szokott jönni az a pillanat szinte minden vizsgaidoszakban amikor legszivesebben bemennék a tanulmányira behajítanám az ajtón az indexet, jól beolvasnék mindenkinek aztán meg kiiratkoznék. Idén már 2-szer is voltam így, viszont azt is tudom hogyha letudom a félévet már nem sok minden akadályoz a cél elérésétol, ugyhogy kitartás, szerintem ne add fel csakazért sem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cure777 írta:
de jo 2003 óta szivom csak ezt az egy tantárgyat, és most ujra megszívtam, hát köszöm szépen nekem ennyi elég... Sziasztok!


Szerintem ne add fel, esetleg próbálj beszélni HK-val, hátha ad még haladékot, mert szokott oylat csinálni, hogy lehte vizsgázni a köv. szorgalmi idoszak elején.

Velem mikor problémám volt rendes volt, de sajna nem tudtam élni a segítségével, mert akkor épp nem olyan idoszakomban voltam, hogy tanuljak...ezért buktam el a szv2-t.

Ha meg sikerül vele megegyezni, akkor pedig keress egy tanárt vagy nem tudom kit, de biztos meg lehet tanulni a szv3-at is. Sokaktól hallottam, hogy aki a szv2-t túléli, az a 3at is simán, és a szigorlat meg már innen gyerekjáték.
Sok sikert!
Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cure777 írta:
nem tudjátok, mikor lehet megnézni?


Tényleg, mikor lehet megnézni? Vki... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amugy is a Szakinfó szigorlat meg a számvitel szigorlat egy napon van, ode se érnék számvitelre! Ez csak a mi sulinkban lehetséges, hogy két szigorlat egy napon van!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
cure777 írta:
nem tudjátok, mikor lehet megnézni?


Tényleg, mikor lehet megnézni? Vki... Smile


én pl ma megyek be, mert elvileg ma van 3-5ig fogadóórája. Ajánlom, hogy ott legyen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cure777 írta:
Amugy is a Szakinfó szigorlat meg a számvitel szigorlat egy napon van, ode se érnék számvitelre! Ez csak a mi sulinkban lehetséges, hogy két szigorlat egy napon van!


Akkor beszélni kellene esetleg valamelyik tanárral, hogy 1 órával csúsztassa el... azt hiszem szakinfo szig az szóbeli, megmondod, hogy te szeretnél lenni az elso, mert át kell érni másik szigorlatra.

Ezt biztos meg lehet oldani, Schmuck Balázsék azért rugalmasak valamilyen szinten szerintem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Nono írta:
cure777 írta:
nem tudjátok, mikor lehet megnézni?


Tényleg, mikor lehet megnézni? Vki... Smile


én pl ma megyek be, mert elvileg ma van 3-5ig fogadóórája. Ajánlom, hogy ott legyen.


Jegybeírási idopontokat akkor csekkold már le plz Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:

Jegybeírási idopontokat akkor csekkold már le plz Smile


Én hülye, hittem a neten lévo infóknak ezen a foiskolán... Kiderült, hogy a tanárok engedélyt kaptak arra, hogy megváltoztassák a fogadóóráikat a vizsgaidoszakban. Ezt meg is tették, csak baromira nem egyeztettek a kari honlap karbantartójával.
Naszóval, az elábbi idopontokat kellett volna kiszopni mindenkinek a kisujjából:
Kód:
fogadóidok:
máj. 15. kedd       15-17
máj. 21. hétfo      15-17
máj. 31. csütörtök  16-18
júni.  8. péntek    13-15
júni. 14. csütörtök 14-16

jegybeírás
júni.  8.  péntek   13-15
júni. 14. csütörtök 14-16
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

két jegybeírási idopont számvitel 1 számvitel 2 számvitel 3+ manager szak... na hány százan is lesztek? és akkor lehet ugyebár megnézni a zh-kat, vagyis soha...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hiszen ez rendszerint így van nála. Ott állunk a folyosón többszázan, folyik rülunk a víz, levego sincs. Késik fél órát, vagy csak simán nem lehet elkezdeni odaadni neki az indexeket, mert valakivel beszélget, vagy szóbeliztet.
2-3 órája elmegy ezeken a napokon az embernek erre...Nyugi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 23 Szerda 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

H.K. ajtajánál olvasható...

Számvitel szóbeli


SzvIII
Gergely Dávid
Szegedi Tamás
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 23 Szerda 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fogadóórán meg lehet nézni a szigorlatot?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 23 Szerda 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Fogadóórán meg lehet nézni a szigorlatot?

szvsz csak akkor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 23 Szerda 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg lehet nézni egyetlen dolgozatot is HK-nál? Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 23 Szerda 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzscsi írta:
Meg lehet nézni egyetlen dolgozatot is HK-nál? Shocked


én anno négy (4) félévet húztam le nála a szigorlatig, de össz-vissz egyetlen zh-m pontozását láttam (az is "érdekes" volt...) szvsz sok értelme nincs is (hacsak nem a hibáidra vagy kiváncsi, de néha az sem segit sokat, foleg elméleti kérdéseknél), mert nem hinném, hogy meg lehetne gyozni arról, hogy o tévedett és neked van igazad...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.