Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kontrolling-keresztfélév
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 15 Csütörtök 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A ZH eredményekkel mi van? Elérheto már valahol?
Jövo héten pót, ugye?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 15 Csütörtök 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezt a pótot honnan vetted? Én ugyan nem voltam utána a gyakorlaton, de mintha úgy rémlene, hogy pótot majd az egészbol lehetne írni majd a vizsgaidoszak elso hetében...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 15 Csütörtök 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
ezt a pótot honnan vetted? Én ugyan nem voltam utána a gyakorlaton, de mintha úgy rémlene, hogy pótot majd az egészbol lehetne írni majd a vizsgaidoszak elso hetében...


Én (köszönet a téves info elinditójának) fél 1 körül írtam meg a ZHt, mivel ugye 11:20-be készütem bemenni...
És akkor olyat mondott, hogy 2 hét múlva...
Tehát akkor még nincs eredmény, köszi a választ.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 15 Csütörtök 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem a legkínosabb ez a 11:20as dolog, mert én terjesztettem el, (ráadásul csupán a véletlenbol kifolyólag én nem szívtam meg). Viszont utána több emberrel beszéltem és többeknek is rémlik a fenti idopont. Mondjuk, hogy közülük mennyien hiszik, hogy hallották és mennyien hallották...azt már eldönteni nemtudom, de erosen él bennem a gyanú, hogy valami kölcsönös félreértésrol van szó...mert év elején már volt rá példa ugye amikor nehéz volt megértetni, hogy a gazdinfó controlling és a menedzser controlling nem ugyanaz...mégha ugyanazt is adják le. (2 kredit kontra 5 kredit, stb)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 15 Csütörtök 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor jövo héten pótlás? Jó lenne ezt kideríteni, vajon ha írok neki ímélt válaszol? Csak nehogy jó szokást követoen szerda este válaszoljon, hogy igen holnap pótzh.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 15 Csütörtök 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pantomines írta:
Akkor jövo héten pótlás? Jó lenne ezt kideríteni, vajon ha írok neki ímélt válaszol? Csak nehogy jó szokást követoen szerda este válaszoljon, hogy igen holnap pótzh.


Hát a ZH idopontja miatt írt neki akkor egy lány, visszaírt hétfon hogy még nem tudja mikor iratja. Aztán nem írt...szóval még szerdán se várd a választ. Ahhoz viszont tudni kéne az eredményeket. Azt mondta ma megesznek...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 15 Csütörtök 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de ma nincs is oktatás...zh eredményt meg nem szoktak neptunra küldeni (tudja egyáltalán azt a rendszer?).

...nekem meg nem valószínu, hogy elküldi, lévén nem is beszéltem vele errol...hacsak más meg nem adta a címet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 19 Hétfő 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki írt már neki ímélt potzh-val kapcsolatban? Mert akkor én már nem írok. Ha meg nem akkor igen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eras111



Csatlakozott: 2007.08.25. Szombat 14:36
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 24 Szombat 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hmmm.....engem az érdekelne, hogy az van kiirva, hogy a tanár beirja a letiltásokat de nem értem milyen letiltásokat irhatna be ha még egy jelenléti ivet se kellett irni a gyakokon... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 24 Szombat 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eras111 írta:
hmmm.....engem az érdekelne, hogy az van kiirva, hogy a tanár beirja a letiltásokat de nem értem milyen letiltásokat irhatna be ha még egy jelenléti ivet se kellett irni a gyakokon... Rolling Eyes


ha jól vettem ki, akkor a letiltás=elégtelen jegy.

Ja igen, ezt ki is hagytam a sztoriból: a jegyszámítás 3 összetevobol jön majd ki, zh1, zh2, órai munka. Ez utóbbit picit nehéz értelmeznem, lévén egy órán jó ha 5 ember szerepel, múltkor ebbol 2 neveket olvasott fel 10 percen keresztül...a másik három meg egy-egy NPV feladattal szenvedett (pü2, hellóka...).

Hogy ezt szv szigóhoz kötik, az egy vicc.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 25 Vasárnap 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na most akkor, mi gazdinfósok mikor fogjuk írni? Amikor, amelyikre kedvünk tartja bemegyünk? Dec 6-aira mehetek vajon?
Ha korábbira mennék,nem nyernék vele... Ill idom nincs arra menni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eras111



Csatlakozott: 2007.08.25. Szombat 14:36
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 26 Hétfő 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a Neptun üzenet sokat segített!Attol még nem tudom hogy mikor lehet az elso zh-t potolni!Ja meg azt sem tudom hogy a gazdinfosokra is vonatkozik-e ez a 4 ora gyak mivel nekünk ezen a héten nem lenne oránk!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 26 Hétfő 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szvsz ránk is vonatkozik a gyak...
A pótról meg fogalmam sincs...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 26 Hétfő 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mellesleg ha mindenkinek ajánlott a gyak, akkor hova fogunk ülni? Mert elozo héten is elég vicceske volt. És én nem ezen a héten járnék, jártam, akkor vaj kell-e vagy ugyanazt adja le?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 27 Kedd 08:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem rájött, hogy egyszerubb lenne egy pótzh-t iratni, ha a 2 zh-ból nincs meg a szükséges pontszám, logikus lenne. A neptun üzenet meg biztos, hogy ránk is vonatkozik. Bár érdekes, hogy állítolag már jött tole neptunon üzenet korábban, én azokat eddig még nem kaptam meg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
9 / 12 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.