Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
3. Tárgyfelvétel
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 14 Csütörtök 11:25    Hozzászólás témája: 3. Tárgyfelvétel Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tud vaki biztos infot mondani arról hogy kire vonatkozik ezen szabály s kire nem? Ill. a vizsgakurzus beleszámít e a 3. tárgyfelvételbe? Gazd.infos vagyok már rég....

Sürgos lenne!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 14 Csütörtök 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenkire. A VKra nem tudok biztosat mondani, mert azt annyiszor variálták már, hogy nem követem, de asszem beleszámít ha 2 féléven belül vetted fel úgy. Pontos infót Csabeeekától kérj...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 14 Csütörtök 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azaz? email cimet kaphatok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 14 Csütörtök 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csabeeka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 14 Csütörtök 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez engem is érdekelne Smile Arpo, ha megtudsz valamit írd már be ide pls Smile Thx.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 14 Csütörtök 12:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

okkke....de sztem a vizsgakurzus nem számit bele, mert most jan-ban kérdeztem csókánét o azt mondta rám a 7 vizsglimit él. Ez volt marketing. Igy simán felvettem negyedjére. Na most szv2-böl ue. elvileg. TVSZ tavaly juniusi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 14 Csütörtök 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
okkke....de sztem a vizsgakurzus nem számit bele, mert most jan-ban kérdeztem csókánét o azt mondta rám a 7 vizsglimit él. Ez volt marketing. Igy simán felvettem negyedjére. Na most szv2-böl ue. elvileg. TVSZ tavaly juniusi.


Akkor viszont nem értem, mert én marketingbol és pü2 -bol is VK -on vagyok, és mindkettonél van egy "3. tárgyfelvétel" pecsét az indexemben...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 14 Csütörtök 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudom elvileg nekem is de marketingbol már tavaly is benn volt az indexembe. Igy is engedték felvenni, hivatkozva a 7 vizsgalehetoségre. Szal most nem tudom pontosan mivan de sztem nem sok ember van aki tudja.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 14 Csütörtök 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hm, akkor ez némiképp megnyugtató, azthittem már ez az "utsó-utsó" lehetoségem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 14 Csütörtök 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de oszintén nem tudom....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 14 Csütörtök 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Neptun mit ír a VK-ra? Beleszámolja a felvételek közé?
Valahol a mintatanterv környékén meg tudod nézni...
Ettol függetlenül persze lehet hogy mégsem számít negyedik tárgyfelvételnek. Itt minden lehetséges...
(Nekem semmiféle pecsét nincs a harmadjára felvett számvitel mellett az indexben...)
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én eddig 2x vettem fel szv2-t, most veszem fel 3x, de most VK-ba. Azt írja 3ik tárgyfelvét.

Szóval VK is annak számít.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mondom, lehet nem mindegy mikori az a VK... (2007 elotti/utáni -> új TVSZ elotti/utáni)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
mondom, lehet nem mindegy mikori az a VK... (2007 elotti/utáni -> új TVSZ elotti/utáni)


Elso marketingem is 1 felvet, utana volt meg 2 VK--> össz mar 3nak irta.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 11 Péntek 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Látom az utolsó hozzászólás júniusi. Azóta valakinek tapasztalata ezzel a 3. felvétellel? Én dettó marketinggel állok így, eloször "normál" módon vettem fel, majd egymást követo kétszer vizsgakurzuson, a neptun azt írja 3. felvétel. Most akkor ez az érvényes, vagy a hét vizsgalehetoség, mert ez így nem tiszta. Egyátalán holt tudom megnézni, hogy hányszor vizsgáztam az adott tárgyból?

Elore is köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.