Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
3. Tárgyfelvétel
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 12 Szombat 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paleee írta:
noodleey írta:
mert amikor én csináltam a marketinget, hiába O volt a gyaktanár, a vizsga KM - féle volt...

Cool Cool Akkor ha KM vizsgáztat, akkor megveszem a "Teás" könyvét 10 példányban, és azzal megyek indexet beíratni, hogy elotte azokat dedikálja, hátha megesik a szíve, hogy milyen rendes vagyok, és a könycseppje kettessé mossa az egyesem Very Happy Very Happy


Nem akarlak bosszantani, de KM-ben annyi jóindulat sincs, hogy a minimum 20/19 pontra nem adta meg vkinek azt a lehetoséget se, hogy az 1 pontért (azaz a 2es határért) felelhessen szóban, vagy javíthasson... Mehetett újra vizsgázni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 12 Szombat 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Nem akarlak bosszantani, de KM-ben annyi jóindulat sincs, hogy a minimum 20/19 pontra nem adta meg vkinek azt a lehetoséget se, hogy az 1 pontért (azaz a 2es határért) felelhessen szóban, vagy javíthasson... Mehetett újra vizsgázni.

Tudom én ezt pontosan, csak poén volt, de hogy ha idén meghúz valami ilyen egy ponton azt hiszem (ha már úgy is pápá BMF) akkor úgy beolvasok annak a nonek hogy az na...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 12 Szombat 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
wlaszi írta:

Nyet, nézd meg, csakis GI kurzuskiírás van...szóval nincs választás. Bár ezesetben nincs mit sajnálni rajta Smile

Hát igen, de attól még lehet beküldeti HK az o dogáját... az egy dolog, hogy a felügyelo tanár GI lesz...

GI mondta, hogy szabad tanárválasztásunk van, bár a január 3ai HKs vizsgánk után és a Neptunos idopontok megvariálása után, de hozzátette azt is, hogy a 16ai, 17ei, 23ai reggeli vizsgát o felügyeli, plusz megejgyezte, hogy a példasor milyenségére vonatkozó kérdések nem tartoznak a hallgatói jogkörbe.
Szóval ja, kakiban vagyunk, mert tényleg lehet, hogy GI felügyel, de HKst írunk... No comment.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 12 Szombat 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kettorol beszélünk! A mostani vizsgákon lehet választani. A köv féléves kurzusnál meg nem. Illetve szabadon választhatsz az 1bol. Kb úgy mint ahogy szakirányt is mindannyian választottunk...

A hozzászólás legutóbb wlaszi által 2008 Jan. 12 Szombat 19:01-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 12 Szombat 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hja, akkor nem szóltam Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.