Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Controlling 2007/08/2 félévre
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem nem, mert én nem tudnék uj kérvényt leadni, külföldrol nehéz. Inkább legyen neptun csoport által bepakolós. Szerintem. Amugy ami a fooldalon ki van irva a kergazddal meg kontrolinggal, még egyik felvétele sem sikerült nekem. Biztos még dolgoznak a problémán.
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, én is ebben a cjpoben járok...
Elérhetetlen távolságban vagyok a TO-tól, térben és idoben egyaránt...
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zsé



Csatlakozott: 2007.05.29. Kedd 17:12
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmm, most van aki fel tudja venni a controllingot, van aki nem?vagy hogy van ez....?!- én se birom felvenni,pedig rajta vagyok a közös kérvényen, elvileg...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsé írta:
Hmm, most van aki fel tudja venni a controllingot, van aki nem?vagy hogy van ez....?!- én se birom felvenni,pedig rajta vagyok a közös kérvényen, elvileg...


Szerintem majd jövohéten fog ez rendezodni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsé írta:
Hmm, most van aki fel tudja venni a controllingot, van aki nem?vagy hogy van ez....?!- én se birom felvenni,pedig rajta vagyok a közös kérvényen, elvileg...


Akkor úgy látszik nem volt elég világos: nem számít a közös kérvény! Csak azoknál történik majd valami, akik egyénként leadják a SAJÁT kérvényüket ezügyben. Döntés csupán arról született, hogy ezeket a kérelmeket el fogják fogadni...nem pedig arról, hogy a közös kérvényt elfogadták. Vili?

forrás: TO
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó. Akkor ha így van, jövo héten be lehet adni még azt a .......... kérvényt?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
zsé írta:
Hmm, most van aki fel tudja venni a controllingot, van aki nem?vagy hogy van ez....?!- én se birom felvenni,pedig rajta vagyok a közös kérvényen, elvileg...


Akkor úgy látszik nem volt elég világos: nem számít a közös kérvény! Csak azoknál történik majd valami, akik egyénként leadják a SAJÁT kérvényüket ezügyben. Döntés csupán arról született, hogy ezeket a kérelmeket el fogják fogadni...nem pedig arról, hogy a közös kérvényt elfogadták. Vili?

forrás: TO


De ez is olyan, hogy 1ik napról a másikra az ember ha fel se jön GP-ra, akkor nem is tudja mi van. Hétfon még él ez a lehetoség, vagy ez a péntek volt az utsó határido?

Az rendben van, hogy mi valamilyen felindulásból (ráértünk szerdán 5 és fél óra alatt), és leadtunk egy egyéni kérvényt, de ha valaki mondjuk ma tudta meg, hogy ez van, az ha akart volna se ért volna be 11ig a kérvénnyel...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Élo példa vónék erre én magam is...
Pontosan 1 órával a TO nyitvatartás vége elott, TÖK VÉLETLENÜL olvastam egy hírt, ami gyanút keltett bennem a közös kérvény sikerét illetoen.

Esélyem se volt, hogy 11-ig saját kérvényt benyújtsak, 3-ig a testem a vállalatot illeti meg... Evil or Very Mad

Holnaptól meg nem leszek itthon egy hétig...
Kicsit drága síelés lesz ez így, ha utána még egy félévet fel kell vennem controlling miatt....

No de egyszer élünk !!!!
Ihajjjj!Twisted Evil
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én se tudok jobbat, meg kell próbálni hétfon! Vagy bemenni Franacsovicshoz! Mult félévben is ez volt csak akkor még Láhm Szilvi intézte! O absz. normális és hallgató barát volt! Csak nehogy visszasírjuk.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
zsé írta:
.


Akkor úgy látszik nem volt elég világos: nem számít a közös kérvény! Csak azoknál történik majd valami, akik egyénként leadják a SAJÁT kérvényüket ezügyben. Döntés csupán arról született, hogy ezeket a kérelmeket el fogják fogadni...nem pedig arról, hogy a közös kérvényt elfogadták. Vili?

forrás: TO


OFF
Akkor a VIR + szakinfó közös kérvényt is egyénileg ujra be kell adni? (bocs, tudom nem ez a topikja) Rolling Eyes
ON
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vip007 írta:
wlaszi írta:
zsé írta:
.


Akkor úgy látszik nem volt elég világos: nem számít a közös kérvény! Csak azoknál történik majd valami, akik egyénként leadják a SAJÁT kérvényüket ezügyben. Döntés csupán arról született, hogy ezeket a kérelmeket el fogják fogadni...nem pedig arról, hogy a közös kérvényt elfogadták. Vili?

forrás: TO


OFF
Akkor a VIR + szakinfó közös kérvényt is egyénileg ujra be kell adni? (bocs, tudom nem ez a topikja) Rolling Eyes
ON


Ezek után azt mondom, hogy nem ártana...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintetek belefér még, ha hétfon adok le egyéni kérelmet? (Kinek címezzem? TO? Francsovics A.?)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

horvathani írta:
Szerintetek belefér még, ha hétfon adok le egyéni kérelmet? (Kinek címezzem? TO? Francsovics A.?)


Nem csak Te fogsz menni hétfon...

F.A. részére kell címezni, jah Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm a gyors választ Smile

Még annyi, hogy kb. mikorra menjek oda?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor mi lenne, ha odamennénk 100-an reggel 8:30-ra pl?

Mindenki aki rajta van a listán, jöjjön. És hozzon magával még egy embert. Tök jó buli lesz... Rolling Eyes


Még mindig nem értem, miért jó az, hogy egy szépen összegyujtött lista helyett inkább egyesével adjuk be a kérvényt, 100x annyi iktatnivaló, 100x annyi levél, meg még ki tudja micsoda, és úgyis mindet elfogadják, hiszen már elore megmondták.


Ezért csináljon az ember közös kérvényt... marhára megéri mondhatom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.