Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Controlling 2007/08/2 félévre
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt se értem, ha mumenedzsereknél elég hozzá egy pü2, akkor velünk mit szívóznak?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Háát? Nem tudom lehet e! Sajnos nem ismerem! Most érdeklodtem attól aki elozo félévben csinálta és azt mondta h katalóg szinte nincs is. Szal ilyen erovel annyira nem érdekelne! Bár inkább mennék én is péntek reggelre....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na kaptam választ, és azt mondja Giorgio, hogy a controlling kérvények pozitív elbírálást kaptak, vagy fognak kapni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
Eloször is köszi az infot!
Másodszor: nem tudom de elözö félévbe vmiért ne vették nekem fel ezt a nyomorék tárgyat, és ha most sem teszik tuti hülyét kapok! Szal inkább dolgozzon a T.O nem? Vagy?


Elozo félévben sok embernek a közös kérvényen nem lett felvéve a tárgy, nem tudom páran hogy oldották meg, hogy mégis fel lett nekik véve (errol wlaszi tud majd nyilatkozni), de lehet , hogy egy félév eleji könyörgés-kérelem beadás volt a kulcs...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Na kaptam választ, és azt mondja Giorgio, hogy a controlling kérvények pozitív elbírálást kaptak, vagy fognak kapni Smile



Hát reméljük tényleg így is lesz!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én semmit nem csináltam, simán én is csak 1 voltam a listán. Felkerült a neptunba, többet nem kérdezosködtem, nehogy meggondolják Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zsé



Csatlakozott: 2007.05.29. Kedd 17:12
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem bekerült a neptunba a controlling a napokban,de alatta "Törlésre kijelölve" felirat is szerepel... Sad így fogalmam sincs mi lesz vele....rajta voltam a közös listán, meg egyéni kérelmet is beadtam....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 22:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na basszus nekem meg se ez se az
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze minden létezo listán rajta vagyok......még az ajtóra is felirtam a nevem:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 23:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!

Mindenki aki adott be kérvényt nézze meg a leckekönyvben, mert benne van az elbírálás!

Engedélyt kapott a 2007/2008-as tanév tavaszi félévén a Controlling tárgy elokövetelmény nélküli felvételére. A tárgy eredménye akkor válik érvényessé, ha a félév során az elokövetelményt is teljesítette.

Smile)

De persze felvenni még most se tudom

UI: én még szerdán adtam be múlthéten, szóval aki hétfon adta be, vagy ezen a héten annak még nincs bent Smile hogy bent lesz -e... azt nem tudom!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 23:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Márcsak a szv szigót kéne abszolválni, és no para D Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 01 Péntek 00:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hüm, az elbírálás egy dolog, meg a tárgy bekerülése egy másik, úgyhogy én felvettem a menedzserek controllingját, legfeljebb jól le leszek b*szva érte TO által.

Kiváncsi leszek mi lesz ha ne adj ég a számvitel szigó nem jön össze Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 01 Péntek 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én hétfon adtam be kérelmet. Mennyi esélyem lehet? Vélemény?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 01 Péntek 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah, igen idáig én is eljutottam, ez már legalább pozitív:

"Engedélyt kapott a 2007/2008-as tanév tavaszi félévén a Controlling, a Vezetoi inf. rend. és a Szakinformatika szigorlat tárgyak elokövetelmény nélküli felvételére. A tárgyak eredménye akkor válik érvényessé, ha a félév során az elokövetelményt is teljesítette."

Csak na és akkor most hogyan tovább? Felveszik nekünk automatice, vagy menjünk kulcsolni TO-ra, esetleg intézethez...megint csak egyenként?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 01 Péntek 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak kérdem ilyeneket hol olvastok üzenetben, vagy esetleg máshol feltüntetve?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
7 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.