Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
VIR 2007/08/02 félévre
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah voltam fent TOn, leadtam a kérvényt. Viszont senki se hivatkozon arra, h volt "össznép kérvény", mert, idézem : "ngem nem érdekel, hogy mit adtak le"

Örüljünk az együttmuködésnek:S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos.

Mivel semmiféle megerosített információnk nincs arról, hogy ez a VIR kérvény egyáltalán elolvasásra került, arról meg végképp nincs, hogy esetleg még engedélyezik is... ezért a következot javaslom a feliratkozottaknak.

Aki biztosra akar menni, hétfon reggel menjen be egyéni (!) kérvénnyel a suliba a TO-ra, és adja le. Írjátok bele a tárgy kódját, és a szokásos szöveget, hogy szeretnétek fölvenni passzív félév stb. elkerülése céljából.

Aki ezt megteszi, annak van esélye arra, hogy engedélyezik neki. Aki nem teszi meg, azzal nem tudni mi lesz. A jelenlegi helyzet alapján úgy fest, hogy a közös kérvényt NEM FOGADJÁK EL. Tehát, úgy kell vennetek, hogy arról mindenkit elutasítottak. Semmilyen jele sincs az ellenkezojének. Lásd controlling topik, az ottani közös kérvény is megbukott.


Ha meglátogatjátok a TO-t, és ott fejbekólintanak amiért 40-en bementek ugyanazzal a problémával egyesével, akkor majd tessék mondani, hogy volt közös kérvény is, de az nem volt jó ugye..... nehogy már még mi legyünk a hibásak. Megpróbáltuk az egyszerubb úton, de ha az nem jó...akkor itt lesz a bonyolultabb. Legalább mindenki boldog lesz Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 22:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
Lásd controlling topik, az ottani közös kérvény is megbukott.


Ez így nem kerek. Ugyanis annak alapján jutott el odáig az ügy, hogy ki lett hirdetve, hogy milyen metódussal van lehetoség a felvételére. Anélkül hidd el, hogy lóf*sz sem történt volna, ami persze nem róható fel senkinek, ugyanis gondolatolvasók sehol sincsenek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29 Kedd 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Curse írta:
Lásd controlling topik, az ottani közös kérvény is megbukott.


Ez így nem kerek. Ugyanis annak alapján jutott el odáig az ügy, hogy ki lett hirdetve, hogy milyen metódussal van lehetoség a felvételére. Anélkül hidd el, hogy lóf*sz sem történt volna, ami persze nem róható fel senkinek, ugyanis gondolatolvasók sehol sincsenek.


Ez ami itt megy ezekkel a kérvényekkel, az egyre szánalmasabb. Mire jó ez egyáltalán? Most az a helyzet, ha jól értem hogy nem vehetünk fel néhány tantárgyat, hogy miért, azt nem részletezném, elég felháborító, mindenki megismerkedett már a Számvitel tantárggyal és a lehúzó vizsga-javítási, buktatási módszerekkel. Illetve a foiskolán "muködo" hamis kreditrendszerrel.

De úgy tunik egy ideje gyakorlat, hogy a szabályzat ellenére mégiscsak felvehetnek egyesek tantárgyakat különféle kérvényekkel, így elonyhöz jutva, aki viszont nem értesül errol/nem ér rá ezzel szarakodni/lemarad a határidokrol, az hátrányba kerül. Na most eddig elfogadásra kerültek csoportos kérvények, így csökkentve ezzel az érdekes kivételezési eljárással történo pluszmunkát, elfogadható téve a "rendszert", ami talán a káoszhoz áll közelebb.

Most míg másutt csökkentik az iskolai dolgokkal járó adminisztrációt stb., nekünk egyesével/tantárgyanként/félévente be kell járkálnunk egyéni kérvényekkel, amit ki tudja mikor, vagy egyáltalán elfogad-e az egyébként egyáltalán nem kedves tanulmányi osztály és annak dolgozói.

Hát akinek van ideje gondolja végig, én megtettem és egy szóban kifejezheto következtetésre jutottam:

/spit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29 Kedd 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:

Ez ami itt megy ezekkel a kérvényekkel, az egyre szánalmasabb. Mire jó ez egyáltalán? Most az a helyzet, ha jól értem hogy nem vehetünk fel néhány tantárgyat, hogy miért, azt nem részletezném, elég felháborító, mindenki megismerkedett már a Számvitel tantárggyal és a lehúzó vizsga-javítási, buktatási módszerekkel. Illetve a foiskolán "muködo" hamis kreditrendszerrel.

De úgy tunik egy ideje gyakorlat, hogy a szabályzat ellenére mégiscsak felvehetnek egyesek tantárgyakat különféle kérvényekkel, így elonyhöz jutva, aki viszont nem értesül errol/nem ér rá ezzel szarakodni/lemarad a határidokrol, az hátrányba kerül. Na most eddig elfogadásra kerültek csoportos kérvények, így csökkentve ezzel az érdekes kivételezési eljárással történo pluszmunkát, elfogadható téve a "rendszert", ami talán a káoszhoz áll közelebb.

Most míg másutt csökkentik az iskolai dolgokkal járó adminisztrációt stb., nekünk egyesével/tantárgyanként/félévente be kell járkálnunk egyéni kérvényekkel, amit ki tudja mikor, vagy egyáltalán elfogad-e az egyébként egyáltalán nem kedves tanulmányi osztály és annak dolgozói.

Hát akinek van ideje gondolja végig, én megtettem és egy szóban kifejezheto következtetésre jutottam:

/spit


Nem értem mi a problémád. Ha szívni akarsz éveket, hát tessék. Aki valamilyen oknál fogva valamikor be akarja fejezni végre a sulit, az megírja a kérvényt és beadja. Legfeljebb nem lesz elfogadva, de tettek érte, hogy legyen valami. Könnyu csak várni, hogy majd valaki megírja, összegyujti az embereket, és leadja mások helyett a kérvényt, s majd könnyu utána azt az egy valaki baszogatni, hogy miért nem került rá a kérvényre (talán mert eddig nem érdekelte és késon jelentkezett, vagy mert eszébe se jutott volna a dolog?!)...

Szóval ha valamit akarsz tenni, akkor igenis írd meg, fogalmazd meg a kérvényt magadnak, és add be. Ha meg nem akarsz ezzel tökölni, akkor felejtsd el , és majd elvégzed a sulit valamikor, amikor meglesz a számviteled , és akkor majd fel tudod venni a ráépüloket.

Ennyi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29 Kedd 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:


Nem értem mi a problémád. Ha szívni akarsz éveket, hát tessék.


Hát aki kérvényeket írogat, az eleve már éveket szív, okoska Cool Feleslegesen, megjegyzem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29 Kedd 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
noodleey írta:


Nem értem mi a problémád. Ha szívni akarsz éveket, hát tessék.


Hát aki kérvényeket írogat, az eleve már éveket szív, okoska Cool Feleslegesen, megjegyzem.


Persze alapban szív, de lehet nem akar 100 évet szívni, csak párat
Ugyanis, ha arra várunk, hogy mindenki csak azt csinálhatja, amit kötelezoen kell, kérvények nélkül, akkor ki tudja mennyi ido lenne...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Esetleg valaki tud valamit a VIR-kérvénnyel kapcsolatban?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mimi



Csatlakozott: 2005.05.25. Szerda 15:10
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 02 Szombat 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kérvények elbirálása a leckekönyv menuben alul van. Nekem elfogadtak a kérvényemet de még csak a controllingot vették fel és a vir-t meg a szigot nem. Ilyenkor mi van? Csak menjek be az orára és majd felveszik valamikor?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 02 Szombat 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mimi te mikor adtál be kérvényt? Ezen a héten vagy még a múlt héten?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mimi



Csatlakozott: 2005.05.25. Szerda 15:10
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 02 Szombat 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mult héten pénteken adtam le, a határido utolsó napján.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 02 Szombat 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mimi írta:
A kérvények elbirálása a leckekönyv menuben alul van. Nekem elfogadtak a kérvényemet de még csak a controllingot vették fel és a vir-t meg a szigot nem. Ilyenkor mi van? Csak menjek be az orára és majd felveszik valamikor?


Nekem is elfogadták a controllingot, de még fel se vették Smile úgyh nem vagy egyedül a problémával. Én a hétfot a TOn kezdem szerintem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 04 Hétfő 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerinted szombat délben ki fog neked tárgyat felvenni az SZVI-nél....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 04 Hétfő 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csabeeka írta:
szerinted szombat délben ki fog neked tárgyat felvenni az SZVI-nél....


Nekem vasárnap vették fel controllingot, tehát valaki csak dolgozik Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 05 Kedd 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor valaki szorgalmas volt otthon, mert vasárnap nincsenek nyitva az épületek....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.