Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Letöltlések

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2004 Szept. 27 Hétfő 13:16    Hozzászólás témája: Letöltlések Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Érdeklõdnék, hogy valakinek sikerült-e letöltenie az Integrált információs rendszerek gyakorlati anyagát, melyet elvileg a www.nik.hu/aii oldalról lehet letölteni úgy, hogy Szöllõsi Sándor gyakotlatvezetõ tanár nevére lépek a Tanárok listájában.
Én ezt meg is próbáltam, de ott csak egy Gazdasági informatika alapjai laborhoz van infó.... Rolling Eyes
Elõre is köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Szept. 28 Kedd 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem még mindig nem, írjak neki mailt? Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2004 Szept. 29 Szerda 00:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én sem leltem meg az anyagot, csütörtökre talán felteszi.

Ha vki 11.20-tól van IRR-en, és még nincs párja (csoportja), szóljon.
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2004 Szept. 29 Szerda 08:59    Hozzászólás témája: Letöltések Hozzászólás az előzmény idézésével

Én tegnap este (kedd) írtam neki egy mailt, hogy jó lene, ha lassan feltölteni, mert anélkül még a hülye házit se tudjuk megcsinálni, mivel nem emlékszünk azokra a "zöld bigyókra". Smile))
Úgyhogy most várom a válaszát, de köszi...
Heni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.