Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Pénzügy 2 vizsgakurzus 2004/õsz
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Melyik anyagból írjunk?
tavalyi pü2 anyag
100%
 100%  [ 8 ]
új pü2 anyag
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 8

Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 18 Hétfő 21:04    Hozzászólás témája: Pénzügy 2 vizsgakurzus 2004/õsz Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos a szitu a következõ:
Pappné kiír 3 idõpontot a vizsgaidõszakra, és 1et a szorgalmi idõszakra. Õ (a késlekedõ válaszunk miatt) dec. 20.-ára álmodta meg ezt a lehetõséget, ám a mi kívánságunk alapján ezt még átrakhatja.

Mivel a suli roppant demokratikus intézmény, Pappné felajánlotta, hogy a vizsgaanyagot megválaszthatjuk.
1: a tavalyi pü2 anyag (csak a pü2!)
2: az új pü2 könyv alapján íródott vizsga

Õ erõsen javasolja az 1. variációt, mert hogy állítólag az új kicsit erõsre sikerült.

Tehát, kérek minden érintettet, hogy voksoljon a vizsgaanyagra és tegyen ajánlást az idõpontra. Köszönöm.


A hozzászólás legutóbb wlaszi által 2004 Nov. 10 Szerda 20:15-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 19 Kedd 00:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!


Az 1-es lehetõségre szavazok, m könnyebb, higgyétek el!
Tud vki vmit a Pü.-i szemelvénygyûjtemények 2.-rõl??? Egyáltalán gépelt formában megvan vkinek?
Azt is meg kellene szavaztatni, milyen formában akarjuk az elméletet, m már a tököm tele van a tesztekkel. Hiába írom oda a jó megoldást, ha Pappné szakmailag kifogásolja! Szóval, szerintem írjunk kifejtõs elméleti kérdéseket, jobban is meg lehet tanulni és a tényleges tananyagot kéri vissza a szem.gyûjtemény 1-2-bõl!

Üdv!!!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 19 Kedd 00:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idõpont: a december 20. és környéke nekem jó! De januárban is megírhatjuk! Ebben a kérdésben rugalmas vagyok!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 19 Kedd 09:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem a teszt teljesen megfelel, szerintem sokkal egyszerubb es gyorsabb felkeszulni ra, mint a kifejtosre.

Hidd el Fuji, a kifejtosben tobb kifogasolhato dolgot fog talalni, mint a tesztben Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 19 Kedd 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem bármelyik idõpont jó, inkább a szorgalmi idõszak mint a vizsgaidõszak!
Akkor csak pü2 lesz a vizsgán? Az elsõ féléves anyag nem?
A teszt az jobb lenne, a kifejtõsbe tényleg bele tud kötni, abba még talán jobban mint a tesztben!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BLT



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 11:30
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 19 Kedd 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az idõpont nekem kb. mind1 jobb elõbb mint soha!
A tezst maradjon, mert annál csak rosszabb variációt tudok elképzelni!! Evil or Very Mad
Az egyes variációra szavazok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 19 Kedd 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv. A véleményem:

1, én pü2 vizsgára jelentkeztem, nem pü1+2-re
2, nincs is pü2 szemelvénygyûjtemény, vagy mi, szal' abból bajosan készülnénk fel
3, nekem is tele van a tököm azzal, hogy mindig azért bukom meg, mert "-" pontokat kapok, de az is igaz, hogy a kifejtõs kérdésbe méginkább bele tudna kötni

Szal' maradjon inkább az eddigi rendszer, mondjuk december végén...

S.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 19 Kedd 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem hisztek nekem...A tesztbe ugyanúgy beleköt és abszolút nem fedi le a tananyag! Azt mondja, szakmailag kifogásolja, de nem hajlandó kiadni egy hibajegyzéket, h melyiket miért nem fogadja el, hiába az a "JÓ" megoldás!
Ha sokan inkább erre szavaztok, össze kéne ülnünk és együtt kijavítani...bár kétséges, h azt el fogja fogadni! DE a remény hal meg utoljára...
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 19 Kedd 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

drfuji írta:
Nem hisztek nekem...A tesztbe ugyanúgy beleköt és abszolút nem fedi le a tananyag! Azt mondja, szakmailag kifogásolja, de nem hajlandó kiadni egy hibajegyzéket, h melyiket miért nem fogadja el, hiába az a "JÓ" megoldás!
Ha sokan inkább erre szavaztok, össze kéne ülnünk és együtt kijavítani...bár kétséges, h azt el fogja fogadni! DE a remény hal meg utoljára...


Tehát úgy gondolod, hogy ha mi közösen kikiáltunk valamit JÓnak, akkor õ azt el fogja fogadni?
A kifejtõs véleményem szerint sokkal szubjektívebben értékelhetõ, ráadásul a tesztnél 1 kérdésre mindenkinél ugyanaz a jó megoldás, kifejtõsnél azért ez nem ilyen egyértelmû.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mm



Csatlakozott: 2004.10.22. Péntek 11:31
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 22 Péntek 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem hülye a kérdés. Még jó, hogy abból szeretnék vizsgázni, amit már egyszer megtanultam. Az új pü2 esélytelen.

A tököm tele van a teszttel, öszintén nemtom h jobb lenne-e a kifejtõs. Inkább nem nyilatkozok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 22 Péntek 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mm írta:
Szerintem hülye a kérdés. Még jó, hogy abból szeretnék vizsgázni, amit már egyszer megtanultam. Az új pü2 esélytelen.

A tököm tele van a teszttel, öszintén nemtom h jobb lenne-e a kifejtõs. Inkább nem nyilatkozok.


Egyetértek veled, de ha Pappné feltesz egy ilyen választási lehetõséget, akkor nincs jogom cenzúrázva továbbadni az infót...ennyi erõvel akár dönthetnék is mindenki helyett, amire semmi jogom sincs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szabó Judit



Csatlakozott: 2004.10.23. Szombat 15:00
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 23 Szombat 15:16    Hozzászólás témája: pénzügy vizsga Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is jó a 20. környéki idõpont.Szerintem se legyen teszt, mert fujinak igaza van!Nem fogja megmondani,hogy a tesztbe hol van a hiba.És idén is meg fogunk bukni!Inkább tanulom a könyvet.

Judit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
orshe



Csatlakozott: 2004.10.23. Szombat 18:28
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 23 Szombat 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helloka mindenkinek!!

Szerintem is jobb lenne még decemberben megírni, a vizsgaidõszak alatt hál' istennek úgyis lesz mit tanulni!Ezenkívül én is az elsõ témavariációra szavaznék, de szerintem maradni kéne a teszt formátumnál, arra sokkal könnyebb készülni(szerintem!).
Ha esetleg valaki rendelkezik használható elméleti anyaggal, örök hálámat mondhatná magáénak, ha hozzáférhetõvé tenné, ugyanis nekem sincs meg a pü2 könyv, csak az elsõ rész!!
Pusszancs!

Orshe
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 25 Hétfő 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nos úgy látom azért nem nehéz kiszámolni, hogy a többség a dec 20. + régi pü2 + teszt-re adta a voksát, ha ez holnap 9-ig nem változik, akkor ezt megmondom Pappnének is.
Csalni azért nem ér, azt úgyis látom, persze tudom, hogy senkinek a fejében nem fordult meg ilyesmi Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 27 Szerda 00:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No, voltam ma Pappnénél.

- a dec. 20.-ai idõpont csupán vizsga LEHETÕSÉG, tehát nem kötelezõ jellegû, viszont aki bevállalja, az vesztett 1 alkalmat.

- pü1+pü2 anyagból lesz összeállítva a vizsga: "ugyanaz az anyag amit tavaly is kérdeztem"...szóval ezt rosszul tudtuk/tudtam eddig, hogy csak pü2 lesz

- teszt lesz, a mi döntésünk alapján.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.