Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Pénzügy 2 vizsgakurzus 2004/õsz
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
 
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Melyik anyagból írjunk?
tavalyi pü2 anyag
100%
 100%  [ 8 ]
új pü2 anyag
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 8

Szerző Üzenet
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17 Hétfő 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezen a héten mikor van jegybeírás?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17 Hétfő 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerdát mondott....de hogy azon belül???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17 Hétfő 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Multkor fel egytol volt, gondolom most is akkor lesz.

Amugy kinek nem sikerult? (nekem pl nem Crying or Very sad )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17 Hétfő 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem 3-as lett Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17 Hétfő 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
Multkor fel egytol volt, gondolom most is akkor lesz.

Amugy kinek nem sikerult? (nekem pl nem Crying or Very sad )


Ugy ertettem, hogy multkor csut. fel egytol volt.

Ha most tenyleg szerda, senki sem tudja, hogy hanytol?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17 Hétfő 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
Multkor fel egytol volt, gondolom most is akkor lesz.

Amugy kinek nem sikerult? (nekem pl nem Crying or Very sad )


Jelentem karó lett Confused
De azért majd még megnézem magamnak (bár kétlem, hogy tudnék változtatni Pappné jegyén)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17 Hétfő 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

En is megnezem, bar nem valtoztat semmin...

Te hanyra mesz be?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17 Hétfő 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elötte vizsgázom, szal kb 11kor állok készen...de ki tudja, hogy fogad-e akkor....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18 Kedd 09:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

helyesbítek, 18:00-kor vizsgázom, szal tutkó nem megyek be szerdán érdeklõdni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18 Kedd 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedig pont meg akartalak kerni e-mailben, hogy irj egy sms-t ha szerdan del korul bent van

Na mind1, csutortokon fel1kor probalkozom, hatha Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18 Kedd 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A vicces az, hogy pü1-et is írtak mostanság, szal, lehet, hogy 2.osokkal is kell majd bírkózni, hogy bejusson hozzá az ember :/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 01 Kedd 01:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet, hogy csak én voltam figyelmetlen, de elhangzott 27-én, hogy szerdán pontosan mikor lesz jegybeiratás? én csak arra emlékszem, hogy szerda, de idõpontra nem. aki esetleg végig bentmaradt (nekem sajnos nem volt okom rá...), és többet hallott, az feltétlenül jelezze. Smile

(tényleg, sikerült valakinek?)

a másik dolog a következõ félévvel kapcsolatos: mintha pappné azt mondta volna, hogy gyakorlatra is be kell majd járni (tehát jelentkezni is), ami végülis nem gond, mert akkor is bejárnék ha nem tenné kötelezõvé, de nekünk már van aláírásunk, most akkor még egyszer meg kell szerezni? ez valahol sántít.
én azt hittem, hogy elég arra a "gyûjtõkurzusra" jelentkezni, aztán félév végén vizsgázni. ezek szerint nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 01 Kedd 03:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pappne azt mondta, hogy orara is kell jelentkezni aztan majd megbeszeli a dolgot az ismetlo hallgatokkal.

szerdan deltol lehet beiratni.

En tobb emberrol is tudok, akinek sikerult (pl nekem Cool )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 01 Kedd 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
Pappne azt mondta, hogy orara is kell jelentkezni aztan majd megbeszeli a dolgot az ismetlo hallgatokkal.

szerdan deltol lehet beiratni.

En tobb emberrol is tudok, akinek sikerult (pl nekem Cool )


köszi, ez már biztatóbban hangzik.

ja, és grat. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.