Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
ÖSZTÖNDÍJ
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 06 Vasárnap 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így tuti, hogy mindenki el fogja tudni költeni karácsonyi ajándékokra, mert mire megkapjuk karácsonyig már nem lesz senkinek sem ideje másra elkölteni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10 Csütörtök 23:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nem tudom van-e valaki, aki olvasgatja a kgk-s vendégkönyvet. Többen kérdezték mikor kapunk már pénzt. Erre azt válaszolták, hogy a héten minden pénzt elutaltak a tanulmányi ösztöndíjon kívül. Azt jövő héten küldik.
Ti kaptatok már valamit??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 14 Hétfő 00:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem, és igazság szerint nem is tudtam róla eddig hogy átutalták/elkezdték átutalni a tételeket. Emlékszem előző félévben lementünk szépen a HÖK irodába és megnéztük hogy mennyi is az a bizonyos összeg. Most is kifüggesztettek egy listát?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24 Csütörtök 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Benne leszünk az újságban:
http://www.mno.hu/index.mno?cikk=320934&rvt=2&norel=1
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24 Csütörtök 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WOW!!!!

Végre valaki tett valamit!!!!! Nem tudom ki volt, de gratula neki!!!
És mi az, hogy ez csak kb. 400 diákot érint??? Azoknak kopjon fel az álla.????? Nem téma, mert csak 400 emberről van szó?? Több is veszett Mohácsnál ugye???Hát szóval..........
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24 Csütörtök 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudomásom szerint nem csak a Keleti Karnak nem küldték ki az ösztöndíjat, hanem a Kandósoknak sem!!!!!
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24 Csütörtök 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Briga írta:
Tudomásom szerint nem csak a Keleti Karnak nem küldték ki az ösztöndíjat, hanem a Kandósoknak sem!!!!!


A: gratulálok, hogy volt valakinek mersze.
B: nem gratulálok, mert több helyen, többször ki lett fejtve, hogy a ki nem utalt pénz nem a karnál van, tehát ők nem tudnak "nyerészkedni".
C: gratulálok mert kari hök végre nyíltszínen megkapta a teljesen jogos kritikát (bár nem az elérhetetlenség a lényeg, hanem a passzívitás)
D: Eklernek meg nem kellett volna kvaterkázni az idei évnyitón...vagy qss, ez nem rejtett hiba volt...
E: lóf*szt egyedi eset...a BME-n ugyanilyen visszatartás van, és szerintem van még másutt is, úgyhogy ennyit Eklerről...
F: az új logisztikai rendszert kár okolnia Kártyásnak, ugyanis az eddigi 8 félévemből sztem 6ban biztos volt ilyen csúszás...és különbenis, ki vezette be az új rendszert? Ki nem "tesztelte" le időben? (kb mint a Neptun...)

Egyszóval: jó, hogy valaki felhördült, úgy hogy hallani is lehessen, de egy korrekt, kiegyensúlyozott cikk az én szememben többet ér mint egy habzószájú...és talán a problémát is hamarabb megoldja, így esetleg valakibe tüskét tett...és az sosem használt eddig semminek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fodi0405



Csatlakozott: 2004.12.12. Vasárnap 13:33
Hozzászólások: 72

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24 Csütörtök 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tájékoztatunk minden érintett hallgatót, hogy a tanulmányi ösztöndíjak kifizetése folyamatban van, a pontos információkat a délután folyamán az Aktuális információk között megtalálják.
2005-11-24 11:31:43

No comment!
_________________
Edit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24 Csütörtök 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tehát mégis van vaj a fülük mögött, különben nem kapkodnának ennyire. A KGK HÖK honlapon hétvége van kiírva. Bár valakinek a csütörtök is az.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24 Csütörtök 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha egy dokumentumot (pl szabályzat) a fősuli nem képes minden helyen az aktuális verzióban elérhetővé tenni (mindenhol más a "legújabb") és ez viszonylag egyszerűen kivitelezhető lenne, akkor miért pont egy ennél sokkal promptabb dolog lenne szinkronban?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kate



Csatlakozott: 2005.02.05. Szombat 17:11
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24 Csütörtök 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

engem igazabol az boritott ki, hogy "csak" 400 embert erint. Hogy lehet egyaltalan ilyet mondani?! En pl. az osztondijbol es a szoc.tambol elek. Gondolom nem kell kommentalni.
Azt hiszem, ha O nem kapna meg idoben a fizeteset, (plane honapos csuszasokkal), fel is mondana a sulinak.
Egyszeruen felhaborito.
Az uj Neptun meg ha jol tudom, mar nyar kozepe-vege ota mukodik, tehat ne fogjak a logisztikai rendszerre. Az, hogy nem csinaltak jo rendszert, nem a mi hibank.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24 Csütörtök 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A HÖK-ös oldalon már kinn van a lista:
http://hok.kgk.bmf.hu/docs/odij.html
És egy hír:

#10: Szerző: Börny
Időpont: 2005.11.24. 15:52:09
A mai napon sor került a tanulmányi ösztöndíjak utalására. Az utalás a neptun rendszeren nem követhető, ezért a dokumentumok menü alól elérhető a lista. 3 havi ösztöndíj került utalásra, amennyiben kérdésed, észrevételed van, megteheted személyesen a KGK HÖK irodákban, vagy e-mailen Árva-Tóth Györgyinél a gazdasági alelnöknél.

szerk.: nem figyeltem, a főoldalon már kinn van. Hiába, nekem a fórumra mutat a könyvjelző.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24 Csütörtök 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:

Egyszóval: jó, hogy valaki felhördült, úgy hogy hallani is lehessen, de egy korrekt, kiegyensúlyozott cikk az én szememben többet ér mint egy habzószájú...és talán a problémát is hamarabb megoldja, így esetleg valakibe tüskét tett...és az sosem használt eddig semminek.


Teljesen igazad van, az indexen találtam a linket erre a cikkre (ami gondolom talán meg sem jelent az offline újságban), ezért postoltam be. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24 Csütörtök 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Durva ez a cikk. Engem is a "csak" 400 döbbentett meg a leginkább. Nincs mit tenni, várhatunk... Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24 Csütörtök 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petya írta:
Durva ez a cikk. Engem is a "csak" 400 döbbentett meg a leginkább. Nincs mit tenni, várhatunk... Sad


és ami kereken 586 a lista szerint...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.