Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Végzős feladatok stb. / SZAKMAI GYAKORLAT 2008
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bolya



Csatlakozott: 2005.01.12. Szerda 23:07
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 08 Szerda 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi szépen, megkönnyebbültem! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 14 Kedd 09:58    Hozzászólás témája: Papírok Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, h már volt, de nem találtam meg... Szakmai gyakorlatos papírt honnan lehet letölteni/szerezni, illetve meddig kell/lehet leadni, és kinek/hol? Smile Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bounty.



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 17:46
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22 Péntek 12:17    Hozzászólás témája: gyakfélév +sokmás Hozzászólás az előzmény idézésével

hello mindenki.

lenne néhány kérdésem:
1.,a kitöltetendõ szerzõdés 1. számú mellékletét az én adataimmal kell kitölteni ugye???
2., ideje lenne már diplomamunka témát választani nem? a tájékoztató szövegben az van, hogy ki vannak függesztve a témák.megtalálta valaki?????én nem...szóval témát hogy lehet választani, mibõl, és mikor kell leadni??
3., a belsõ konzulens-t hogyan kell kiválasztani?(ha mondjuk pénzügyes támájú diplomamunkát akarokírni akkor pappné avgy lehet más is a többi karról???)..
ha valaki tud bármi infót, azt nagyon megköszönném.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fodi0405



Csatlakozott: 2004.12.12. Vasárnap 13:33
Hozzászólások: 72

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22 Péntek 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Szerintem oda a Te adataid jönnek! ( másét minek írnád be???? )

Azt nem tudjátok, hogy hány példányban kell kitöltetni, mert mintha úgy emlékeznék, hogy 2-ben?

Köszi
_________________
Edit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22 Péntek 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fodi0405 írta:
Azt nem tudjátok, hogy hány példányban kell kitöltetni, mert mintha úgy emlékeznék, hogy 2-ben?


Szerintem 2-ben. 1 a sulinak, 1 a cégnek.
Szakdolgozat témát viszont tényleg jó lenne tudni, h meddig lehet leadni. Vki vmit? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 24 Vasárnap 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Azt olvastam a suli honlapjáról letölthetõ dokumentumban, hogy a szakdolgozat témájának leadási határideje: az utolsó félév szorgalmi idõszak 2. hetének vége

Amugy abban a dokban minden benne van, ami fontos információ lehet a következõ félévben!

Mindenkinek további jó nyarat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 01 Hétfő 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Meddig kell leadni a szakmai gyakorlat szerzõdésének papírját?
Pénzügy tanárnak kell leadni?
Melyik nap van bennt a suliban?

Köszi Smile
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 02 Kedd 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A GTI titkárságán kell leadni, szólni kell hogy tegyék be Pappné mappájába a többi közé. kb. Aug. végéig kell leadni, mert úgyis csak akkor fogják aláírni. 2 példányt adjatok le, 1 marad a sulinak, 1-et kipostáznak aláírva a cégnek.
üdv
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bounty.



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 17:46
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 08 Hétfő 08:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello kedves végzõsök!
örülök h végre megvannak a diplomatémák, de ha kiválasztottam hogy mit szeretnék, akkor mondjuk hívjam fel pappnét és mondjam el neki, vagy egyéb más mdon kellene ezt közölni.
Remélem személyesen nem kell emiatt befáradni a suliba.
Ha valaki tudja, lécci írja meg.
köcce
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 09 Kedd 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki megy kooperatív félévre annak is most kell témát választani?
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 09 Kedd 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Erre én is kíváncsi vagyok...
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 10 Szerda 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

AKinek sikerül elérnie Pappnét, mondja már meg nekem, hogy mikor és mliyen úton-módon sikerült.
Én kb másfél hónapja próbálom telefonon és emailben elérni, de sikertelenül.

A gyakorlati cég szeretne pár dolgot tisztázni az együttmûködési megállapodásról, de nem sikerült elérni egy kompetens személyt sem a fõsulin.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bounty.



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 17:46
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 12 Péntek 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sajna hasonló eredményekkel próbálkoztam én is.
telefonon annyit tudtak mondan, hogy augusztus végén próbálkozzak.
szal sztem felesleges hivogatni õket ,mert semmit nem tudnak, pappnét meg elnyelte a föld.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
lemmikki



Csatlakozott: 2003.12.09. Kedd 1:00
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 15 Hétfő 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na de akkor most komolyan mikor kell leadni a papírt??? Ugye abban a cccban amit a kgk honlapról lehet letölteni az van, hogy regisztrációs hét vagy elsõ szorgalmi hét nem tom, de Pappné meg asszongya aug 25...

HELP!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 28 Vasárnap 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én még beszéltem Pappnéval májusban, megkérdeztem h mikorra kell leadni a szerződést, Nekem azt mondta van egy mappája ehhez Ő hozzányul legközelebb szeptember elsején akinek benne van a szerződése annak benne van akinek nincsen annak nincsen....
Sztem mindenki próbálja meg minél előbb leadni abból nem lehet gáz no meg lehet mire hivatkozni.
Egyébként a TVSZ szerint a papírokat a reghéten kell leadni az meg nem szeptember elsejének hete ha jól emlékszem.

lemmikki mondja: Pappné meg asszongya aug 25.
Te mikor beszélteél vele vagy honnan van ez az info mert ha ez ogaz akkor elég sokan jól elszartuk ezt az utolsó esélyt....
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 36 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.