Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Végzős feladatok stb. / SZAKMAI GYAKORLAT 2008
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 05 Szerda 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
VIR-bol is államvizsgázni kell? Abból volt szigo, pont ezekkel a tételekkel..


Hát ha vires tételek vannak az infós államvizsga tételsorok közt, akkor igen Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 05 Szerda 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Nono írta:
VIR-bol is államvizsgázni kell? Abból volt szigo, pont ezekkel a tételekkel..


Hát ha vires tételek vannak az infós államvizsga tételsorok közt, akkor igen Smile


Na hát ez az...egyik ismerosöm állította hogy "dehát az nem kell...". Pedig ha ott van... Bár ez tényleg faszság. Már elnézést Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
leberur



Csatlakozott: 2004.09.24. Péntek 12:20
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 07 Péntek 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VIR rövidítés két jelentése:
1. Vezetoi információs rendszerek (ezt tanultuk fél évig Karcsival)
2. Vállalati információs rendszerek (= IR + IIR)

Államvizsgán vállalati információs rendszerek kérdéssor lesz, magyarán IR és IIR tételek lesznek, pici módosítással az elso 21 szakinfós tétel.

A vezir tételek pedig valóban nem kellenek... Smile


Nono írta:
noodleey írta:
Nono írta:
VIR-bol is államvizsgázni kell? Abból volt szigo, pont ezekkel a tételekkel..


Hát ha vires tételek vannak az infós államvizsga tételsorok közt, akkor igen Smile


Na hát ez az...egyik ismerosöm állította hogy "dehát az nem kell...". Pedig ha ott van... Bár ez tényleg faszság. Már elnézést Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 29 Kedd 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Van egy érdekes kérdésem: a szakmai gyakorlatot el lehet kezdeni elobb? Mert lehet hogy nyáron egy cég fel is tudna venni, csak kérdés, hogy ezt az iskola is jóváhagyná? Egyátalán mekkora procedúra ez a szakmai gyakorlat téma?

Köszi a választ elore is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 29 Kedd 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paleee írta:
Sziasztok!

Van egy érdekes kérdésem: a szakmai gyakorlatot el lehet kezdeni elobb? Mert lehet hogy nyáron egy cég fel is tudna venni, csak kérdés, hogy ezt az iskola is jóváhagyná? Egyátalán mekkora procedúra ez a szakmai gyakorlat téma?

Köszi a választ elore is!


Ha nem akarsz szívni, akkor a legtisztább megoldás ilyenkor az, ha a céggel megdumálod, hogy írják alá a normál szerzodést, aztán Te meg akkortól és addig dolgozol ahogy megállapodtatok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 29 Kedd 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
...

Köszönöm, számítottam erre Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 30 Szerda 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az esettanulmányt meddig lehet leadni?
Elérheto ebbol valahol egy minta? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 02 Péntek 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hétfoig (máj. 05.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Elijah



Csatlakozott: 2008.01.31. Csütörtök 14:59
Hozzászólások: 23

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 04 Vasárnap 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Lenne egy-két kérdésem a végzos feladatokkal kapcsolatban. Remélem tudtok segíteni.

1. Csak a feladatlapot kell a szakdolgozattal beköttetni?
2. Azon a feladat részletezése nagyjából megegyezhet a tartalomjegyzékkel?
3. Aki gazdinfósként kezdte, azt is írja rá?
4. A szakdolgozat beadás/kiadás az mi, utólag be lehet írni, miután beköttettem?
5. A szakmai gyak mettol meddig szól?
6. Az igazoló lap szak.gyak teljesítésérol papír kér olyat, hogy együttmuködési megállapodás kelte és száma. Na az a cégnél megvan, de oda késobb megyek, mint ahogy a papírt hétfon leadnám. A GTI beírja helyettem?
7. A munkával kapcsolatos véleménynek kell beírni vmit?
8. A kísérolappal mit csináljak?

Bocsi a sok kérdésemért, remélem kapok választ... Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 05 Hétfő 08:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aláiratni a szakdolit a konzulensekkel feltétlenül muszáj a héten, vagyis úgy kell bevinni a GTIre? Tudom, ezt írta Pappné, de...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 05 Hétfő 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elijah írta:
Sziasztok. Lenne egy-két kérdésem a végzos feladatokkal kapcsolatban. Remélem tudtok segíteni.

1. Csak a feladatlapot kell a szakdolgozattal beköttetni?
2. Azon a feladat részletezése nagyjából megegyezhet a tartalomjegyzékkel?
3. Aki gazdinfósként kezdte, azt is írja rá?
4. A szakdolgozat beadás/kiadás az mi, utólag be lehet írni, miután beköttettem?
5. A szakmai gyak mettol meddig szól?
6. Az igazoló lap szak.gyak teljesítésérol papír kér olyat, hogy együttmuködési megállapodás kelte és száma. Na az a cégnél megvan, de oda késobb megyek, mint ahogy a papírt hétfon leadnám. A GTI beírja helyettem?
7. A munkával kapcsolatos véleménynek kell beírni vmit?
8. A kísérolappal mit csináljak?

Bocsi a sok kérdésemért, remélem kapok választ... Köszi

Jó kérdések, engem is érdeklnének, Csak tipp:
1. mármint a kísérot nem, de ez a fedlap, hányadik oldal lenne?
2. persze Smile
3. sztem Informatikus Közgazdász, mert ez a diploma megnevezése
4. én se tudom
5. jan.28. - máj.9.
6. beírják
7. illik Smile
8. leadni a GTI-n
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 05 Hétfő 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az én infoim szerint:
3. aki gazdinfosként kezdte ugy is fejezi be. (nekem legalábbis ezt mondták a titkárságon, remélem nem értett fére és emlekeznek arra, hogy van aki még gazdinfosként kezdett:))
4. elvileg ezt a feladatlapot ki kell tölteni elektronikusan és kitöltve kinyomtatni aláíratni a konzulensekkel és bekötni, de ma megkérdeztem, a dátumot kézzel is rá lehet írni utólag. kiadás: febr 18. beadás: máj 9 (vagy amikor leadod gondolom)
többi sztem is így.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Elijah



Csatlakozott: 2008.01.31. Csütörtök 14:59
Hozzászólások: 23

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 05 Hétfő 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És ha már gazdinfós létemre ráírtam, hogy informatikus közgazdász, és beköttettem, akkor most köttessem újra?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 06 Kedd 00:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

apróság de azért beírom: a szak hivatalos megnevezése gazdasági informatikai szóval ha precízek akartok lenni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 08 Csütörtök 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZAKDOLGOZAT
BMF KGK Név
GTI
2008 Szakdolgozat száma

Ez a 4 sor mind kell, hogy legyen a borítón arannyal? Utána következik az elsolap.doc, feladatlap.doc sima A4-esen papíron kinyomtatva, beköttetvel?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
30 / 36 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 34, 35, 36  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.