Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Végzős feladatok stb. / SZAKMAI GYAKORLAT 2008
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29 Hétfő 08:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Jól gondolom, hogy nekünk most kivételesen nem kell annyira kapkodni a tárgyfelvétellel? Arra gondolok, hogy valszeg 1 időpont lesz kiírva minden tárgyból péntekre, azt felvesszük és kész? Effektíve 2 tárgy lesz a management tréning meg a szab.vál.gazd tárgy? Mik közül lehet választani? Mit érdemes választani? Mi a **** az a vállalati esettanulmány? Most hirtelen ennyi, minden jót
üdv.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29 Hétfő 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
bodzsarb

Sziasztok!

Jól gondolom, hogy nekünk most kivételesen nem kell annyira kapkodni a tárgyfelvétellel? Arra gondolok, hogy valszeg 1 időpont lesz kiírva minden tárgyból péntekre, azt felvesszük és kész? Effektíve 2 tárgy lesz a management tréning meg a szab.vál.gazd tárgy? Mik közül lehet választani? Mit érdemes választani? Mi a **** az a vállalati esettanulmány? Most hirtelen ennyi, minden jót
üdv.


ahogy neztem a neptunt (amikor meg mukodott...), van egy koltsegelemzes es tervezes (vagy vmi hasonlo) illetve egy nemzetkozi marketing nevvel feltuntetett targy a szabadon valaszthato gazd-i targy IV-hez
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29 Hétfő 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A nemzetközi marketinghez van tanár kiírva? Gondolom sejtitek miért vagyok rá kíváncsi...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29 Hétfő 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor időpontok a www.kgk.bmf.hu oldalról letölthető dokumentumok közül:

A szakmai gyakorlat előkészítése

A megfelelően kitöltött, aláírással és pecséttel hitelesített szerződés egyik példányát a regisztrációs hét végéig vissza kell juttatni az intézeti adminisztrációra.

Szakdolgozat készítésével kapcsolatos feladatok és határidők

Témaválasztás-feladatkiadás: Határidő: utolsó félév szorgalmi időszak 2. hetének vége.

Én ehhez tartom magam.
Neptun szar, tárgyat nem lehet felvenni; én beteg vagyok, nem fogok bemenni a suliba. Az időpontok adottak, nem látok szept. 1-et sehol...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29 Hétfő 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt lehet már tudni, hogy pénteken vagy hétfőn kell suliba menni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29 Hétfő 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma beszéltem Papnéval meg Bácsi Rózsával.
1.A szakmai gyakorlatos papírokat nem kell nagyon elsietni mivel akkor a csúszásban vannak kb mint a suli elvileg már kész uszodája. Az sem baj ha valaki szeptember 5-én adja le. A titkárságra kell bevinni. kb olyan délig szoktak bent lenni de pl holnap 14:30-ig vannak.
Akinek még nincsen gyakhelye az keressemeg Papnét metr neki még van egy két lövege talomban, nem is hangzottak olyan rosszul.
2. A tantárgyakat fel kell venni a megjelölt időpontban remélik addigra lesz neptun valamennyire. De Bácsi Rózsa azt mondta h Ő örülne ha szeptember végére működőképes lenne a neptun.....No comment
3. Azt h nekünk mikorra kell bemenni azt még Ő sem tudta megmondani talán csütörtökre... Shocked
kb ennyi

Üdvözlök mindenkit újra a suliban Twisted Evil
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29 Hétfő 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és a szakmai gyakorlat mikor kezdődik?
a szerződésbe mit kell írni?
pontosan meddig tart?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 01 Csütörtök 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a sok segítőkész választ, bizonyára senki sem megy gyakorlatra.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 01 Csütörtök 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

benne van a szerződésben, elvileg.
de akkor megnézem.

szzsz.dom

EGYÜTTMŰKÖDÉSI MEGÁLLAPODÁS

13. Jelen megállapodást a tárgyév szeptember 1. – december 23. közötti időszakra, 15 hétre köti.

gondolom ezt kell írni a szerződésbe, tehát szept. 1-ől dec. 23-ig tart.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 01 Csütörtök 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A megállapodés nem egyenlő a szerződéssel? Abban meg bennt van a dátum. Persze nem mintha sokat számítana, mivel már 3 hete dolgozom!Smile

Remélem tényleg nem lesz gond, ha késünk kicsit a leadással, mivel a héten még nincs bennt az a fönök, aki aláírássi joggal rendelkezik...Szóval majd talán hétfőn!
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 01 Csütörtök 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
gazdinf
HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 01 Csütörtök 09:51 Hozzászólás témája:
Köszönöm a sok segítőkész választ, bizonyára senki sem megy gyakorlatra.

Mindenkitől elnézést kérek de ettől felmegy a pumpa!!
Kedves gazdinf mielőtt elkezded csesztetni a kollégákat egy bizonyos kérdésben, legalább annyit tegyél meg h elolvasod azt a tetves szerződést.
Segítek
Arrow http://kgk.bmf.hu/aktualis/szzsz-aktualis
Kövesd Slam utasításait....
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 02 Péntek 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na hát én már semmit sem értek. Először az volt hogy 2 példányt kell leadni, most az hogy egyet. Én már leadtam kettőt, de az időpont nem volt kitöltve, mert nekem úgy logikus, hogy azt postán elküldik a cégnek, valaki meg majd kitölti, hogy mikor is voltam ott, mennyit hiányoztam stb. Tőlem így is elvették. Most akkor aggódnom kéne és visszakérni az egészet és kitölteni????????? HMMMMM.............
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 02 Péntek 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aki a gazdinfóról szedte le a szabályzatott, attól elnézést...sajnálatos módon nem lett frissítve időben, mert valaki úgy gondolta, hogy ha módosít a szabályzaton nem kell átírnia a fedőlapon lévő keltezési dátumot...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 05 Hétfő 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Akar még menni rajtam kívül más is cooperatív félévre, vagy csak én vagyok ilyen hülye?Smile Nekem ugye nem kell felvenni a szakdolgozatot tantárgyként, ugye?
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 05 Hétfő 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vki tudna vmi információt mondani a kooperatív félévről Question Question Question
Ami a kgk.bmf.hu-n van az vonatkozik ránk is, mert ott mindenhol csak a menedzsereseket emlegeti... Exclamation Exclamation
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 36 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 34, 35, 36  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.