Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Végzős feladatok stb. / SZAKMAI GYAKORLAT 2008
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 03 Kedd 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Ha találok egy céget, aki mondjuk felvesz, annak ugye csak annyi kötelezettsége van a sulival szemben, hogy leigazolja nekem a gyakot és kirendel egy belso konzulenst, hüm? Semmi anyagi vonzat vagy ilyesmi...


Anyagi vonzata max. a Te fizetésedben határozódik meg szerintem Smile Sulinak nem kell fizetnie, még szép is lenne
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 03 Kedd 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illetve neked sem köteles fizetést adni a cég. Az csak a belso szabályaitól függ, hogy ad-e...
Illetve, hogy azt milyen módon, szerzodés, munkavállalás, diákmunka szervezet, illetve van még biztos pár módszer
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tk22



Csatlakozott: 2008.05.27. Kedd 16:01
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 05 Csütörtök 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki, aki tudja, segítsen! Rolling Eyes Az együttmuködési megállapodást szeptember 1-ével kell kitölteni, és december 12-ig szól? Ezeket a dátumokat kell beírni? Ja, és ide mit kell?

A gyakorlati képzésben részesülo hallgatók létszáma:
_____________________________________________szakonként
_____________________________________________évfolyamonként
_____________________________________________tagozatonként

Mindenhova írjak 1-est?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 05 Csütörtök 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tk22 írta:
Valaki, aki tudja, segítsen! Rolling Eyes Az együttmuködési megállapodást szeptember 1-ével kell kitölteni, és december 12-ig szól? Ezeket a dátumokat kell beírni?

Szerintem ez a helyes dátum, mert 15 hét a cucc.
Ez engem is érdekelne:
tk22 írta:
Ja, és ide mit kell?
A gyakorlati képzésben részesülo hallgatók létszáma:
_____________________________________________szakonként
_____________________________________________évfolyamonként
_____________________________________________tagozatonként

Mindenhova írjak 1-est?

Meg még ez is:
Tim írta:
3. ponton belül sulis képviselo és témafelelos mit takar?

...

A hallgató részére biztosított képzés OKJ szerinti száma és megnevezése: _______________________________________________________________________

Valaki, aki töltetett már ki ilyet? Hüm?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 05 Csütörtök 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
tk22 írta:
Valaki, aki tudja, segítsen! Rolling Eyes Az együttmuködési megállapodást szeptember 1-ével kell kitölteni, és december 12-ig szól? Ezeket a dátumokat kell beírni?

Szerintem ez a helyes dátum, mert 15 hét a cucc.
Ez engem is érdekelne:
tk22 írta:
Ja, és ide mit kell?
A gyakorlati képzésben részesülo hallgatók létszáma:
_____________________________________________szakonként
_____________________________________________évfolyamonként
_____________________________________________tagozatonként

Mindenhova írjak 1-est?

Meg még ez is:
Tim írta:
3. ponton belül sulis képviselo és témafelelos mit takar?

...

A hallgató részére biztosított képzés OKJ szerinti száma és megnevezése: _______________________________________________________________________

Valaki, aki töltetett már ki ilyet? Hüm?

Csak a 3 db 1-est kell beírni. A többi üres.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 06 Péntek 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valószínu itt egy banki fiókban felvennének szakmai gyakra, de azt mondták menjek vissza júl. végén, mert fiókvezeto váltás lesz és hogy majd vele kell beszélnem, és kérték h addigra vigyem be a papírokat. Miket kell ilyenkor vinni? Az együttmuködési megállapodást, és azon kívül? Vmi tematikát... ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 06 Péntek 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az együttmuködésiben lényegében minden benne van ami kell... esetleg ennek beviheted az 5. és 6. oldalát:

http://kgk.bmf.hu/system/files/szzsz-06_09_01-csak+szoveg.pdf


Megkérdezheted még a GTI-t telefonon is, hátha tudnak mondani okosat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 06 Péntek 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
Az együttmuködésiben lényegében minden benne van ami kell... esetleg ennek beviheted az 5. és 6. oldalát:

http://kgk.bmf.hu/system/files/szzsz-06_09_01-csak+szoveg.pdf


Megkérdezheted még a GTI-t telefonon is, hátha tudnak mondani okosat.


Köszi a gyors infot Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tk22



Csatlakozott: 2008.05.27. Kedd 16:01
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 06 Péntek 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az összes keltezés szeptember 1 legyen? pl a legvégén
Én ma töltettem ki a munkaadóval, de néhány részlet neki sem volt világos a megállapodásban. Nagyon nem szeretném, ha a GTI visszadobná a papírokat, hogy nem megfeleloen vannak kitöltve!
GTI telefonszámát tudja valaki? Megkérdeznék tolük pár dolgot...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 06 Péntek 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Inkább ne
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 14 Szombat 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most kaptam a neptuntól az emailt:

Idézet:
Tisztelt Hallgatók!

A szakmai gyakorlatról és a szakdolgozat készítésrol szóbeli tájékoztatást tartok 2008. szeptember 3.-án szerdán 17.00- kor valószinüleg az F18-as eloadóban, mivel 180-an vannak. Megjelenés kötelezo. Nagyon szigorúan veszem.
Kérem Önöket, hogy a szakmai gyakorlati szerzodést 2 példányban - mindketto eredeti aláírással - augusztus 31-ig az intézeti titkárságon leadni szíveskedjenek. Akinek végül nem sikerült a 168 kreditet összegyujteni, kérem törölje le magát a kurzusról, hogy valódi létszámmal tudjuk a kurzust megszervezni. Aki nem a szeptemberben induló félévben megy szakmai gyakorlatra, az sem veheti fel a kurzust.
Üdvözlettel: Pappné Nagy Valéria
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
okjup



Csatlakozott: 2007.01.30. Kedd 12:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 16 Hétfő 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tk22 írta:
Az összes keltezés szeptember 1 legyen? pl a legvégén
...



Ez engem is érdekelne....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2008. szeptember 01-tol 2008. december 12-ig kell kötni a szerzodést
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló. Engem az érdekelne, hogy a kiadott szabályzattól mennyire lehet eltérni? Kötelezo fizetést adnia a munkaadónak? Emellett lehet más munkát vállalni. Nekem ez az utóbbi a bajom leginkább, mivel 1 fenékkel 2 lovat nem lehet megülni (röviden: van melóm, de az nem biztos hogy beleillik az iskola profiljába, és nem akarnám azért a 15 hétért feladni) Confused
Továbbá a munkaido:15 hét, az rendben, de milyen lebontásban? Egy héten mennyi munkaórának kell lenni? Vagy ezekkel a kérdésekkel Pappnét zargassam? O elég segítokész? Emilcíme van, mert máshogy kapcsolatot felvenni vele nem tudok. Köszi VIP Shocked
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vip007 írta:
Helló. Engem az érdekelne, hogy a kiadott szabályzattól mennyire lehet eltérni? Kötelezo fizetést adnia a munkaadónak? Emellett lehet más munkát vállalni. Nekem ez az utóbbi a bajom leginkább, mivel 1 fenékkel 2 lovat nem lehet megülni (röviden: van melóm, de az nem biztos hogy beleillik az iskola profiljába, és nem akarnám azért a 15 hétért feladni) Confused
Továbbá a munkaido:15 hét, az rendben, de milyen lebontásban? Egy héten mennyi munkaórának kell lenni? Vagy ezekkel a kérdésekkel Pappnét zargassam? O elég segítokész? Emilcíme van, mert máshogy kapcsolatot felvenni vele nem tudok. Köszi VIP Shocked


Ellenorizni nem fogja a suli, hogy milyen munkát végzel. Szóval ha a jelenlegi munkáltatód írna a szakmaihoz neked papírt, akkor sztem j vagy.
Az órák száma...hát az heti 4 nap, 8 órában, de a 8 óra csak feltételezett, nincs sehol sem (szerzodésen) papírra vetve. Azért heti 4 nap, mert 1-en suli lesz. (Men.tréning,egyéb elcsúszott tárgyak Smile )
E-mailt tole ne várjál, mert megoszülsz. Fogadóórában viszont személyesen és telefonon is (kedv szerint) szívesen vár...
Üdv!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
33 / 36 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.