Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Végzős feladatok stb. / SZAKMAI GYAKORLAT 2008
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

próba...(bocsi, csak volt itt valami érdekes "bug by dzsizusz" és muszáj volt felülírnom az adatbázisban, könnyebb mint törölni és lekövetni a konzisztenciákat)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha mondjuk a gyakhely kitöltet velem munkaszerzodést, akkor azt el is küldi a sulinak?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem, a suli papírját kell kitölteni....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi :)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Nono a választ. Még egy kérdésem lenne. Ezt a suli "profiljába" beleillo
dolgot ki dönti el. Az nyilvánvaló, hogy péknek mondjuk nem mehetnék el, de kb raktárosnak eszerint simán, mivel tanultunk logisztikát, meg termelésmenedzsmentet is. Köszi VIP

Ui: fogadóóra sajna elérhetetlen számomra, nagyon messze van "pöst", és még melózok is Sad . Ezért hagyatkozom rátok, nálam sokkal tapasztaltabbakra
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vip007 írta:

Ui: fogadóóra sajna elérhetetlen számomra, nagyon messze van "pöst", és még melózok is Sad . Ezért hagyatkozom rátok, nálam sokkal tapasztaltabbakra


ezért találták ki a telefont. amikor fogadóórája van nyugodtan lehet hívni.
a suli "profilja" informatikus közgazdász
szóval pénzügyi számviteli informatikai területbe gondolkozz. a targonca sofor például nem jó, de ha már raktárban gondolkozol, ott is találhatsz megfelelo állást.
szerintem el lehet dönteni egy állásról hogy passzol e hozzán vagy nem. te most csak a kiskapukat keresed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

figy, nem kevés ember kávéfozonek és papírtologatónak ment el az elmúlt években. A papírra ráírhatnak akármit...sok helyen kapsz egy sarkot asztallal meg székkel, a pakli kártyát meg vidd magadnak a passziánszhoz.

Természetesen mehetsz olyan helyre is ahol szétcsicskáztatnak, meg olyanra ahol vért p**álsz annyira mélyvízbe kerülsz.
Mindez csupán a választásodon/szándékodon/szerencséden múlik. Kérdés, hogy mit akarsz kezdeni ezzel a pár hónappal.

A sulit csak az érdekli, hogy korrekten kitöltött papírt rakj az asztalra. Nem lesz razzia meg ilyesmi Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 23:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:

A sulit csak az érdekli, hogy korrekten kitöltött papírt rakj az asztalra. Nem lesz razzia meg ilyesmi Smile


Ez egy nagyon fontos dolog, ez megnyugtatott. Köszi Very Happy
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 29 Kedd 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi, mindenki kapott Neptunon ilyen szakmai gyakorlatról tájékoztatót, vagy csak egy pár ember. Spec én mondjuk nem.

Igazából most kezdett el foglalkoztatni a kérdés, hogy "azt se tudom mi van". Olvastam ezt a 168 kredites limitet, és húúú... hát annyi nincs meg. Ilyenkor mi van? Jó, gondolom nem kezdhetem meg a szakmai gyakszit és nem államvizsgázhatok, ez eddig klír. Szóval ilyenkor az van, hogy szeptembertol megcsinálom azokat a tárgyakat, amikkel el vok maradva, plusz a hetedik félév tárgyait, aztán tavasszal (akkor már a 8. félévben) felvehetem a szakmai gyakorlatot, a szakdolit meg minden egyéb mást?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 29 Kedd 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én azt megmondani nemtudom, hogy ki kapott üzenetet meg ki nem, lévén nem én küldtem + nincs hozzáférésem a neptun adatbázisához Smile
Feltételezem kértek egy listát a 168+-os emberekrol aztán kiküldték nekik. Gondolom Te emiatt nem kaptál.

Most nem számolok utána, de elvileg ha nincs meg a 168 akkor nem is tudnál végezni 1 félév alatt. De ha tévedek, akkor be lehet próbálkozni kérvénnyel...mostanában elég jó eredményekkel lehet skippelni a követelményeket (bezzeg én még megkaptam a lehúzandó éveimet :/ ).

Normál esetben természetesen az a módi amit mondasz, hiányzó tárgyakat megcsinálod, aztán a köv félévben mész gyakra/diplomázol, no problem (persze ehhez az kell, hogy a mentréninghez legyen elég ember, de mivel a menedzsereknek is van, a 2 szak csak összehoz 1 kurzust).
De annyit még tudnod kell, hogy a gyakféléves (7. féléves) tárgyakat nem veheted fel elobb, mivel azok felvétele a gyakfélévhez van kötve, tehát áttételesen a 168 kredithez.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 29 Kedd 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem pl. boven megvan a 168 kreditem...és semmi neptun üzit nem kaptam.

Bemásolná ide valaki? Smile


Köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 29 Kedd 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez már megtörtént Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sin Arcain



Csatlakozott: 2008.01.12. Szombat 12:41
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Otthon

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 04 Hétfő 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És mi van akkor, ha ne adj Isten nem találnék munkát?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 04 Hétfő 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mármint gyakorlati helyet?

- ez nehéz eset, _valamit_ biztosan tudsz találni, elég, ha van az ismerosi körödben olyan, akinek _akármilyen_ vállalkozása van és hajlandó aláírni neked egy olyan papírt, ami ránézve nem jelent semmi terhet

- mostanában elég sok lehetoséget kiraktam a fooldalra...nézegesd oket

- általában minden félévben hirdet gyakhelyet a suli is, persze nem túl kellemes a környezet, meg nem fizetnek semmit...meg lehet, hogy sokan pályáznak arra helyre, de uccsó mentsvár ez szokott lenni

- ha a fentiek közül egyik sem jön össze, akkor passzold a félévet, és próbálkozz tovább (ezt a variációt szerintem senki nem élte még meg)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 05 Kedd 12:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szervusztok!

A következok kitöltésében kérném a segítségeteket:

A tanulmányi szerzodés 3. pontjában:

- a (GTI) Képviseloje neve:
- Címe:
- Telefon:


Ezen kívül nem értem az 5. pontot.

A gyakorlati képzésben részesülo hallgatók létszáma:
- szakonként
- évfolyamonként
- tagozatonként

Ide menyit vagy mit írjak? Vagy ezt a suli tölti ki? Egy kb.500 fot foglalkoztató céghez megyek...namost én honnan tudjam, hogy hány kooperos vagy gyakféléves hallgató jött ide a bmfrol?

Köszi a válaszokat!

andrej
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
34 / 36 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.