Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Végzős feladatok stb. / SZAKMAI GYAKORLAT 2008
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 05 Kedd 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem ezeket a suli tölti ki, de a képviselo amúgy sztem Medve lesz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gyfe



Csatlakozott: 2007.02.12. Hétfő 14:08
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 21 Csütörtök 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
szerintem ezeket a suli tölti ki, de a képviselo amúgy sztem Medve lesz


Írtam egy levelet a sulinak egy pár kérdéssel, ezeket a válaszokat kaptam:

> 1. A kezdete és vége: 2008.09.01 -tol 2008.12.12.
>
> 2. A megállapodás 3. pontjában a BMF adatainál, a Képviselo és
> Témafelelos adatai:Pappné Nagy Valéria
>
> 3. A mellékletben (Adatlap) a "A hallgató részére biztosított képzés
> OKJ szerinti száma és megnevezése:" rovatba mit kell írni? Nem kell
> kitölteni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 22 Péntek 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó ezeket tudni, köszi. Én már sajna leadtam, ráadásul nem is személyesen, hanem levélben, ha bajuk van, majd szólnak. Pappnét nem írtam bele Confused
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 23 Szombat 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vip007 írta:
Jó ezeket tudni, köszi. Én már sajna leadtam, ráadásul nem is személyesen, hanem levélben, ha bajuk van, majd szólnak. Pappnét nem írtam bele Confused


Suli tölti ki ezeket a rovatokat. Emiatt ne aggódj!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 25 Hétfő 08:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A GTI félfogadási ideje hogy muködik ezen a héten, tudja valaki?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mmarcsi



Csatlakozott: 2006.05.02. Kedd 18:59
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 25 Hétfő 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arról van vmi infónk, hogy azzal mi történik, aki nem ad le aug 31-ig befogadó nyilatkozatot? Van vmi késobbi idopont 5000Ft késedelmi díjjal vagy vmi ilyesmi? Wlaszi minden eddigi infóért örök hála, ha elfelejtettem volna megköszönni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 25 Hétfő 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim: nincs infó a megváltozott félfogadásról, úgyhogy elviekben az él ami a honlapon ki van írva:
"Az intézeti titkárság hétfotol csütörtökig 7.30-15.30-ig, pénteken 7.30-12.00-ig tart nyitva."
De én elotte azért odatelefonálnék (Tel.Sad1)666-5221 )

mmarcsi: a gyakszabályzat nem tér ki erre, a TVSZ meg azt mondja, hogy a nem szabályzott kérdésekben a dékán, illetve az oktatási bizottság dönt. Meg van még 3 tucat belso ügyrendi szabályzat amit mi halandók nem ismerhetünk...ellenben sok kérdést leszabályoz. Úgyhogy annyit tudok ígérni, hogy utánakérdezek.
Régen aug31 volt a pótpóthatárido, idén nem tudom miért nem, de kétlem hogy örömtáncot járnának amikor bejelented...

Másfelol pedig biztatnálak azzal, hogy a GTI titkárság eddig mindig rendes volt és tárgyalóképes. Viszont az is elmondható, hogy elofordult már az, hogy 3 ember 3 választ kapott egyazon kérdésre tehát egy ilyen kényes kérdés esetén nem bíznék szimplán a telefon túlvégében...

Megkérdem, ígérem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mmarcsi



Csatlakozott: 2006.05.02. Kedd 18:59
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 27 Szerda 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Talán megoldódott a problémám. Ha idoközben máshová mennék gyakhelyre, akkor lehet majd új együttmuködésit leadni? Sok a hülye kérdés, mi?
És az aug 31 határido= 29. péntek, vagy szept 1 hétfo? Gondolom az elobbi, ügye.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mmarcsi



Csatlakozott: 2006.05.02. Kedd 18:59
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 27 Szerda 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és a 2. pontnál a cég adatainál a képviseloje és témafelelos az mi a szar?
Az ugyanaz ugyanúgy, mint Pappné? témafelelos az mi a kaki? aki majd velem foglalkozik?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 28 Csütörtök 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt megtudtam, hogy a pótleadás, meg minden ezzel kapcsolatos dolog kizárólag a GTI hatásköre, oket meg sajna nem érem el...

Ha leadtál egy gyakhelyet aláírva, lepecsételve, érvényesen, akkor mi a rossebért akarsz leadni egy másikat?
Az teljesen lényegtelen, hogy Te ott töltöd a napjaidat, vagy egy másik cégnél, majd a végén (vagy most így elore) az igazolólapodat töltsék ki, aztán szevasz.

Ha arról van szó, hogy Te aláírtál egy céghez és közben meggondoltad magadat...ám ebben nem partner az adott vállalat, az az IJ kategória. Ezt már nem a sulinak kell elsimítania szvsz.

2. pont:
képviselo az, aki az alapító okirat szerint a cég képviseletére jogosult (általában a cégvezeto), témafelelos meg az aki téged pesztrál az adott szervezetnél, mert pl a MOLnál nem valószínu, hogy a vezérigazgató akár mondjuk a létezésedrol sejtene bármit is Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mmarcsi



Csatlakozott: 2006.05.02. Kedd 18:59
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 28 Csütörtök 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Wlaszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
blaleee



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 10:32
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 29 Péntek 14:39    Hozzászólás témája: vmi info a végrol:D Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Nem tudja vki, hogy mikor lesz ilyen eligazítás, hogy mégis hogyan zajlik egy utolsó félév, hon szeretett foiskolánkon?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 29 Péntek 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Tisztelt Hallgatók!

A szakmai gyakorlatról és a szakdolgozat készítésrol szóbeli tájékoztatást tartok 2008. szeptember 3.-án szerdán 17.00- kor valószinüleg az F18-as eloadóban, mivel 180-an vannak. Megjelenés kötelezo. Nagyon szigorúan veszem.
Kérem Önöket, hogy a szakmai gyakorlati szerzodést 2 példányban - mindketto eredeti aláírással - augusztus 31-ig az intézeti titkárságon leadni szíveskedjenek. Akinek végül nem sikerült a 168 kreditet összegyujteni, kérem törölje le magát a kurzusról, hogy valódi létszámmal tudjuk a kurzust megszervezni. Aki nem a szeptemberben induló félévben megy szakmai gyakorlatra, az sem veheti fel a kurzust.
Üdvözlettel: Pappné Nagy Valéria


csaknekedcsakmostmégegyszer....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
blaleee



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 10:32
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 29 Péntek 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon köszönöm! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 08 Hétfő 12:01    Hozzászólás témája: Generali Biztosítónál állás lehetoség! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az alábbi pozíciót ajánlom minden frissen végzett gazdinfós fegyelmébe!
Azok jelentkezését várják, akik Oracle vagy egyéb adatbázis kezelési ismeretekben jártasak! Shocked

http://www.cvonline.hu/new_tp/tp_detail.php?tp_id=143768&i=1&page=0&par=firma_tegvk&firma_tegvk_id=11

Exclamation Wlaszi, a hír kikerülhetne a fooldalra is, köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
35 / 36 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.