Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
DTR
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10 Csütörtök 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
bbence írta:
Ma lesz az esemény.
Wlaszi, ha felveszed, nagyon megköszönöm.


A felvétel megtörtént...át is konvertáltam. Most épp uploadolódik...270MB...


Örök hála. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10 Csütörtök 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://szelfo.atw.hu/temp/RTL_Klub_20051109_224137.avi

reményeim szerint majd lecserélem egy javított verzióra, de sztem azér elfogadható és addig is haddszóljon Smile

A tárhelyet külön köszönöm gazdinf kollegának, mert a gazdinfo.hu a hosszú http streameket nem szereti (gondolom 50 mega feletti állományoknál észrevettétek már)....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10 Csütörtök 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mégegyszer köszi!

Leszedtem, megnéztem, egész érdekes volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10 Csütörtök 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elég gáz, csak 10k-val jön pillanatnyilag Smile
ÍGy kb éjjel 2 körül tudom majd megnézni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10 Csütörtök 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gazdinf írta:
elég gáz, csak 10k-val jön pillanatnyilag Smile
ÍGy kb éjjel 2 körül tudom majd megnézni


Ne ftp-n próbáld húzni, mert az fxp kivédésére az atw limitálja az ftp down-t. http-n nekem félig lejött kb 95%-os sebességgel...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10 Csütörtök 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
gazdinf írta:
elég gáz, csak 10k-val jön pillanatnyilag Smile
ÍGy kb éjjel 2 körül tudom majd megnézni


Ne ftp-n próbáld húzni, mert az fxp kivédésére az atw limitálja az ftp down-t. http-n nekem félig lejött kb 95%-os sebességgel...


Wlaszi, annyira tetszik ez az egyszerű mondatod... Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10 Csütörtök 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idi írta:

Wlaszi, annyira tetszik ez az egyszerű mondatod... Very Happy


Miért? Melyik szó nem található meg a finnugor szókészletben?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 25 Péntek 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a második dtr-zh időpontja dec. 16.
dec. 23-án lehet tárgyalni a tanárnővel a megajánlott jegyekről
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 07 Szerda 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki otthon is szeretne bíbelődni a LEVEL5 nevű csodával, akkor az kövesse az alábbi lépéseket:

1. Microsoft Virtual PC 2004 (VPC) próbaverzió letöltése (angol nyelvű)
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=360c...
~17MB

2. Az iskolában használt windows 95 virtuális gép letöltése és kitömörítése vhova.
http://bbence.coolsite.hu/dtr.zip
~58MB, kitömörítés után ~550MB

3. VPC elindít

4. Varázsló lépései: Next -> Add existing v. m. -> Browse-al a kitömörített VM betallózása -> Finish -> Memory résznél lecsökkentés 64MB-ra (vagy a gépben lévő RAM felére, tehát több is lehet teljesen nyugodtan)-> OK

5. Indít, örül. Lehet, hogy egy DHCP hibaüzenet lesz indításkor, ezzel nem kell törődni. A kezelés és átmásolgatás a virtuális gépről a valódira a gyakorlaton bemutatott módszer szerint.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 25 Szerda 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kormos írta:
Sziasztok! Az a hír járta, hogy Sántáné tanárnővel lehet találkozni valahol a Nyugati környékén, csak e-mailt kell neki írni. Én megtettem, de semmi válasz, van esetleg valaki,aki tud erről valamit?
Köszönöm!

_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Régiek figyelem
Gyak várható első héten?
Kössziii
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Asszem nekünk volt...
Excel alapok, meg ilyesmi. Ha megcsinálsz a solverrel egy szállítási mátrixos feladatot öt perc alatt, akkor az első zéháig be se kell járnod, plusz kapsz egy ötöst! Érdemes gyúrni rá! Wink
De ez már lehet, hogy a második gyakon volt.
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 13 Szerda 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baffia írta:
Asszem nekünk volt...
Excel alapok, meg ilyesmi. Ha megcsinálsz a solverrel egy szállítási mátrixos feladatot öt perc alatt, akkor az első zéháig be se kell járnod, plusz kapsz egy ötöst! Érdemes gyúrni rá! Wink
De ez már lehet, hogy a második gyakon volt.


Bocsi, Baffia, kutyulod! A solverezés VIR-en volt és nem DTR-en. Itt csak átlagokat kell számolni excelben... A többi rész az tényleg így van. Ha kened-vágod az excel egyszerűbb függvényeit, akkor elintézted a félévedet ötössel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 13 Szerda 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
baffia írta:
Asszem nekünk volt...
Excel alapok, meg ilyesmi. Ha megcsinálsz a solverrel egy szállítási mátrixos feladatot öt perc alatt, akkor az első zéháig be se kell járnod, plusz kapsz egy ötöst! Érdemes gyúrni rá! Wink
De ez már lehet, hogy a második gyakon volt.


Bocsi, Baffia, kutyulod! A solverezés VIR-en volt és nem DTR-en. Itt csak átlagokat kell számolni excelben... A többi rész az tényleg így van. Ha kened-vágod az excel egyszerűbb függvényeit, akkor elintézted a félévedet ötössel.


Baffiának van igaza, már ami a 2005 őszi féléves dtr labort illeti (ha jól emlékszem cattish, Te egy évvel előbb teljesítetted ezt a kurzust, ugye?) én ugyanis vele egy laborra jártam, már az új épületbe és nekünk bizony a solver volt az excel-es laborok "csúcspontja". mondjuk az is igaz, hogy egy félévvel később, a VIR laborok elején megint előkerült, de akkor már csak ismétlés szinten.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 13 Szerda 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
cattish írta:
baffia írta:
Asszem nekünk volt...
Excel alapok, meg ilyesmi. Ha megcsinálsz a solverrel egy szállítási mátrixos feladatot öt perc alatt, akkor az első zéháig be se kell járnod, plusz kapsz egy ötöst! Érdemes gyúrni rá! Wink
De ez már lehet, hogy a második gyakon volt.


Bocsi, Baffia, kutyulod! A solverezés VIR-en volt és nem DTR-en. Itt csak átlagokat kell számolni excelben... A többi rész az tényleg így van. Ha kened-vágod az excel egyszerűbb függvényeit, akkor elintézted a félévedet ötössel.


Baffiának van igaza, már ami a 2005 őszi féléves dtr labort illeti (ha jól emlékszem cattish, Te egy évvel előbb teljesítetted ezt a kurzust, ugye?) én ugyanis vele egy laborra jártam, már az új épületbe és nekünk bizony a solver volt az excel-es laborok "csúcspontja". mondjuk az is igaz, hogy egy félévvel később, a VIR laborok elején megint előkerült, de akkor már csak ismétlés szinten.


Ja... akkor én miért emlékszem arra, hogy Baffiával jártam laborra még az Árpád gimibe? Ezek szerint én vagyok a szitaagyú. Bocsi.

Erről az a hálós tervezés jut eszembe, amit 4-5 tárgyból is tanultunk (opkut, igam, iir, projektmenedzsment csak ami hirtelen eszembe jut Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.