Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
DTR
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ggirl



Csatlakozott: 2006.11.19. Vasárnap 11:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 30 Csütörtök 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi szépen, így már sikerült!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 11 Hétfő 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv mindenkinek!
Nem tud valaki valamit a Dtr 2. zh eredményeirol? ha jól hallottam azt mondta, hogy hétfoig meglesz az eredmény és elküldi valakinek. ha valakinek megvan az küldje légyszi az illetékeseknek. thx.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 11 Hétfő 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peterson írta:
Üdv mindenkinek!
Nem tud valaki valamit a Dtr 2. zh eredményeirol? ha jól hallottam azt mondta, hogy hétfoig meglesz az eredmény és elküldi valakinek. ha valakinek megvan az küldje légyszi az illetékeseknek. thx.


pár perc és kikerül...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 13 Csütörtök 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv, holnapi dtr-rol tud vki vmit? A gyak idopontok nincsenek kiirva. Ez is ilyen utolag megbeszélos lesz?
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 13 Csütörtök 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A gyak idopontok (ahogyan eddig is) az IIR-nél vannak kiírva. Nem láttad, hogy 2 gyak van ott és az rendellenes? Smile Egyik a DTR, másik az IIR gyak. Az, hogy melyik melyik, azt nem tudom.
Lyukas óra mindenképp van, jobb esetben az ea-k és a gyakok között, rosszabbikban a két gyak között... attól függ, melyik kurzust vetted fel. Ha a rosszabb csoportok közül az egyiket (L1 v L4), akkor a két gyak között lesz a lyuk, 12.50-tol 16.20-ig.

Aki IIR-t nem vett fel, az így járt Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Monica



Csatlakozott: 2007.03.21. Szerda 16:39
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 24 Hétfő 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali! Olyat hallottam, hogy akinek megvan a 8 feladat excelbol, nem kell bemennie pénteken. tud errol valaki valamit?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 24 Hétfő 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen, ez így elhangzott az órán. Köv órán csak pótlás lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Monica



Csatlakozott: 2007.03.21. Szerda 16:39
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 24 Hétfő 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
igen, ez így elhangzott az órán. Köv órán csak pótlás lesz.


Jippi akkor csak este lesz gyakom Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 27 Kedd 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló Mindenki!

Egy kérdés az urbe, hátha tudja valaki a választ:

DTR-bol a vizsgaidopontok TÉNYLEGES viszgát takarnak, vagy a ZH-kból lesz vizsgajegy, és csak idopontot kell felvenni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 27 Kedd 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én még nem hallottam olyanról aki vizsgázott volna...szóval jó nyomon jársz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 27 Kedd 22:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
én még nem hallottam olyanról aki vizsgázott volna...szóval jó nyomon jársz!

Köszi, Te vagy az én emberem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 27 Kedd 22:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

izé, most beugrott: mondott valami olyat, hogy hármastól vagy négyestol ajánl jegyet...szóval a fenti állításom úgy lesz helyes, hogy korábban nem volt ember aki nem lépte volna meg ezt a szintet...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 27 Kedd 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
a fenti állításom úgy lesz helyes, hogy korábban nem volt ember aki nem lépte volna meg ezt a szintet...

Hát ha a második ZH is olyan "nehéz" lesz, mint az elso, akkor sztem nem fog senki vizsgázni.... mondjuk a néninek is érdeke, hogy othon köthesse a sálat az unokájának decemberben Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 27 Kedd 23:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen, nem vizsgáztak sokan, de azért voltak, köztük én is. Kb 5-6 -an lehettünk, és szóbeli volt. Mindenki kapott 3 kérdést, leülhetett vele a padba, vázlatot írhatott, végiggondolhatta a dolgot. 10 perc után hívta az elso emberkét (addigra mi már vázlat címen kiírtuk az egészet puskábólSmile). Szóval mindenki szép kerek jegyekkel tért haza. Nopara Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 03 Hétfő 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én kiszámoltam most kapok egy kettest a köv. zhra akkor is megvan a 4esem tök zsír Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.