Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kooper
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 19 Hétfő 16:20    Hozzászólás témája: Kooper Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondoltam, hogy nem minden szakdolgozat készítő, januárban államvizsgázó emberként érint a kooper félév témája, ezért nyitottam ezt az új témát.

Rögtön egy kérdéssel indítanék: hol lehet többet megtudni a 2005/06 II. félévében a kooperatív képzésen kívül felvenni kívánt tárgyakról?

Előre is köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 19 Hétfő 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kooperen kívüli tárgyakat? hmm, mintatanterv ->választható tárgyak

Vagy a neptunban megnézed az intézeti tárgyakat + előkövetelményeit....aztán kijárod, hogy felvehesd. Gondolom most az a cél, hogy ne csak azt a pár tárgyat csináld 1 féléven keresztül, hanem valami vicces is legyen Smile
Jól látom?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 21 Szerda 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

További segítségre lenne szükségem, kooperesek segítsetek!

1. Kinél kell elintézni, hogy ebben a félévbe leadjam a szakdolgozat c. tárgyat? Írtam Norbinak emailt 2 napja, de nincs válasz.

2. Ad-e a főiskola a cégnek számlát a befizetett összegről? (akár sima bankszámlára befizetésnél, akár alapítványi támogatásnál)

Ezt a kérdést eredetileg Derecskei Anitának címeztem, mivel az ő neve van megadva a honlapra kirakott anyagokban, de az ott megadott emailcím hibás. Szokás szerint.

Mostmár tényleg nagyon unalmas, hogy semmit nem lehet se emailben, se telefonon megtudni. Elvégre ez egy műszaki főiskola. Azt ugye nem várják el, hogy mindenért befáradjunk a főiskolára?
Főleg, hogy ha legalább egy embernek elárulnák, akkor kitennénk a honlapra és máris mindenki tudná.

Ezt most nem csak erre a konkrét esetre értem, hanem nagy általánosságban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 21 Szerda 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gazdinf írta:
További segítségre lenne szükségem, kooperesek segítsetek!

1. Kinél kell elintézni, hogy ebben a félévbe leadjam a szakdolgozat c. tárgyat? Írtam Norbinak emailt 2 napja, de nincs válasz.

2. Ad-e a főiskola a cégnek számlát a befizetett összegről? (akár sima bankszámlára befizetésnél, akár alapítványi támogatásnál)

Ezt a kérdést eredetileg Derecskei Anitának címeztem, mivel az ő neve van megadva a honlapra kirakott anyagokban, de az ott megadott emailcím hibás. Szokás szerint.

Mostmár tényleg nagyon unalmas, hogy semmit nem lehet se emailben, se telefonon megtudni. Elvégre ez egy műszaki főiskola. Azt ugye nem várják el, hogy mindenért befáradjunk a főiskolára?
Főleg, hogy ha legalább egy embernek elárulnák, akkor kitennénk a honlapra és máris mindenki tudná.

Ezt most nem csak erre a konkrét esetre értem, hanem nagy általánosságban.


1- Ha jól tudom Bácsi Rózsánál kell aláírást szerezni hozzá (ma volt utoljára a suliban, ha igaz amit mondott)...

2/b
Név: Derecskei Anita
Beosztás: tanársegéd
Telefon: +36 (1) 2500333/110
e-mail: derecskei.anita@kgk.bmf.hu
Cím: 1034 Budapest, Doberdó út 6.
Szervezeti egység: Keleti Károly Gazdasági Főiskolai Kar, Vállalkozásmenedzsment Intézet

ez az elérhetőség van meg neked?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 21 Szerda 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1. addig nem kérhetek aláírást, amíg nem 100%, hogy a cégnek megfelelnek a szerződés feltételei. ennek kiderítéséhez viszont kellene egy ember, aki nyilatkozik a főiskola résézről. számomra ez így logikus.

2. igen, ezeket az elérhetőségeket próbáltam. email kapásból visszajött nekem "host unknown"-nal, a telefont pedig egész nap nem veszik fel

I LOVE THIS GAME
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 21 Szerda 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gazdinf írta:
1. addig nem kérhetek aláírást, amíg nem 100%, hogy a cégnek megfelelnek a szerződés feltételei. ennek kiderítéséhez viszont kellene egy ember, aki nyilatkozik a főiskola résézről. számomra ez így logikus.


ez okés, de azt is vedd figyelembe, hogy ha mondjuk holnap xy azt mondja hogy urambocsá' lesz számla, meg minden ami a cégednek kell, akkor utána neked le kell tudni adni a tárgyat.
Namármost akárhogy is számolom péntekig szorgalmi időszak, utána szünet, utána vizsgaidőszak. Vizsgaidőszakban viszont kétlem, hogy le lehet adni tárgyat. És ezt fejeli meg az a tény, hogy ma Bácsi a következőket mondta: "ma vagyok utoljára", és ha neki kell aláírnia péntekig a papirodat, akkor erre úgy 0% az esélyed. Ergo ha nincs meg a leadási lehetőséged, mind1, hogy van számla vagy sem...

Kivéve, ha a köv 2 napban találsz embert aki Bácsi helyett aláírja...

Nem akarok pesszimistának, és ellendrukkernek tűnni de... Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 21 Szerda 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy nézem, hogy dec 29-n van egy stat szigorlat. Szerintem akkor bent lesz a suliban a Bácsi Rózsa. Akkor próbálkozz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 22 Csütörtök 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

FONTOS!!!

Ma beszéltem Pappné tanárnővel, aki arra kért, hogy holnap (dec.23. péntek) reggelre gyűjtsük össze, hogy hányan mennéknk biztosan kooperre. Azért van rá szükség, mert egy bizonyos létszám (25 fő) alatt 'nem indítják el' a kooperatív képzést.

Legyetek szívesek megírni, hogy kiről tudtok, aki megy kooperre!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 23 Péntek 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most kéne telefonálnom, nem valami sokan jelentkeztetek.
Mindenesetre jól megszívjuk ha nem indítják be a koopert...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 23 Péntek 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Én hétfőn voltam a TO-n és ott azt mondta a Norbi hogy mindenképp indul kooper, hogy akkor most melyik az igaz azt döntsétek el!!
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 27 Kedd 23:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is megkerestem Pappnét, még az "összeírás" előtt. Megkérdeztem, hogy meddig kell leadni a kooperes papírokat, ő azzal küldött el, hogy még januárban is ráérek, mivel már meg van a létszám, ami után indítják... Az "összeírást" lekéstem, utólag itt vagyok. Talán, ha nem fél nap határidő lett volna, ... és nem karácsony előtti nagy rohanás... talán észre vettem volna...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 28 Szerda 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

engem is meglepett a szűkös határidő. mivel addig nem jelenzkezett senki, nem is telefonáltam.
ráér még szerintem. mondta, hogy vannak mindig akik jan-feb környékén viszik a szerződést
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tud valaki valami újat? Nekünk, hogy lesz a tárgyfelvétel - mármint ha elindítják?
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 00:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A héten még le lehet adni a kooperos szerződést??
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ki milyen tárgyakat vett fel a 8. félévben?
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 11 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.