Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
csak bátran :)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Visszabeszélő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 08 Csütörtök 01:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi! Wlaszi pls. frissítsd az egyéb infóknál a tanév rendjét mert a tavalyi van kint, bmf oldalon meg k*rva nehéz megtalálni, nagyon logikátlan helyen van, mindig 20 percet kell keresgéljem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 08 Csütörtök 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ehh, gondoltam a kutya se nézi Smile
amúgy to honlap, onnan elég gyorsan leolvasható Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 09 Péntek 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

no, a mai eloadások unalmában megcsináltam, jut4you Smile (amúgy tisztára meglepett, hogy rajtam kívül más is tudja, hogy van ilyen aloldal Smile )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 11 Vasárnap 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
no, a mai eloadások unalmában megcsináltam, jut4you Smile (amúgy tisztára meglepett, hogy rajtam kívül más is tudja, hogy van ilyen aloldal Smile )


Köszi Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 06 Csütörtök 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peti, egy gyors kérdés: a beküldött anyagokat a fooldalon nem lehetne kapásból be is linkelni? Embarassed
Akárhányszor meglátok valami "nekem valót", már kapnék is a linkre, mint gyöngytyúk a takonyra
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 07 Péntek 01:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igazából ez a lustaságomon múlik...megoldható, csupán "nevelési" célból nincs kirakva, mondván ne csak klikkeljetek.. De most hihetetlen pityókás vagyok..szóval megígérek mindent...hülye mákos Razz
Szóval legközelebb már linkelve lesz. Ígérem. .)


ui.: éljen a népakarat! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 08 Szombat 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
De most hihetetlen pityókás vagyok..szóval megígérek mindent...hülye mákos Razz

Hihi, ha ez így megy legközelebb a javaslatok / kérések mellé sörutalványokat mellékelek

Amúgy látom, ígéret megtartva, szóval Wlaszi for prezident!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 11 Kedd 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hoppsz, egy hobát dobott ki a fórum egy hsz beküldése után:

Általános hiba

Ran into problems sending Mail. Response: 550 Connection refused

DEBUG MODE

Line : 116
File : smtp.php

kép
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 11 Kedd 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha az smtp túlterhelt, elofordul. Ha huzamosabb ideig fennáll, akkor szólj, mert akkor lehet, hogy elmászott valami beállítás. Néha-néha elofordul.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 18 Csütörtök 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezek a most kiírt állások lényegében mirol szólnak magyarul?
http://gazdinfo.hu/index.php?page=news_tartalom_full&menu=news_menu&idf=1483
Surprised
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 18 Csütörtök 23:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Annál többet én sem tudok mondani mint ami le van írva, esetleg meg tudom adni a beküldo mailcímét...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 04 Szerda 08:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Háj!
A fooldalon a híreknél a Részletek csak nekem nem jönnek elo, vagy nálatok is van ilyen hiba?
(Sem Firefox, sem IE)
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 04 Szerda 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baffia írta:
Háj!
A fooldalon a híreknél a Részletek csak nekem nem jönnek elo, vagy nálatok is van ilyen hiba?
(Sem Firefox, sem IE)


Sajnos senkinek sem muködik. Volt egy törési kísérlet és ezért a root frissítési hullámba kezdett amit a GP kódja már nem bírt el. Hiába a 4 év alatt a függvények fele "depreceated" lett, meg egy valag default korlátozást tettek az új PHPkbe.
Perpillanat úgy állunk, hogy egyszerubbnek tunt újraírni az egészet mint kijavítani a régi kódot. Jelenleg ez tart, remélem a héten befejezem. (a hírek + statikus oldalak lehet, hogy már ma meglesznek).

Szóval marad a fórum mint egyetlen muködo rész, mivel annak teljesen független kódbázisa van.

Mailben elpostázok bármit bárkinek, csak küldjétek el mi kellene. Kitartás! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Visszabeszélő
5 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.