Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
"A BMF csodálatos Neptun rendszere"
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 74, 75, 76  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 08 Szerda 08:15    Hozzászólás témája: "A BMF csodálatos Neptun rendszere" Hozzászólás az előzmény idézésével

Mit szóltok a "Neptun idõszámításhoz"? Smile Úgy tudom, nem a mi karunkon kezdõdött a vizsgára jelentkezés, ez azt jelenti, hogy ez a hiba elõjött már az elõzõ napokban is és a neptunosok nem voltak képesek egy üzenetet küldeni
az érintetteknek legalább a 2. naptól??? Jól gondolom?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 08 Szerda 08:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CET-1CEST idõzóna nincs beállítva...Cool
de szerintem ezt kár felróni nekik, kár, hogy tavasszal már nem lesz..

Mondjuk 8 ra sem teltek be a helyek, szal mind1, csak legalább nem omlott még össze
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 08 Szerda 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondjuk a kivételek itt is erõsítik a szabályt! Wink

Pl. a Pénzügy I. legkelendõbb, dec.22.-i vizsgájára már 7.50-kor nem volt hely! Shocked

Mekkora mák, hogy felkeltem 7.45-kor... Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 08 Szerda 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baffia írta:
Mondjuk a kivételek itt is erõsítik a szabályt! Wink

Pl. a Pénzügy I. legkelendõbb, dec.22.-i vizsgájára már 7.50-kor nem volt hely! Shocked

Mekkora mák, hogy felkeltem 7.45-kor... Cool


ja ok, én azt nem látom...az kivételesen megvan már Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 08 Szerda 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is felkeltem 7:45-kor, a dolog szépséghibája viszont az, hogy engem 8:03-ig be sem engedett. Szóval arról a Pénzügyrõl jól lecsúsztam. Azért jó lesz a Szilveszter környéki idõbeosztásom: 29-e módszertani, 30-a pénzügy, 3-a számvitel. Shocked Cool Mondjuk én választottam, igaz, de jó túlleni mindenen minél elõbb, és még akár lehetõségek is maradnak, ha valamin elbotlunk. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 08 Szerda 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, ezzel már én is sokszor szívtam!
Mivel lépsz be?
A weblapról az IE klienssel, vagy az XP-s távoli asztalkapcsolattal?
Nekem itthon win98 van, de mióta feltettem ezt a távoli izé kiegészítést, azóta sokkal biztosabb a kapcsolat, és gyorsabb is. (No és persze a 1,5 megabites kábel is jól jön..) Wink
(És egyéb trükkök, pl. elõtte egy órával belépni, és egy makróval mozgatni az egeret, hogy ne timeoutoljon, satöbbi... De ezek már a finomságok... Twisted Evil )

Egyébként én azt sem tartom kizártnak, hogy estleg meghackelték a neptun szervert, vagy belsõ szabotázs történt, szándékosan elõretolta valaki a szerveridõt, hogy magának, vagy másoknak elõnyt szerezzen.
Neptunosok, ha itt vagytok, cáfoljatok! Hallgatom!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 08 Szerda 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen, az rdesktop sokkal stabilabb. Az IE-s integrált izé csak lassít.
Amúgy tegnap próbálgattam, és simán csak ha kézzel mozgok...kidob. Pontosabban ha ki akarok menni 1 almenübõl, már kívül találom magamat.
A hack-el kár riogatni a népet, (bár semmi sem kizárt), szerintem simán csak kimaradt az idõátállítás a szerveren. Vagy sosem volt (ami szervereken szokásos is) és így amikor megadták neki a 8:00-át frankón azt is hajtotta végre...csak a külvilágban épp más idõ van Smile
De ez is csak tipp. Lehet, hogy a Mikulás volt

A lényeg az, hogy 30.-a pü2, jan 3 számvitelpót(igen, elqrtam a degresszívet, lehet röhögni Smile )...és utána jön a többi, meg az ismétlés az elsõ kettõbõl Smile

A matávnak meg üzenem, hogy kapkodja magát, mert én is akarom a másfél megás sávomat már Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 08 Szerda 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én 8.00-tól 8.30 -ig nem tudtam belépni a neptunba. Ja és Wlaszi ne bánkódj, én is elrontottam az értékcsökkenést, szal én is megyek pótólni sztem 3án Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 08 Szerda 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

György: evidens, hogy nem az Explorer-es ActiveX vezérlõt használom, mivel IE-t sem használok, hanem Firefoxot. Smile Szóval marad a távoli kapcsolat izé, de azzal is az volt, hogy 7:45-tõl folyamatos kattintgatással csak 8:03-kor engedett be elõször, akkor is éppen hogy tudtam jelentkezni a vizsgára, ki is dobott utána.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 08 Szerda 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bizony, Firefox rulez Exclamation Exclamation Exclamation Cool
Néha sajnos még elõ kell kotornom azért az IE-t is, mert néhány weblap csak azzal nyílik meg, fõleg ahol valami cifrább JAVA, vagy Flash van... Crying or Very sad
A makrós egérmozgatás nekem tavasszal még bejött, vagy fél óráig nem lökött ki, aztán mikor pár tárgyat felvettem, akkor viszont igen. Utána meg fél óra próbálkozás... Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 08 Szerda 20:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baffia írta:
Bizony, Firefox rulez Exclamation Exclamation Exclamation Cool
Néha sajnos még elõ kell kotornom azért az IE-t is, mert néhány weblap csak azzal nyílik meg, fõleg ahol valami cifrább JAVA, vagy Flash van... Crying or Very sad
A makrós egérmozgatás nekem tavasszal még bejött, vagy fél óráig nem lökött ki, aztán mikor pár tárgyat felvettem, akkor viszont igen. Utána meg fél óra próbálkozás... Evil or Very Mad


még jó, hogy a java platform független Smile
Amúgy mondjuk a cib netbankja kicsit bekavar a firefoxnak, de sztem inkább a script a hibás.Rolling Eyes
A firefoxnál jobb szabványkövetõ browsert nem láttam még. Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 13 Hétfő 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cib Netbank tényleg IE only? Nekem nem ment se Netscape-el, se Firefox-al,
vagy én rontottam el valamit?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 13 Hétfő 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Cib Netbank tényleg IE only? Nekem nem ment se Netscape-el, se Firefox-al,
vagy én rontottam el valamit?


én is cib-es vagyok és nagyon jól müxik minden, köszönhetõen a JAVA technológiának. Egyetlen gáz az, hogy Win alatt a firefox miután kiléptem belõle, a címsorban nem lépteti a kurzort...csak miután újraindítottam.

Ha valami nem töltõdik be, akkor nézd meg a java beállításaidat, illetve az authorizációkat...lehet, hogy csak IE-n hitelesítetted...

Amúgy a Carnation csinálta az új cib lapot....na azóta van hányingerem tõle, szerencsére a netbankinghoz nem nyúltak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18 Kedd 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintetek meg lesz emelve a limit a tárgyfelvételnél?
Mivel 3tárgy már betelt, nem tudtuk felvenni.
Vagy az igazi tárgyfelvétel regisztrációshéten lesz?
Ha valaki tud válaszolni, azt megköszönném!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18 Kedd 09:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

merkur írta:
Szerintetek meg lesz emelve a limit a tárgyfelvételnél?
Mivel 3tárgy már betelt, nem tudtuk felvenni.
Vagy az igazi tárgyfelvétel regisztrációshéten lesz?
Ha valaki tud válaszolni, azt megköszönném!


Szerintem a problémát az okozza, hogy pár másodikos is felvett 3.os tárgyat aminek nincs elõkövetelménye (vagy teljesítette azt), persze ez jogukban áll csak talán ezzel nem számoltak a tanárok, mert ugye ez a szitu most fordulhatott elõ elõször (hisz mi vagyunk az elsõ két kredites évfolyam).

Amúgy én csak összehánytam az órarendemet, mert:
1 - az elmúlt 5 reghét alapján még úgyis minden változik kb 4x
2 - a tanárokkal úgyis lehet egyezkedni, hogy máshova járjak be...(kivétel a gépes labor, de olyanom úgysincs Sad )

Szerintem ha nem szól valaki, akkor maguktól nem fognak emelni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 76 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 74, 75, 76  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.