Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
HK
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 13 Hétfő 19:18    Hozzászólás témája: HK Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello! Láttam a hírekben a HK véleményezést, mikor volt,van,lesz? Nem
tudnám feldolgozni lelkileg, ha lemaradnék róla? Lemaradtam? Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 13 Hétfő 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lemaradtál...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 13 Hétfő 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...de csak akkor, ha harmad éves vagy. Ha jól tudom, a másod éveseket külön véleményeztetik.
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 13 Hétfő 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Pótlás nincs? Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 13 Hétfő 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

AAAAAAAAAAAHHHHH!!! Másodéves vagyok, ez megnyugtatott!!! Cool
Ezt nem szívesen hagynám ki... Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 13 Hétfő 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a velemenyeztetes mirol szol?

Ha az evfolyamok (esetleg Wink ) rossz velemenyt alakitanak ki rola, akkor annak lesz valami kovetkezmenye is?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 14 Kedd 00:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
Ez a velemenyeztetes mirol szol?

Ha az evfolyamok (esetleg Wink ) rossz velemenyt alakitanak ki rola, akkor annak lesz valami kovetkezmenye is?


A diák minõsíti a tanár munkáját. Névtelenül, írásban. Ha ez kellõen fekete képet fest a minösítés alanyáról akkor elvileg megrovásban vagy miben részesül (a megnevezésben nem vagyok biztos).

Ha összeszedi a 3 kupont, akkor 1 körbõl kimarad...izé, viszlátot mondanak neki (és remélhetõleg a csicskája is repül vele...). Twisted Evil

Persze vannak ilyen urban legendek, hogy HKnak már megvolt rég a 3, csak a "leltár" nem igazolta vissza...de reméljük nem igaz, és ha mégis, akkor most másként lesz Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 14 Kedd 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyáltalán ki szervezi ezt a véleményeztetést?
Melyik iskolai szabályzatban van ez pontosan definiálva?
Ki bírálja el?
Milyen szempontok alapján?
Mi lesz a végeredmény?
Satöbbi...

Amíg ezekre nem tudunk pontos, hiteles választ, addig az egész csak egy jó vicc... Confused

Sejtésem szerint ez valami népi kezdeményezés, és a végeredményt átadják valamelyik intézményvezetõnek, aki saját hatáskörében, belátása szerint dönt így, vagy úgy...
Ugyan már!
Mirõl beszélünk akkor?
Kéz-kezet mos...
Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 14 Kedd 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyilván az összes vélemény-ív szépen, rendben iktatásra kerül.
Valamelyik alagsori fiók mélyére, vagy egyenes az iratmegsemmisítõbe. Smile (Bár ez nem is olyan vicces.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 14 Kedd 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát tényleg nem... Sad

Ámbár azt azért kizártnak tartom, hogy rögtön a kukába vágják, mert az iratkezelési szabályokat (és szerintem minden szabályt) azért betartja itt mindenki.

De pont ez a kérdés, hogy hol van szabályozva a tanárok értékelésének kérdése?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 14 Kedd 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma kapott infóim szerint: ha egy tanár, egymás követõ félévben nagatív minõsítést kap, akkor azon tárgy tanítását nem végezheti...

Ha szabályzat nevét nem kérdeztem meg, de én vagy minõségellenörzésnél keresném, vagy szmsznél....esetleg tvsz, de rákérdezek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 27 Hétfő 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Sorry, hogy picit off, de nem akartam emiatt új témát nyitni. Szóval, akinek nem lett meg a számvitel 1 aláírása, annak kell jelentkezni a vizsgaidõpontra mikor megy pótolni? Mert HK vmi olyasmit motyogott egyik elõadáson, hogy nem kell. Lehet hogy csak félreértettem? A másik, hogy ilyenkor kell valamit befizetni? Vagy az aláíráspótlásért nem kell? Csak azért kérdezem mert eddig én soha nem fizettem, de valamelyik nap hallottam olyasmit hogy kell. Köszi a válaszokat elõre is! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 27 Hétfő 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rudolf írta:
Üdv!

Sorry, hogy picit off, de nem akartam emiatt új témát nyitni. Szóval, akinek nem lett meg a számvitel 1 aláírása, annak kell jelentkezni a vizsgaidõpontra mikor megy pótolni? Mert HK vmi olyasmit motyogott egyik elõadáson, hogy nem kell. Lehet hogy csak félreértettem? A másik, hogy ilyenkor kell valamit befizetni? Vagy az aláíráspótlásért nem kell? Csak azért kérdezem mert eddig én soha nem fizettem, de valamelyik nap hallottam olyasmit hogy kell. Köszi a válaszokat elõre is! Smile


Az aláíráspótért tudtommal kell, valami 500HUF...
A pótlás az az elsõ vizsga idõpontjával egyezõ idõben és helyszínen lesz, ám jelentkezni nem kell rá.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 27 Hétfő 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Rudolf írta:
Üdv!

Sorry, hogy picit off, de nem akartam emiatt új témát nyitni. Szóval, akinek nem lett meg a számvitel 1 aláírása, annak kell jelentkezni a vizsgaidõpontra mikor megy pótolni? Mert HK vmi olyasmit motyogott egyik elõadáson, hogy nem kell. Lehet hogy csak félreértettem? A másik, hogy ilyenkor kell valamit befizetni? Vagy az aláíráspótlásért nem kell? Csak azért kérdezem mert eddig én soha nem fizettem, de valamelyik nap hallottam olyasmit hogy kell. Köszi a válaszokat elõre is! Smile


Az aláíráspótért tudtommal kell, valami 500HUF...
A pótlás az az elsõ vizsga idõpontjával egyezõ idõben és helyszínen lesz, ám jelentkezni nem kell rá.


Köszi a gyors választ!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 21 Hétfő 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy áll most jelenleg a HK véleményezés? Lesz, nem lesz, mikor lesz, hány kell még neki? Tud valaki errõl valamit?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 4 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.