Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
HK
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 21 Hétfő 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

please wait Smile

Az eredmény megvan, de még hivatalos infóért nem volt a kollegina, de nemsokára lesz...

Ne aggódj, nincs elfelejtve.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 23 Szerda 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én biztos vagyok a végeredményben, látatlanban megmondom hogy mindenki lehordta a sárga földig. Remélem ez már elég lesz, hogy kirakják innen. Mondanék egy guaranga -t és felvenném a krisna vallást Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 23 Szerda 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most tudom, hogy le leszek hurrogva, de esküszöm kellemesen csalódtam ebben a félévben, most hogy ismét tanulok számvitelt.

Szerintem tök érthetõen magyaráz, sokat változtatott szvsz a tanítási stílusán, mintha megvilágosodtam volna Shocked (én lepõdtem meg ezen az egészen a legjobban, szóval lehet flame-elni nyugodtan Razz )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 23 Szerda 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen, hallottam ezt mástól is...csak én vagyok annyira gyanakvó és pesszimista, hogy ez a dolog addig ilyen amíg idén kibekkel...aztán majd kezdi ott ahol abbahagyta.

de kívánom, hogy tévedjek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 23 Szerda 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi egyetértek van ok a gyanakvásra, ez pontosan rá jellemzõ lenne, de nagyon remélem ez most nem jön neki össze. De mi van,ha /megint/ elsüllyesztik az eredményt /vagy az elõzõ x-et Smile /
Csak tudjátok mi a szomorú? Ahogy a pénzügytanár látja a dolgokat, hogy õ , a Kis Mariann és a H.K. fenntartja a színvonalat, rajtuk a legnehezebb átjutni stb.

Ez eddig jó, de a pénzügy és a marketing szerintem teljesen korrekt volt /annak ellenére gondolom így, hogy marketingbõl nem mentem át/, VISZONT H.K. NEM AZ! , és rossz, hogy valaki ezt nem így gondolja, mert nem tudom megérteni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 23 Szerda 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tartozik szorosan a témához /remélem/ , de valami nagyon idegesít itt néha fórumolvasgatás közben...
Általában egyetértek, vagy legalábbis meg tudom érteni az emberek véleményét itt a fórumon, pl. wlaszi, bafia, rudolf stb. ,de
"ZU" hozzászólásai az egyedüliek, amik kezdettõl fogva idegesítenek valamiért és KIVÉTEL NÉLKÜL MINDEGYIK! Én nem akarlak megbántani vagy ilyesmi de tényleg egyszerûen érthetetlenek és logikátlanok számomra a hozászólásaid. Legalább nyugtass meg, hogy nem te vagy HK vagy a csicskása Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 23 Szerda 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Nem tartozik szorosan a témához /remélem/ , de valami nagyon idegesít itt néha fórumolvasgatás közben...
Általában egyetértek, vagy legalábbis meg tudom érteni az emberek véleményét itt a fórumon, pl. wlaszi, bafia, rudolf stb. ,de
"ZU" hozzászólásai az egyedüliek, amik kezdettõl fogva idegesítenek valamiért és KIVÉTEL NÉLKÜL MINDEGYIK! Én nem akarlak megbántani vagy ilyesmi de tényleg egyszerûen érthetetlenek és logikátlanok számomra a hozászólásaid. Legalább nyugtass meg, hogy nem te vagy HK vagy a csicskása Smile


no offense! a személyeskedés tíltott!

Egyébként garantálom, hogy nem....személyesen ismerem.

ha nagyon nem tetszik valaki, akkor pls privátban, vagy legalább a Csevejben valami dühöngõtopicban. Gonosz vagyok és autokratikus, a köv ilyet kimoderálom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 23 Szerda 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OK Wlaszi, te etikettbajnok Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24 Csütörtök 00:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is zu-val értek egyet HK-ügyben, teljesen meg voltam lepõdve, hogy valahogy jobban "értem" a számvitelt ebben a félévben, pedig most megyek neki harmadszor a II-nek, tehát van már tapasztalatom. Smile (vagy inkább Sad )
valahogy jobban sulykol, és tényleg, amit már harmadszor-negyedszer mond el rövid idõn belül (mármint elõadáson, és aztán pl gyakon megint hivatkozik rá, plusz néha még a következõ héten is), az akaratlanul is megragad. sõt, már azon kaptam magam, hogy otthon is többször elõvettem a számvitel-könyvet, pedig nem voltam közvetlenül rákényszerítve (pl zh miatt).
azért néhány idegesítõ dolga megmaradt, de szerintem is sokat javult a tanítási stílusa, és nem tudom hogy ebben mekkora szerepet játszottak a véleményezések, de most úgy érzem nem "tenne jót", ha hirtelen elküldenék.
persze lehet, hogy a félévközi zh-k, meg a vizsga (már ha eljutok oda) után más véleményem lesz, de egyelõre viszonylag pozitívan látom a dolgokat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24 Csütörtök 00:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem etikett kérdés ez, de tényleg ne egymást szekírozzuk!
Ha megfigyeled, kábé 10-15 ember van itt jelen a véleményével, a többi hatvanakárhány az meg csak legfeljebb olvassa.
Nem kell mindenben egyetérteni...
Sõt! Vitázni jó!
És kell!

De ne bántsuk egymást!

Békesség, nyugalom!

_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24 Csütörtök 00:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Nem tartozik szorosan a témához /remélem/ , de valami nagyon idegesít itt néha fórumolvasgatás közben...
Általában egyetértek, vagy legalábbis meg tudom érteni az emberek véleményét itt a fórumon, pl. wlaszi, bafia, rudolf stb. ,de
"ZU" hozzászólásai az egyedüliek, amik kezdettõl fogva idegesítenek valamiért és KIVÉTEL NÉLKÜL MINDEGYIK! Én nem akarlak megbántani vagy ilyesmi de tényleg egyszerûen érthetetlenek és logikátlanok számomra a hozászólásaid. Legalább nyugtass meg, hogy nem te vagy HK vagy a csicskása Smile


Most offtopic leszek, wlaszi, ne atkozz ki erte Smile

Abszolut elfogadom a velemenyedet, nem kell egyeterteni, de legyszives, ha legkozelebb idegesit valami, legyszives irj ra ellenvelemenyt, erre van ez a forum. Nem te vagy az elso ember, aki nem ert velem egyet

Amugy ha valamit idegesit, az lehet hogy abbol adodik, hogy en itt mar elegge veterannak szamitok (marmint nem a forumon, hanem a foiskolan), lehet, hogy kisse belefaradtam a dolgokba, vagy csak egyszeruen tobbet lattam az egeszbol mint kellene
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24 Csütörtök 00:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kifli velemenyet abszolut tamogatom, en is igy gondoltam.

Baffia kartarssal is egyetertek, hiszen vele eddig nem nagyon taltaltunk kozos nevezore itt, de ugy gondolom sikerult normalis velemenyutkozteteseket krealni, ami szvsz abszolut pozitiv es hasznos. Cool

Amugy pedig se nem HK, sem a csicskasa nem vagyok, fujtam en mar ra eleget a felevek folyaman, ezt sokan tudjak. Nem neveznem kifejezetten HK rajongonak magamat, ezert is lepodtem meg a mostani felevben.... Rolling Eyes

Tenyleg, eddy, amugy mi idegesit, a tartalom, vagy a stilus? Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24 Csütörtök 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem, csak olyan dolgokat írtál, amirõl kapásból ellentétes véleményt alakítottam ki. Képzeld el hogy épp H.K.-n dühöngök, képzeletben már kivégzési módszerek széles skáláját felhasználva, majdnem szétrúgom a laptopom idegességemben /tényleg csak a szûkös anyagi lehetõségek miatt tartom vissza ilyen irányú késztetésem, de ha H.K. arcképpel ijesztgetnétek a fórumon, ez sem érdekelne/ ,
Naszóval képzeld el, amikor ezek után elolvasom a hozzászólásod... Sad
Egyébként az értékelendõ, hogy most igyekszik, bár múlt félévi "csodálatos"
"tanári" "ténykedése" /nevezzük így/, után, miután elvágott attól a lehetõségtõl, hogy mintatanterv szerint végezzek, NEM megyek sokra azzal, hogy most magyarázza el a tavalyi anyagot /ahogy hallom/ . Mert ezzel elismeri, hogy a múlt félév tanítási színvonala xxxxxx /nem minõsíteném/ volt, és úgy érzem ezen múlott az én jegyem /is/.

De az egy dolog, hogy tanítani nem tud, a baj az, hogy a tanítás és a vizsga színvonala messze van egymástól.

Még nagyobb baj, hogy ez más tanárnak fel sem tûnhet pl. mert a vizsgája nem mondható igazán nehéznek, ezt ismerjük el, a javításhoz, értékeléshez való "elefánt a porcelánboltban" hozzáállás nehezít rajta igazán, ez azonban nem látszódik a vizsgakérdések nehézségét tanulmányozva.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24 Csütörtök 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és elég szomorú a harmadszori számvitel nekifutás /nem részedrõl/ , mert
a számvitelt nem hinném, hogy ne lehetne MINDENKINEK megtanítani /amennyire szüksége van rá/ , téged konkrétan nem ismerlek, de /H.K. tapasztalatok alapján/ megelõlegezem, hogy már régen szépen levizsgázhattál volna egy jó tanárnál, használhatóbb tudással felvértezve.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24 Csütörtök 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és ismerem H.K. típusát, több ilyenhez volt már sajnos "szerencsém" eddigi életem során, és lefogadnám, hogy most játssza magát, ne vegyétek be, meg fogjátok bánni. Különben érdekesség, hogy négy H.K. viselkedésével teljesen egybevágó embert is ismerek és mindegyiket KATALINNAK hívják és ugye H.K. is az. Tudom, hogy ezért hülyének fogtok
nézni, ilyen erõvel ufókban is hihetnék, de ebben a névben van valami, én hiszek benne.
Na jó, azért a néven kívül gondolkodtam más okokon is, talán az számíthat hogy H.K. idejében elég népszerû név volt a Katalin és az akkori más nevelési szokások is okazhatják a késõbbi személyiségfejlõdést.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 4 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.