Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Int. inf. rendszerek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 02 Péntek 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsu írta:
Még annyi kérdésem lenne, hogy mit mondott Holyinka, mi lesz a zhn? A már megszokott teszt jellegű lesz, lesz-e benne számításos feladat?
Idén mondott erről a vizsgazh-s dologról valamit?


na, ma rákérdeztem erre is. alapvetően teszt lesz, de lehet (szvsz elég valószínű) hálótervezés / erőforrás-tervezés / szükséglet-számítás / stb. is. még annyit sikerült megtudni, hogy az előző évek statisztikái alapján ebből a tárgyból már nem szoktak olyan jó eredmények születni, mint Információs Rendszerekből... Confused
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 05 Hétfő 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabtsee írta:
Köszi Zsuzsi, már megszereztem, ugyan nem működik, szóval lehet majd megkereslek...


Nekem sem ment először, de most már megy. Ha kell, akkor keress meg és szívesen segítek...
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 01 Vasárnap 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Állítólag eredmények a neptunon Smile lehet csekkolni !
(nem testified egyenlőre)
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 01 Vasárnap 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem látok semmit sem. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 01 Vasárnap 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Én nem látok semmit sem. Smile


és nem vagy vele egyedül Smile szvsz max holnap-holnapután lehet belőle valami, főleg, hogy Holyinka a két ünnep között is gőzerővel dolgozott, így nem sok ideje lehetett a javításra...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 01 Vasárnap 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hír forrása azt állítja, hogy dec 23.-adikai jegy van beírva neki, én nem tudom igazolni / cáfolni, ugyanis lusta voltam bemenni pénteken vizsgára Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Gabtsee



Csatlakozott: 2005.05.11. Szerda 10:31
Hozzászólások: 62

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 02 Hétfő 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ebből lesz megajánlott jegy a 23-i ZH alapján vagy ilyesmi?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gabtsee



Csatlakozott: 2005.05.11. Szerda 10:31
Hozzászólások: 62

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 02 Hétfő 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Neptunon az eredmények!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 02 Hétfő 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabtsee írta:
Ebből lesz megajánlott jegy a 23-i ZH alapján vagy ilyesmi?


a 23-án írt zh gyakorlatilag nem is zh volt, hanem elővizsga, vagyis nem megajánlott jegy lesz belőle, hanem vizsgajegy. a különbség ott van, hogy ha vkinek ez egyes lett, az is be lesz írva a neptunba, vagyis csak iv-fizetés után lehet újra vizsgázni vmelyik kiírt időpontban.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 10 Kedd 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Help :pp

1) Melyik a klasszikus készletgazdálkodási modell:
determinisztikus, statikus vagy dinamikus

2) - rendszer architektúrák közül melyik a jobb?
2 rétegű vagy 3 rétegű?


ezekre vajon mi a válasz ? Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 10 Kedd 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A másodiknál a 3 rétegű a jó válasz szerintem, bár ha jobban belemegyünk, ez is megitélés kérdése. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 10 Kedd 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
A másodiknál a 3 rétegű a jó válasz szerintem, bár ha jobban belemegyünk, ez is megitélés kérdése. Smile


Köszi
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 01:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
Gabtsee írta:
Ebből lesz megajánlott jegy a 23-i ZH alapján vagy ilyesmi?


a 23-án írt zh gyakorlatilag nem is zh volt, hanem elővizsga, vagyis nem megajánlott jegy lesz belőle, hanem vizsgajegy. a különbség ott van, hogy ha vkinek ez egyes lett, az is be lesz írva a neptunba, vagyis csak iv-fizetés után lehet újra vizsgázni vmelyik kiírt időpontban.


01.02-ával bent van a jegy! (nem egyes) Ez OK. (Javítani nem szeretnék nagyon.)
Kell jelentkezni vizsgára?
SOS
Aki már volt ebben a helyzetben az nyilatkozzon! Smile
25-én 10h-kor van utoljára időpont.

Előre is köszi!


A hozzászólás legutóbb rex által 2006 Jan. 24 Kedd 01:39-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 01:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma 10-ig kellene tudni, hogy akkor jelentkezzek fel vizsgára vagy nem kell?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 01:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:
Ma 10-ig kellene tudni, hogy akkor jelentkezzek fel vizsgára vagy nem kell?


Én jelenkeztem, pedig nem javítottam, szerintem cselekedj te is így, abból nem lesz baj. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.