Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
SZV szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiscsillag írta:
Hááát ezt nem hiszem el!!!!Sikerült a szóbelim ma aminek rohadtul örülök ,erre meg egyest írt be a Neptunba így továbbra se tudok tárgyat felvenni!!!!


A többieknek akik 28án még szóbeliznek egy kalappal!!!


nem akarok ünneprontó lenni, de én sajnos ismerek olyan embert, aki szóbelizett HK-nál az aláírásért (szv2-ből) és úgy jött ki, hogy ok, megvan. aztán a neptunba már a letiltás került be és emberünk egy évvel később újra felvehette a szv2-t... Sad

mindenesetre én szurkolok Neked, hogy tényleg csak adminisztrációs hiba legyen (ami szinte biztos is, különben visszahívott volna szombatra) de a post-odat olvasva rogton a fent leírt eset ugrott be.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most kicsit beparáztam... ...de hát az indexbe már beírta,szóval reménykedek hogy nem áll szándékában kihúzni onnan... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiscsillag írta:
Most kicsit beparáztam... ...de hát az indexbe már beírta,szóval reménykedek hogy nem áll szándékában kihúzni onnan... Confused


akkor ok, azt elfelejtettem írni, hogy emberünknél az ominózus szóbelin nem volt index. bocs, ha rád hoztam a frászt...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nyugi Ági én tanusitom hogy 2esed megvan Very Happy éppen odanézetm amikor beirta
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 25 Szerda 08:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tibi írta:
nyugi Ági én tanusitom hogy 2esed megvan Very Happy éppen odanézetm amikor beirta



Köszi Tibi!!! Very Happy
Áldon meg az Isten érte!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 25 Szerda 09:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ági, neked már beírta a Neptun-ba a jegyet? Én tegnap este néztem, de még nem írta be! Ma reggel meg megint nem tudom elérni, Neptun szerver nem elérhető!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 25 Szerda 09:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiscsillag írta:
Tibi írta:
nyugi Ági én tanusitom hogy 2esed megvan Very Happy éppen odanézetm amikor beirta



Köszi Tibi!!! Very Happy
Áldon meg az Isten érte!!



jaja áldjon! Very Happy Very Happy
ge...lassan telik az idő Evil or Very Mad Evil or Very Mad holnap lesz az irásbeli erdmény!


Ildi sztem ha nincs bent akkor már csütörtökig be se irja ugy tudom csak akkor megy be
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 25 Szerda 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi ezt probáld meg!


http://152.66.10.219/neptun/login.aspx


itt bejön a neptun!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 25 Szerda 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idi, nekem beírta tegnap a szigorlati jegyemet és a félévközi jegyet is, pedig én is tegnap szóbeliztem. így sikerült felvennem a tárgyaimat...tegnap este nagyon pörgött a neptun...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 25 Szerda 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kapja be az a hülye HK 11-én szóbeliztem és még mindig nincs beírva a neptunba jegyem szerintem elfelejtette.

Most minden fasza hejről lemaradok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 25 Szerda 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Tibi, be tudtam lépni és Nekem is beírta még tegnap a szigorlatot!

Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 26 Csütörtök 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akiknek sikerült az utolsó írásbeli szig, azért jelezze
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 26 Csütörtök 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem sikerült! Nem hiszem el h még rohadt 2 évet itt kell töltenem...
Tudom h OFF, de ki tudna vmit mondani a passzív félévről? Mi a határidő stb? 1 tantárgy miatt nem leszek itt és nem fizetek....

Akinek sikerült, annak GRATULA!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 26 Csütörtök 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van már valakinek eredmény beírva a 24-i vizsgáról?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 26 Csütörtök 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudja valaki hogy hogy lehet elérni a HK-t sulin kívül?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
15 / 17 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.