Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szociológia vizsga

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mazsola



Csatlakozott: 2004.09.07. Kedd 17:53
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 05 Szerda 22:29    Hozzászólás témája: Szociológia vizsga Hozzászólás az előzmény idézésével

Mennyire szivatós a szociológia vizsga? 30-fõs csoportok szerepelnek a neptunon, azokra lehet jelentkezni. Edig azt gondolta mindenki, hogy olyan lesz mint a jog vagy kommunikáció, hogy egyben megírja a népség. A filó vizsga tapasztalatairól hallottam. Kérdésem az, hogy lehet-e arra a lazaságra építeni vagy itt ultra szivatás van és magolni kell?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 05 Szerda 23:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teljesíthetõ. Fõleg, ha úgy tanulod, hogy érdekel, mert amúgy a szociológia szerintem egy nagyon érdekes (és hasznos) tudomány. Ha van sütnivalód, akkor mégkönyebben megy, mert a tisztán felépített gondolatvezetés nem hátrány.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 06 Csütörtök 00:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Molnár Máté leadja azt az anyagot amit számonkér. Kivéve, ha ellinkeskedtél mindent és az Andorkából kell készülnöd, mert akkor igen csak kibõvített anyagot kell bemagolnod.

Én anno az órai anyagból írtam, és ez a mennyiség teljesen lefedi az elöttem szóló által meghatározott "érdekes és emészthetõ anyag" fogalomkört.
Szerintem is jó volt...nem akarom most összehasonlítani pár tárgyal de hidd el, addig legyél boldog amíg ilyet kell tanulnod.

A vizsgán normális kérdéseket tesz fel, és normális válaszokat is vár. Szal nem lehet linkeskedni. Mondjuk anno az volt az érzésem hogy az enyémre csak ráírt egy jegyet...de ez a feltételezés késöbb gazdtörin megborult, szal tényleg elolvassa.

Egyébként ha megvan az anyag, akkor eléggé kikövetkeztethetõ, hogy mit kérdezhet....


A hozzászólás legutóbb wlaszi által 2005 Jan. 06 Csütörtök 10:09-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 06 Csütörtök 08:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egyetértek az elõttem szólókkal
talán ez volt az a vizsga, amire a legjobban megtanultam az anyagot
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 20 Csütörtök 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy dr.Molnár Mátét hogy lehet utolérni? (fogadó óra, telefonszám, e-mail, bármi jó lenne)

Köszi: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 20 Csütörtök 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vera írta:
Sziasztok!

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy dr.Molnár Mátét hogy lehet utolérni? (fogadó óra, telefonszám, e-mail, bármi jó lenne)

Köszi: Vera


Ez mostanában divatos kérdés....sajnos senkinek sem tudok rá jót válaszolni Sad

Kérdezd Baját, õ mostanában futja a köröket ezügyben, de nemtom mire jutott vele.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 02:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vera írta:
Sziasztok!

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy dr.Molnár Mátét hogy lehet utolérni? (fogadó óra, telefonszám, e-mail, bármi jó lenne)

Köszi: Vera


Helló! Általában szociológia vizsga után lehet bemenni hozzá, és ömleszteni a kérdéseket... én is voltam benn nála Smile

Aki vizsgázik, ügyeljen arra, hogy NE írjon vázlatosan semmit, és Ne írjon le olyat, amit nem ért:) Nálunk ezért húzott meg sok embert...volt akinek sztem el se olvasta a dogáját...no midn1 Smile
Én fél órás szentbeszéddel megkaptam a kegyelem 2est egy kb. 3-4es értékû dolgozatomra.
AZt hiszem 21-én lesz egy vizsga és még lesz egy pót 25-én is.

Szerencsét minden esetre Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 21 Péntek 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kösz szépen.
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 30 Vasárnap 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahogy elnézem a statisztika mellett a szoc. is szórótárggyá avanzsálódott. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 30 Vasárnap 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petya írta:
Ahogy elnézem a statisztika mellett a szoc. is szórótárggyá avanzsálódott. Sad


véleményem szerint ez annak köszönhetõ, hogy ha jól hallottam év közben bunkózott vele mindneki...de mivel nem voltam ott, ezt csak feltételezni tudom.
Amúgy sajnálom Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 30 Vasárnap 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát figy, a filótörténetnél a két kidolgozandó kérdéskör egyike szabadon választott volt, gyakorlatilag a hülye is megírhatta azt a vizsgát 3-asra (ha a választott témát helyesen leírtad). Ezekután persze hogy elvárta hogy készüljünk szocra; szvsz nem volt nagy az anyagrész, Andorka könyve pedig teljesen korrekt, olvasmányos segédlet volt. Aki pedig vázlatszerû cuccot adott be, magára vessen, hisz vizsga elõtt kikötötte: FOGALMAZÁS-t kell írni. Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 01 Kedd 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petya írta:
Hát figy, a filótörténetnél a két kidolgozandó kérdéskör egyike szabadon választott volt, gyakorlatilag a hülye is megírhatta azt a vizsgát 3-asra (ha a választott témát helyesen leírtad). Ezekután persze hogy elvárta hogy készüljünk szocra; szvsz nem volt nagy az anyagrész, Andorka könyve pedig teljesen korrekt, olvasmányos segédlet volt. Aki pedig vázlatszerû cuccot adott be, magára vessen, hisz vizsga elõtt kikötötte: FOGALMAZÁS-t kell írni. Twisted Evil


Hat azert ez az osztalyozasi mod felettébb nevetseges volt, direkt bementem megnezni dolgozatomat (jo par emberrel egyetemben, kb15-20-an), minden, de minden egyes mondat ki volt kulon pipalva, masodik anyagreszem a "magyar tars. szerkezete" nezett ki kicsit vazlatosan, de az se volt, igazabol az, mert igy diktalta le az anyagot, es az is ki volt pipalva, csak volt alatta egy hullam, gondolom keves volt neki, vagy nem volt kifejtve...orai jegyzetbol tanultam en is, meg nagyon sok ismerosom.
Aztan latom be van karikazva a nevem, es ravagva egy hatalmas egyes...kerdezgettem hogy ez miert van, stb, megnezte, elkezdte nezegetni, latta ö is vmi bibi van, mer ki van pipalva, ergo nem irtam baromsagot, mint mas reklamalok. Aztan mondta meg egyszer megnezi majd az enyem, mikor mindenki kiment. Kimentek, vegen megadta a kettest egy fel oras bizonygatassal, hogy egy 2est meger..., de mondta hogy ha rendesen leirom a masodik felet az anyagnak, amire nem volt annyi idom mar, meg nemakartam hulyesegeket irni, hogy ne az legyen, hogy baromsag az egesz, akkor akar 4 es is lehetne a dolgozatom, es ha csak az egyik felet irom le az anyagnak, vagyis ha kihagytam volna a masikat, akkor meg eleve 3as... szal nemertem miert baj ha vki ir vmit, lehet nincs ideje/vagy epp annyi jut eszebe es egybol azt erdemli hogy ravagja az egyest, rafogvan arra hogy vazlatos. A masik hogy utana megint persze atolvasta vagy 3x es mondta biztos tul sok egyes volt mar elottem, es enyemre is rairta az 1est kapasbol, pedig egy kettest biztos meger...ezt nem en mondta, sajat szavaival mondta.
Az meg hogy felidegeltek volna? hat en is filozofias voltam, nem gondolom hogy fel lett volna idegelve, lehet csak az idegelte hogy par ember baromsagokat ir össze -vissza, de hogy szemelye elleni tamadas lett volna, nem hiszem.
Én tenyleg nagyon jo fej tanarnak gondoltam, benn is voltam eleg sok eloadasan, es akkor is rendes volt, mosolygott, viccelodott, ha vki nem ertett vmit, elmondta. Eleg nagy csalodas volt sztem sokunk szamara ez a mizeria.
Ja meg egy vmi, egyik ismerosom elment uv-zni, ugyan azt a kerdest kapta, mint amikor irtuk egyutt, azt a bizonyos "magyar tars. szerkezetet". Ugyan azt irta le amit 1x, es most lass csodat 5öst kapott a vizsgajara (tanulva elozobol, gondolom mindent jol megfogalmazot mondatokban irt, nehogy bele lehessen kotni), nem pedig 1est, ugy hogy lehet el se olvasta akkor a dolgozatat, csak ranezesre, kulalakra rairta az 1est.

De azert peace:) Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.