Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel 1.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sids



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 8:51
Hozzászólások: 19

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 06 Csütörtök 08:54    Hozzászólás témája: Számvitel 1. Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
ha vki tudja véletlenül hogy, ma mikor lehet a számvitelt beiratni és egyaltalán ha meg lehet nézni akkor irja meg !

kösz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 06 Csütörtök 17:22    Hozzászólás témája: Re: Számvitel 1. Hozzászólás az előzmény idézésével

sids írta:
Sziasztok!
ha vki tudja véletlenül hogy, ma mikor lehet a számvitelt beiratni és egyaltalán ha meg lehet nézni akkor irja meg !

kösz


Elméletileg 10.30-tól lehetett megnézni, aztán azt üzente, hogy délre menjünk oda, majd a helyszínen közölték, hogy mindneki húzzon a sunyiba, másodéveseknek se belenézni, se beiratni nem lehet, most csak a harmadévesekkel foglalkozik.
Ezek a tények, hozzáfûznivalóm lenne, de értelme nincs... Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 06 Csütörtök 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

'sza meg, nekem is elégtelen. Confused
Na majd legközelebb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
naju



Csatlakozott: 2004.01.03. Szombat 23:25
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Föld fölött-fölött...

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 07 Péntek 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

És azt nem tudja valaki, hogy mikor lehet bent megtalálni a tanárnõt??? Mert nekem nincs bent a neptunban az eredmény, pedig tegnapra ígérte és a többieknek be is van írva!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 07 Péntek 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Sziasztok!
ha vki tudja véletlenül hogy, ma mikor lehet a számvitelt beiratni és egyaltalán ha meg lehet nézni akkor irja meg !

kösz


Akkor valószínû felelned kell a 2-esért!

Üdv
Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 07 Péntek 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

naju írta:
Sziasztok!

És azt nem tudja valaki, hogy mikor lehet bent megtalálni a tanárnõt??? Mert nekem nincs bent a neptunban az eredmény, pedig tegnapra ígérte és a többieknek be is van írva!



a levlistán azt írták, hogy van kb 7 ilyen ember. Nekik szóbelizni kell a 2-esért.
A névsor kint van az ajtáján.
A szóbeli idõpontja: Január 12 15:00 ill. 16:00 óra.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sids



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 8:51
Hozzászólások: 19

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 15 Szombat 09:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
tudja vki hogy, mikor rakják ki a neptunra a jan.12-i eredményeket? mert én nem nagyon figyeltem amikor mondták "ha mondták egyáltalán" !!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 02 Hétfő 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv, gondoltam előkeresem a topicot, még szükség lehet rá. Legalábbis ahogy elnéztem 30-án aláírás pótláson. Kb 90-en!!! voltunk bent. Nem semmi, talán le kéne vonni a tanulságot a 'kedves', magukat tanárnak nevező egyéneknek!!!! Én nem hiszem, hogy ennyien lennének hülék az évfolyamon.
12:05kor elkezdtük írni. Szép vaskos volt, ugye a féléves anyag. 4 feladat.
20 perc után derült ki, hogy az egészre 50 perc van. De csak azért, mert megkérdeztem. El lehet képzelni, milyen hörgés volt, mikor elkezdte beszedni Evil or Very Mad
Nekem még legalább 30 perc kellet volna, hogy befejezzem, és átnézzem. Ezzel ki hogy volt?
Most nagyon bosszús vagyok Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad[/u]
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vikk



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:02
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: itthon

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 02 Hétfő 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vip007 írta:

Nekem még legalább 30 perc kellet volna, hogy befejezzem, és átnézzem. Ezzel ki hogy volt?


Bár a Neptun szerint nekem sikerült a pótlás, én is úgy gondolom, hogy kevés volt az idő egy alapos munkához... Az általam írt feladatsorban volt egy "mérleges" feladat, "ezer" megadott adattal, hátha valaki teljesen belehülyül Shocked
_________________
I don't ever wanna be like you / I don't wanna do the things you do...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 07 Szombat 03:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen:DDD én is ott voltam, és néztem az órám
12.00kor kezdödött a pótzh, 12.05kor betámolyogtak a tanárok. 10perc ültetgetés.
Utána 12.15 (lehet keveset is mondok) elkezdödött a dogák kiosztása. Kb 5perc, mert HK-n kívül a másik gyak tanár se érti miért V alakban kell osztani a dogákat...(ezt ma mondta is nekem vizsgán: "na eztmostmá énseértem" Smile))
Utána ha jól emlészem 50kor már szedte is befele...

Előző zh-m 3ponton múlt, akkor is a probléma a kevés idővel volt. Akkor az elméletet úgy ahogy van nem volt idöm elkezdeni.

Most direkt elmélettel kezdtem gondoltam én vagyok a hülye..., de most meg egyik feladatra(10pontos) fullra nem volt idöm; elkezdeni se...

Ezek után rájöttem nem én vagyok a gyp-s Rolling Eyes

A lényeg hogy meglett aláírás, remélem a vizsga is görbül...jó lenne. Viszont a vizsgán már az élmény volt, hogy elkezdte felolvasni a neveket:DDD hát igen, idöhúzás powa Utána értetlenkedett pár emberrel...
Aztán dogakiosztás, igen van 1 óránk, de mire megint elkezdte összeszedni mondván: "jóvan akkor ennyi volt, ha beszélgetnek, pedig én csak jót akartam...bla bla (szvsz tök kuss volt)" megint csak max. 45perc volt a dogára, amiben ugye 3 gyak, 2 elméleti példa volt.

Mondjuk jó, elsö feladat gazdasági eseményes volt, azon igazából gondolkodni se kell, szóval most volt először, hogy rajta ültem egy példán, s ha nem vagyok olyan okos, hogy elszámolom a hónapokat, akkor simán megoldom a feladatot, és ott ültem volna már így is 5perce...Amely idö alatt mondjuk át tudtam volna nézni is a dolgozatot, hogy miket is írtam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 07 Szombat 03:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vikk írta:
vip007 írta:

Nekem még legalább 30 perc kellet volna, hogy befejezzem, és átnézzem. Ezzel ki hogy volt?


Bár a Neptun szerint nekem sikerült a pótlás, én is úgy gondolom, hogy kevés volt az idő egy alapos munkához... Az általam írt feladatsorban volt egy "mérleges" feladat, "ezer" megadott adattal, hátha valaki teljesen belehülyül Shocked


Én megszámoltam, 25db dolgot kellett a mérlegbe helyezni Smile)) Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mimi



Csatlakozott: 2005.05.25. Szerda 15:10
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 07 Szombat 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom, miért hözöngtök annyira a pót miatt, én nagyon meglepödtem szerintem egy végtelenül egyszerű dolgozatot állított össze, ami abból is látszik, hogy a póton nagyon sokan szinte mindenki átment!!
Az elméletben bonusz pontszerző kérdések voltak és a gazdasági eseményekről sem lehet azt mondani, hogy nehéz volt!

Én és még sok ismerősöm is nagyon meglepödtünk, hogy mi ez a könnyű dolgozat, ugy, hogy nekem most egy rossz szavam sincs!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 09 Hétfő 03:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mimi írta:
Nem tudom, miért hözöngtök annyira a pót miatt, én nagyon meglepödtem szerintem egy végtelenül egyszerű dolgozatot állított össze, ami abból is látszik, hogy a póton nagyon sokan szinte mindenki átment!!
Az elméletben bonusz pontszerző kérdések voltak és a gazdasági eseményekről sem lehet azt mondani, hogy nehéz volt!

Én és még sok ismerősöm is nagyon meglepödtünk, hogy mi ez a könnyű dolgozat, ugy, hogy nekem most egy rossz szavam sincs!


Ki mondta, hogy nehéz volt? Azt mondtuk kevés volt az idö!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
szu986



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 9:53
Hozzászólások: 87

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 09 Hétfő 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van már valakinek jegye a neptunban a hatodikán írók közül?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 09 Hétfő 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szu986 írta:
Van már valakinek jegye a neptunban a hatodikán írók közül?


Nincs
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 4 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.