Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Másodszori tárgyfelvétel
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 10 Szombat 00:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Sziasztok!

Megkerdeztem az egyik TO-st, es azt mondtak majd kapunk kis uzit, amikor teljesiteni kell a kötelezettsegeket...nyugi, ha penzt kell lenyulni egyböl megtalalnak, en nem aggodom


nehogy azt hidd. Shocked

(előző félévben semmilyen üzenet nem jött neptunon keresztül, én is csak véletlenül vettem észre, hogy már ki vannak írva a tételek - ráadásul viszonylag szoros határidővel, tehát ha kisebb összegről van szó, érdemes már előtte elutalni a gyűjtőszámlára, hogy aztán jó esetben egy kattintással kiegyenlíthesd a kiírt tételt)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 10 Szombat 03:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kifli írta:
noodleey írta:
Sziasztok!

Megkerdeztem az egyik TO-st, es azt mondtak majd kapunk kis uzit, amikor teljesiteni kell a kötelezettsegeket...nyugi, ha penzt kell lenyulni egyböl megtalalnak, en nem aggodom


nehogy azt hidd. Shocked

(előző félévben semmilyen üzenet nem jött neptunon keresztül, én is csak véletlenül vettem észre, hogy már ki vannak írva a tételek - ráadásul viszonylag szoros határidővel, tehát ha kisebb összegről van szó, érdemes már előtte elutalni a gyűjtőszámlára, hogy aztán jó esetben egy kattintással kiegyenlíthesd a kiírt tételt)


Szia!

Elvileg van a szamlamon penz...elvileg...gyakorlatilag eltünt mint szürke szamar a ködben... Shocked

Gihihi meglett Smile csak rossz helyen kerestem, mert szamomra teljesen logikatlan helyre tettek Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.