Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Vállalati Információs Rendszerek (IR)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 04 Péntek 23:57    Hozzászólás témája: Vállalati Információs Rendszerek (IR) Hozzászólás az előzmény idézésével

A fõoldalon megjelent hír tutti, hogy a III. évfolyamnak szól?

Mert a II. évesek "Információs rendszerek" címû tárgya kisértetiesen hasonlít erre, és nem csak névben, hanem a dátumok is stimmelnek!

Minden csütörtökre van egy-egy óra labor kiírva, és - gondolom - ezeket vonták össze két hetente kettõre.

Szerintetek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 05 Szombat 00:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

U have right!

a harmadév úgy látszik már ennyire szeretné magának az infót Smile
Én meg benéztem. bocs...köszi a jelzést.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 05 Szombat 00:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ennyire jó volt ez a labor?


Persze bejárhattok, szívesen látunk benneteket!
Kis teasütemény, snapsz, miegymás...
Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 05 Szombat 00:36    Hozzászólás témája: Re: VIR laborok idõpontjai ? Hozzászólás az előzmény idézésével

baffia írta:
A fõoldalon megjelent hír tutti, hogy a III. évfolyamnak szól?

Mert a II. évesek "Információs rendszerek" címû tárgya kisértetiesen hasonlít erre, és nem csak névben, hanem a dátumok is stimmelnek!

Minden csütörtökre van egy-egy óra labor kiírva, és - gondolom - ezeket vonták össze két hetente kettõre.

Szerintetek?


Ha ez így van, akkor üdvözlöm ezt a döntést. Smile Egyébként ha jól veszem ki a táblázatból, akkor arról van szó, hogy pl. a 3-as kurzus az eddigi 9:40 helyett már 8:00-kor kezd (minden második héten)? Végülis nem gond, csak kérdezem. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 05 Szombat 00:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, a négy labor órát - józan belátással - felosztották kétszer kettõre, és egyik héten az 1-2 csoport, másik héten a 3-4 csoport birtokolja a termet.

Ezért a kezdési idõpontok az 1. kurzus kivételével megváltoztak.

De inkább kéthetente járjunk Óbudára, nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 05 Szombat 01:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baffia írta:

De inkább kéthetente járjunk Óbudára, nem?


Persze, én is pont ezt írtam (itt vagy a levlistán) korábban, hogy így volna humánusabb. Smile Szóval ez így teljesen rendben van, csak nem voltam biztos abban, hogy az idõpontok is változtatak vagy csak elírás volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
csipet



Csatlakozott: 2005.02.22. Kedd 15:54
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 22 Kedd 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Légyszi segítsetek nekem! Ezidáig beteg voltam és most mennék csütörtökön VIR laborra, de amiket itt olvasok azok teljesen megrémítettek.

Szóval elvileg neptun szerint 10.30-ra kellene mennem a PC3-ba. De most akkor mikorra és hova kell mennem?

Elõre is köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 22 Kedd 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No, akkor elõször azt kell tisztáznunk, hogy melyik tárgy is érdekel?

VIR-t írtál, mi viszont itt az Információs rendszerek c. dologról beszéltünk, (II.év).

Ezt gondoltad?

Akkor nézd meg ezt a hírt: http://gazdinfo.hu/index.php?page=news_tartalom_full&menu=news_menu&idf=308 ebben találsz egy táblázatot, amibõl ki tudod lesni, hogy mikor kell járnod, attól függõen, hoyg melyik kurzusra jelentkeztél.

Ha mégis VIR-re akarsz menni, akkor sorry, arról nem tudok semmit...
Confused
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 22 Kedd 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kicsit tényleg félreérthetõ a topikcím, utólagos engedelmeddel átírtam...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 22 Kedd 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja! Így egyértelmûbb!
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 22 Kedd 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha VIR-re akarsz menni, akkor 10:30-ra a PC3-ba kell menned, mert most a VIR beosztása szerint megy a csoportbeosztás, és az elsõ 9-10 hétben csak VIR lesz, aztán meg a fennmaradó pár hétben csak Kereskedelmi informatika!

Az egyetlen bökkenõ, amiirõl lehet, hogy nem tudsz, hogy most csütörtökön ZH-t írunk, az eddig vett Excel-es anyagból, gí ynem árt ha utánanézel....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
csipet



Csatlakozott: 2005.02.22. Kedd 15:54
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 23 Szerda 09:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

koszi a valaszokat.

en mar akkor elvesztettem a fonalat amikor kredites lettem es a to-n nem mondtak semmit, csak kozoltek hogy adjam le az indexemet kitoltve (csak azt nem mondtak hogy miket kell a regibol atirni). Azota csak probalom kovetni a tantargyakat...

ja es bocsi hogy ide irtam a hasfajasom, amikor nem is errol van szo.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 05 Vasárnap 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezzel a hozzászólással megnyitom a topik 2006 tavaszi szekcióját Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 08:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Reggelt!

Pénteki óbudai móka lesz az IR idén is vagy netán van valami változás?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alohamate írta:
Reggelt!

Pénteki óbudai móka lesz az IR idén is vagy netán van valami változás?


az előadás igen (péntek reggel 8-tól), a gyakorlatot nem tudom (őszintén szólva azt nem néztem meg a TO-n kiragasztott órarendben...)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.