Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Páratlan páros
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 08 Kedd 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most páratlan hét van az tuti, nekérdezzétek, hogy naptári vagy iskolai idõszámítás szerint, de a suliban páratlan hétnek megfelelõ órák lesznek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
spydermanus



Csatlakozott: 2004.09.04. Szombat 13:36
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 08 Kedd 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petya írta:
Mindegy holnap kiderül; vagy lesz stat. elõadás, vagy nem... Evil or Very Mad


Holnap lesz stat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 08 Kedd 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petya írta:
Noh most már teljesen megkavarodtam. Hát ha nem a naptári hét alapján van az x ill. az xx megjelölés statnál, akkor durci vagyok mert elsõ félévben úgy volt. Mindegy holnap kiderül; vagy lesz stat. elõadás, vagy nem... Evil or Very Mad


LEsz stat eloadas, en ugy tudom...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 08 Kedd 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bodzsarb írta:
Most páratlan hét van az tuti, nekérdezzétek, hogy naptári vagy iskolai idõszámítás szerint, de a suliban páratlan hétnek megfelelõ órák lesznek.


Vagy mégsem?
Ferenczi Éva tanárnõ válasza erre a kérdésre:
Idézet:
Kedves Bence!

Azért válaszolok csak most, mert előbb én sem tudtam biztosat De
megerősített információ szerint páros héten vagyunk, úgy hogy holnap
előadással kezdünk.Üdv:F.Éva
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 08 Kedd 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
bodzsarb írta:
Most páratlan hét van az tuti, nekérdezzétek, hogy naptári vagy iskolai idõszámítás szerint, de a suliban páratlan hétnek megfelelõ órák lesznek.


Vagy mégsem?
Ferenczi Éva tanárnõ válasza erre a kérdésre:
Idézet:
Kedves Bence!

Azért válaszolok csak most, mert elõbb én sem tudtam biztosat De
megerõsített információ szerint páros héten vagyunk, úgy hogy holnap
elõadással kezdünk.Üdv:F.Éva


nagyszerû, akkor küldjétek be a GTI-re pl Bácsi Rózsához Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 08 Kedd 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holnap tuti lesz stat, mivel baratnomnek elmaradt a gyakja, es ugy, hogy volt benn gyakorlaton, csak Bacsi rozsa kikuldte, mert nem nekik tartotta meg, nekik most eloadas lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 00:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével



Egyre inkább élvezem ezt az egyre inkább kiteljesülõ fejetlenséget !!!

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát én meg a ma reggeli alkotás után már egyáltalán nem...
"képek, kommentár nélkül, rovatunkat látják:"
(helyszín: mozi)



(helyszín: TO)

:
(helyszín: idehaza)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez tetszett Smile én is kb így érzek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na most jött a legjobb variáció....
A HÖK tájékoztatása szerint, hétfõt-keddet páratlan hétként vesszük az elsõ héten, míg csütörtök-pénteket párosnak. (és a továbbiakban is így lesz...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
alf



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:39
Hozzászólások: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a hét X-szes (a GTI kifejezésével: egyikszes) hét, a következõ hét kétikszes, azaz pont az ellenkezõ, mint a naptárban. Ez biztos.
Hatalyák tanárnõ és Medve A. járt utána a dolognak ma délelõtt a zûrzavar miatt, és ez végérvényesen tisztázva lett.
A titkárságról véleménye: a neptunban nézzétek, hogy egyixes, vagy kétixes órátok van, és e szerint járjatok be órára!
Egyébként a piackutatás és kergazd elõadás felcserélõdött, illetve a kergazd gyakorlatok is tolódtak egy héttel, de (ha minden igaz) ezt a neptunban is javítják a mai nap folyamán.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emberek!

Milyen egyikszes meg kétikszes hetekrõl beszéltek itt????

1. A neptunban tudtommal PÁROS és PÁRATLAN hetek vannak, ikszeket én nem látok.
2. Minek kellett itt utánanézni? Egyenlõre két HIVATALOS, az iskola vezetõsége által kiadott és aláírt közleményrõl tudok, ami érinti a jelenlegi páros-páratlan mizériát, az egyik a TVSZ 8. pragrafusa, a másik az õsszel kiadott rektori utasítás, mindkettõ egyértelmûen PÁROSnak minõsíti a jelenleg folyó hetet!

Kapott valaki ezen kívül HIVATALOS értesítést, amirõl én lemaradtam?? (Írásban, természetesen)

Akkor mire jó ez a tök felesleges pánikkeltés, hogy én ezt hallottam innen, ezt meg onnan, stb... ?

Bárki, tanár és hallgató egyaránt, aki itt vitába száll a páros hét kérdésében, mutasson má' legyen szíves egy ÍRÁST, mielõtt megszólal!

Légbõl kapott hírekkel ne terheljük már egymást, légyszi!
Remélem a tanári karhoz is eljut kérésem...

Köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alf írta:

A titkárságról véleménye: a neptunban nézzétek, hogy egyixes, vagy kétixes órátok van, és e szerint járjatok be órára!


a neptunon, hol látok én x-eket? De amúgy rohadt jó, hogy igazam volt és csak a piackutatás tanár "akaratosságán" múlt, hogy potyára mentem...
Amúgy az lesz a legviccesebb, hogy ha a rektori rendelet alapján más intézetek meg másképp értelmezik a heteket.
No de majd meglátjuk....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amugy egyenlore az tunik "hivatalosnak", hogy paratlan het van, mert a piackutatas tanar kivetelevel mindenki igy tudta, es eszerint tartotta az orakat (legalabbis azokat, amik nekem eddig voltak). Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 09 Szerda 17:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:

a neptunon, hol látok én x-eket? De amúgy rohadt jó, hogy igazam volt és csak a piackutatás tanár "akaratosságán" múlt, hogy potyára mentem...
Amúgy az lesz a legviccesebb, hogy ha a rektori rendelet alapján más intézetek meg másképp értelmezik a heteket.
No de majd meglátjuk....


???

Nekünk ma Ferenczi Éva Páros hét szerint tartott órát.
Várnai Sári szintén páros hét szerint tartott órát.
Az említett rektori utasítás szerint páros hét = naptári páros hét.
Naptár szerint ez a 6. hét.
TVSZ szerint ez a 2. hét.

(Most már tényleg hülyén érzem magam, mert állandóan ezt kell ismételnem)

Tényleg mondja már meg meg valaki, hogy akik páratlan_hét- hitben élnek, mire alapoznak?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.