Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
MAGIC
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 09:29    Hozzászólás témája: MAGIC Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönet annak, aki utánajárt, de ezt az idõpontot ugye nem gondolják komolyan? Miért mindig a gazdinfosok a mostohagyerekek? Fõleg harmadikban? Van valami mód arra, hogy ezen az idõponton változtassunk?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teljesen egyet értek Veled.... Már egy kicsit unalmas, hogy nem képesek olyan idõpontokat megadni, melyeknek legalább egy "kicsi közük" van egymáshoz.
A 6 félév alatt talán 1 volt, amire azt lehetett mondani, hogy "tûrhetõ". Mindig mi éjszakáztunk, és már teljesen kihalt volt az egész suli, mikor mi még mindig bent voltunk nem egy esetben... Miért??
De ez meg teljesen abszurd, hogy úgí veszem fel a tárgyat, hogy se idõpont - se semmi róla (azt se tudom, hogy mi fán terem), majd késõbb meghatározzák az idõpontot önhatalmulag, ebbõl kifolyólag ez egész napunk el van cseszve, és persze pénteken menjünk be reggelre órára ismét....
Ennyit errõl.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Welcome to Absurdistan, enjoy your ride!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hat sztem nemvagytok egyedul, hogy kesoig bennvagytok..kezdem azt hinni ez nem is nappali tagozat amire jarok, mer minden oram eltart 5-6ig...
5 napbol 3x vagyok benn 18ig, egyszer meg 18.50ig...


A hozzászólás legutóbb noodleey által 2005 Feb. 10 Csütörtök 20:16-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Hat sztem nemvagytok egyedul, hogy kesoig bennvagytok..kezdem azt hinni ez nem is nappali tagozat amire jarok, mer minden oram eltart 5-6ig...


az este itt 20-21:00-t jelent, szal a gólyák ne sírjanak, majd rájössz, hogy az elsõ év fantasztikus volt... amúgy meg pls ne légy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10 Csütörtök 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
noodleey írta:
Hat sztem nemvagytok egyedul, hogy kesoig bennvagytok..kezdem azt hinni ez nem is nappali tagozat amire jarok, mer minden oram eltart 5-6ig...


az este itt 20-21:00-t jelent, szal a gólyák ne sírjanak, majd rájössz, hogy az elsõ év fantasztikus volt... amúgy meg pls ne légy


bocsh
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 12 Szombat 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jövõ héttõl lesz Magic!

1. csoportnak: 15.30-17.00
2. csoportnak: 17.10-18.40

(Ja és szerintem az 1 csoport az az aki a 00-as kurzusba van)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16 Szerda 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tisztában vagyok vele, hogy ha valaki egy Szombati napon azt mondja, "jövõ hét", akkor az illetõ a következõ Hétfõtõl Vasárnapig terjedõ idõszakra akar utalni. Wink

Mégis (ezekben a zavaros idõkben) én megkérdezném konkrétan:

2005. február 17-én (Csütörtökön) akkor szerintetek lesz MAGIC?

Indokolja kérdésemet az is, hogy valahol ezzel ellentéteset olvastam (konkrétan azt, hogy az elsõ KÉT héten nem lesz MAGIC).

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16 Szerda 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A valahol mit jelent? Nem mindegy, hol írták, mennyire megbízható a forrás!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16 Szerda 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megtaláltam!

Itt olvastam a fórumon, a Szabadon választható infos tárgy topicban a 6. oldalon Kate hozzászólásával indult a dilemma és nincs lezárva, hanem azt írja, hogy Holyinka a kulcs!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 16 Szerda 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most már csak az a kérdés, mit mondott múlt héten kerinfo végén a Holyinka?!!! Állítólag jött a Schmuck Balázs az óra végére, de én azt már nem vártam meg! Így lemaradtam az esetleges válaszról is! Tudomásom szerint, holnap meg lesz tartva. A felvetés az elsõ hétre vonatkozott. De mindenki döntse el maga, bejön avagy otthon marad!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 17 Csütörtök 07:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én voltam múlt hét pénteken ker info ea-on és még akkor is ott voltam amikor a Schmuck Balász odaért! úgy vettem ki a szavából hogy február 17-én (azaz MA) lesz Magic! De ez már csak akkor lesz biztosabb ha a tanár megjelenik a PC3-as terembe!!

Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
czinka



Csatlakozott: 2005.01.16. Vasárnap 15:14
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 24 Csütörtök 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem tudom, mennyire figyelitek a Neptunt, ezért inkább kiírom ide :
Nádasy tanárúr azt üzeni, hogy a mai óra ELMARAD!

Akit tudtok, értesítsetek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 30 Szerda 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudja vki, hogy a holnapi (03.31) óra meg lesz-e tartva? Vagy a Ker.info elõadás miatt (bár nem ütik egymást asszem') az is elmarad?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 07 Csütörtök 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Április 14-én NEM lesz Magic!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 8 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.