Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Piackutatás
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 05 Kedd 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ugyanolyan lesz mint az elõzõ, ESETTANULMÁNY!

A tanárnõ "drága" azt mondat, hogy skálázásra mindenképpen készüljünk, más infót nem kaptunk!

Ja még annyi, hogy az elõzõ széria ZH-ról (már a felét kijavította, de még nem osztotta meg velünk) annyit nyilatkozott nagy kárörvendve, hogy sok egyes lett. Ennyit errõl....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 05 Kedd 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1-est nem adhat. Azt mondta nincs rossz válasz.

Lassan meglesz az új HK2?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 01 Vasárnap 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

itt egy kis info a gyakorlatról mit mondott a tanár.

ez nagyon nem engedélyezett info szerzés tehát.. csak sunyiban Smile
http://szilard.doctor.hu/piackutatasinfok.mp3
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 01 Vasárnap 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sisqoboy írta:
itt egy kis info a gyakorlatról mit mondott a tanár.

ez nagyon nem engedélyezett info szerzés tehát.. csak sunyiban Smile
http://szilard.doctor.hu/piackutatasinfok.mp3


Azt hittem valami pikánsabb is lesz benne

...amúgy ez ám a hájtek jegyzetelés
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 01 Vasárnap 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mi volt benne, nekem csak egy jpeg jon le
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 01 Vasárnap 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
mi volt benne, nekem csak egy jpeg jon le


a hiba az ön készülékében van kollega...fent van még. Amúgy egy kb 6 perces sima órai hangfelvétel...Én meg egy olyan híres kurvaanyázást vártam volna
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 03 Kedd 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát igen... rimánkodtam is hogy mondja de nem mondta.... a kis dög
Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 03 Kedd 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
mi volt benne, nekem csak egy jpeg jon le


érdemes letöltésvezérlõt használni vagy probálkozz ugy hogy a "http://" kihagyva irod be uj ablakba tehát szilard.doctor....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

valakinek van arrol info-ja, hogy holnap a prezentaciot egyutt kell megtartani (azaz mindenkinek beszelni kell), vagy csak egy embernek kell eloadni?

Illetve ez a 10-es kezdes erdekes, mert szerintem sok embernek 9:40-tol kergazd2 ZH-ja van, vajon tud errol a tanar? (baffia igerte, hogy szol neki, de meg nem irt hogy mi a helyzet Smile )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hát mindjárt berosálok, komolyan mondom! De szerintem Ti is... Evil or Very Mad

Most beszéltem Várnai Sárival, és a következõ elképesztõ dolgokat tudtam meg tõle:

1. A holnapi "Vizsga" este 6-kor lesz !!! (Errõl elméletileg mindenkit tájékoztatott!) Question

2. Minden csoportból Minden emberkének KELL beszélnie, a nézõközönség pedig ártatlan kérdésekkel bombázhatja az elõadókat.

3. Mindenki legyen kinyalva, mint a marhásvagon, magyarul: "kiskosztüm, vagy öltöny ..."

Többet már nem is kérdeztem tõle, ez bõven elég volt!

A neptunban van egy idõpont holnap éjfélre (!!!), erre már nem lehet jelentkezni, de megígérte, hogy intézkedik, és átírják, úgyhogy aki jön, az iratkozzon fel, de nem muszáj!

(Szerintem meg ez félévközi jegyes tárgy de mindegy, hagyjuk...) Confused
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1. nem tajekoztatott senkit (en mult het vegen meg leveleztem is vele, es nem jelezte hogy valtozott volna az idopont)
2. tud rola vajon, hogy holnap haromnegyed 6tol kulker javitas van? mert ha elobb szolt volna nem ezt az idopontot beszeljuk meg a tanarral...
3. szerintem ezek az infok megerdemelnek egy fooldali hirt (a linken tul)

hat most nem lett jo kedvem Confused

amugy koszi az infokat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:

3. szerintem ezek az infok megerdemelnek egy fooldali hirt (a linken tul)


igzad van...de egy kis szoktató jelleget kívántam adni a dolognak.

Hozzátettem, hogy "FONTOS"...remélem emellett már nem mennek el. Vagy rosszul gondolom?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a nõ el van varázsolva -Sárry Potter
1. a tárgy félévközi jegyes, ennek ellenére õ úgy tesz, mintha a vilg legtermészetesebb dolga lenne, ennyit dolgozni egy hülye félévközi jegyért
2. Gondolja, hogy este 6-kor ott fog ülni a társaság és aktívan részt vesz a kis játékában????? ( HÁT NEM HINNÉM!!!!!!!!)
3. HOL VANNAK A ZH-K???? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem szopacs! Ultraszivás!
Még szerencse hogy nekem jövõhéten lesz.
De akkor is! 18orától számítva elég sok lesz az...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vajon jövõ héten is 6-tól lesz? Azért jó lenne elõre tisztázni, nehogy mi is elõzõ nap tudjuk meg h mi a nagy helyzet... Ha esetleg vki holnap este vagy holnapután erre téved és holnap "vizsgázik", pár sorban értékelhetné a dolgot!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.