Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Piackutatás
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bubi



Csatlakozott: 2005.05.05. Csütörtök 19:50
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok,

Szerintem a legfontosabb, hogy határozottan adjatok elõ, nem kell izgulni:)Valahol megértem a tanárnõt, hogy ilyen, úgy érzem sokszor tényleg tiszteletlenül viselkedett az évfolyam.Bácsi Rózsa Tanár Nõ sem tûrte a beszédet az óráján, csöndben tudtunk maradni.ennyi.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, de neki legalább volt egy kis tekintélye, és nem is így adta elõ magát. Ha Sári év elején elkezdett volna spanoskodni ahogy a korához illene és nem hisztériázni, akkor nem ilyen lenne a hallgatóság hozzáállása és valszeg több tiszteletet is kapott volna IMHO
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 11 Szerda 09:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"piackutatás a 18-i elvileg 11:00-tõl kezdõdik. Legalábbis nekünk konzultáción azt mondta hogy akkor és a mozi teremben. Mert hogy arra már meg volt a teremfoglalása. És hogy úgy készüljünk hogy õ 4ig kérte a termet úgyhogy mindenkire jut idõ."

ezt az üzit kaptam...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lemmikki



Csatlakozott: 2003.12.09. Kedd 1:00
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 11 Szerda 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy ez a mai összeröffenés meddig fog tartani...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 11 Szerda 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hat abbol kovetkeztetve hogy a 11 orai kezdesunek 4ig foglalt termet, ami 5 ora, akkor a mai 6 oras:

6+5=11 de szerintem jo esetben is este 10 lesz mire vegzunk mindenkivel.

Ha ugy szamolod hogy az eloadasok kb 15 percesek lesznek, plusz kivonulas, felmasolas, vegen kerdesek, tehat legalbb 20 perce es van cirka 11 csoport, akkor 11*20=220 perc minimum, ami 3 ora 40 perc, de szerintem inkabb 4 ora....

Nem irigylem a videkieket, akik ma prezentalnak....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 11 Szerda 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével


tudtommal 9ig van nyita a suli... szal elég kivitelezhetetlen a 10 óra
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 11 Szerda 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak csinaltam egy gyors fejszamolast, nem mervado, csak elgondolkodtato Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lemmikki



Csatlakozott: 2003.12.09. Kedd 1:00
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 11 Szerda 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már elõre látom, hogy az elején még szépen ki lesz töltve a 20-25 perc, az utolsó pár csoportra meg alig lesz idõ, szépen elhadarják aztán csók...

NEVETSÉGES!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gabtsee



Csatlakozott: 2005.05.11. Szerda 10:31
Hozzászólások: 62

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12 Csütörtök 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valami hír a szerdai prezentációról? Saci alkotott megint? Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12 Csütörtök 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kb. 9kor lett vege, ha jol emlekszem 40% ez a feladat, ebbol elokeszuletre szerintem mindekinek 20%-ot adott, a prezentaciora pedig 15-ot vagy 20-at es egyenkent ertekelt, nem csapatban.

Rogton megmondta a feleves jegyeket is.

Abszolut nem volt veszes, siman tul lehet elni, csak nagyon hosszu es nem mindenkinek tul erdekfeszito az eloadasa, tehat sokszor meglehetosen unalmas is az egesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lemmikki



Csatlakozott: 2003.12.09. Kedd 1:00
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12 Csütörtök 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja én egyébként észrevettem, hogy Sacikánk szépen meghúzódott a hátsó sorban, az elõadások között a papírkáit rendezgette, még azt is el tudom képzelni, hogy akkor javította ki az elõadók zh-ját... Azért bírtam volna, ha figyel is az elõadásokra.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12 Csütörtök 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

en neztem mit irogat.

igen, akkor javitotta ki a ZH-kat.

de nekem ugy tunt azert fel fullel figyel, mert mindegyikbe bele tudott kerdezni valamit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alf



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:39
Hozzászólások: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12 Csütörtök 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem tegnap nem volt semmi gond Sacival, sõt!
Teljesen kulturált volt, nem ordított, nem kussoltatott, még segítõkész is volt valamilyen szinten.
A jövõhéten prezentálóknak arra hívnám fel a figyelmét, hogy mindenképpen jelenjenek meg és beszéljen mindenki. Volt aki tegnap hiányzott és pipa volt a tanár miatta.
És még valami: akármennyit dolgoztatot, figyeljetek oda, hogy ne lépjétek át a 20 perces idõvallumot, mert annak nagyon nem örülnek, (sem a tanár, és sem a hallgatók) így is épp elég gáz 10 db * 20 perc prezentációt + az elõtte-utána lévõ 5-10 perces felkészülõ/levonuló idõszakot végigülni.
Bevallom, én is agresszív voltam egy-két fél órásra (ha nem többre) sikeredett prezentáció alatt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gabtsee



Csatlakozott: 2005.05.11. Szerda 10:31
Hozzászólások: 62

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 16 Hétfő 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki írja mán le a Saci ímélcímét! köcce
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 16 Hétfő 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sarolta Varnai <Varnais@ceu.hu>
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.