Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Piackutatás
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 18 Péntek 12:31    Hozzászólás témája: Piackutatás Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom másnak is van-e ezzel problémája, de a piackutatás 2. elõadás anyaga nekem csak 2 diát jelenít meg, miközben elõadáson ennél sokkal több volt?
A tanárnõnek jelezni kellene a problémát, mivel a szerdai Zh-hoz ezt is tudni kellene. Akinek átküldte ezt az anyagot megtenné?

Elõre is köszönöm mindenki nevében, aki hasonló gondokkal küzd.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 18 Péntek 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú! Átaludtam egy hetet???
Volt 2 elõadás piackutatásból? Egyre emlékszem!
Most akkor nem minden második héten van? Heti egy óra elõadás és egy óra gyakorlat. Vagy mégsem?
Shocked
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 18 Péntek 18:27    Hozzászólás témája: Re: Piackutatás Hozzászólás az előzmény idézésével

dzsinbin írta:

A tanárnõnek jelezni kellene a problémát, mivel a szerdai Zh-hoz ezt is tudni kellene.


Ugyan nem nekem küldte, de az illetõvel beszéltem és rámtestálta a reklamálás örömteli sorainak megírását

baffia írta:

Most akkor nem minden második héten van? Heti egy óra elõadás és egy óra gyakorlat. Vagy mégsem?

errõl pedig ezt mondta nekem az egyik kollega:
orak pedig: a felev elso feleben gyakon is eloadast tart, aztan a masodik reszben meg orrba-szajba gyak lesz - vagy legalabbis vmi ilyet magyarozott...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 18 Péntek 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a gyors reakciót, és a közbenjárást .... Smile
Amúgy csak kéthetente van elõadás és a másikon gyakszi, de lényegtelen, mert mint a Wlaszi is írta, most még csak elõadások vannak!
Mégegyszer köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 18 Péntek 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megnéztem a diákat, valóban csak kettõ van benne, és ez lement az elsõ csoport "gyakorlatán" is!

Ha fel tudom hívni a Sárit, akkor elkérem tõle újra és rákérdezek erre az elõadás mizériára is! Az elõbb nem vette fel, biztos elõadáson van valahol.

Majd próbálkozom még.

(Ha gázos közérdekû ügyben kell vele kommunikálni, akkor rám sózhatjátok nyugodtan, engem nem bánt...)


Twisted Evil
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 22 Kedd 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sikerült a cuccot megszerezni végre, kiírtam a hírekbe!

Holnapig még el lehet olvasni!
Wink
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 22 Kedd 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi szépen, hogy utánajártál és megszerezted!
Ezer hála!!! :up:
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fodi0405



Csatlakozott: 2004.12.12. Vasárnap 13:33
Hozzászólások: 72

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 22 Kedd 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, mivel dolgozom és itt nem tudom megnyitni a ppt file-okat.Valaki segítene abban,hogy a piackutatás 2-ik elõadását elküldi nekem doc-ba, hogy ki tudjam nyomtatni.
Az e-mail címem: fodi0405@freemail.hu

Elõre is köszönöm!
_________________
Edit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 22 Kedd 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fodi0405 írta:
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, mivel dolgozom és itt nem tudom megnyitni a ppt file-okat.Valaki segítene abban,hogy a piackutatás 2-ik elõadását elküldi nekem doc-ba, hogy ki tudjam nyomtatni.
Az e-mail címem: fodi0405@freemail.hu

Elõre is köszönöm!



Szia!

Elküldtem e-mailben a Wordbe átmásolt anyagot.

Jó tanulást!
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 07 Hétfő 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valaki segítsen please akinek most szerdán lesz piackutatás gyakja, hogy mit adott fel házinak? Valami másfél oldalt kell írni, de nem bírtam felfogni, hogy mibõl.

elõre is köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 07 Hétfő 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bencének már megírtam, de ha már itt vagyok, megosztom Veletek is soványka információimat:

Én is csak annyit írtam fel, hogy 3 szekunder adatforrást kell
összehasonlítani, bármilyen témában, és megvizsgálni, hogy hol vannak
eltérések, megkeresni, hogy hol nincs elég információ, milyen körben
érdemes kvalitatív kutatást kezdeményezni.

Tudtok még valamit?

Írtam Sárinak, hogy sürgõsen mondja meg! (És a megoldást is... Twisted Evil )
Ja, és volt most is vetítés, ha jól emlékszem! Annak a diái ugye még nincsenek fenn? Elkérem...
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 08 Kedd 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na kérem!

Megkérdeztem a tanárnõnket, hogy mi a helyzet a házival...
Erre visszakérdezett, hogy milyen házival?
Wink

Szóval javasoltam neki, hogy felejtsük el az egészet!


Sajnos a nõnapi jókívánságaim ellenére sem enyhült meg a szíve, így itt a válasz:

"Házi kell! Mindig van egy ember, aki beadja, és akkor abból rájövök, hogy mi a feladat:))

De nem így szól a feladat, hanem úgy, hogy válassz ki egy neked tetszõ témát, azon belül válassz ki egy kutatási részt,
arra keress két féle szekunder adatforrást, és azokat megvizsgálva állapítsad meg, hogy milyen primer forrásra lenne még
szükséged a kutatáshoz. Azt nem kell lebonyolítani, csak vázolni, hogy mire gondoltál és miért.
"

A elõzõ elõadás diáit megkaptam, innen leszedhetitek: ftp://ftp.baffia.hu/download/bmf_kgk/piackutatas/feltarokut.kvalitativkut4ora.ppt
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 08 Kedd 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmm...

Mégiscsak Nõnap van, és mivel akadályoztatva vagyok hóvirág-kazlak személyes átadását illetõen:

HÖLGYEIM!
Fogadjátok szeretettel az ominózus házi feladat megoldásának titkát:

"Találj ki egy témát, pl.: az autók iránti kereslet Mo-on az aktív keresõk körében, márkák szerinti felosztásban. Erre keress
rá a google-ben (autok, kereslet, stb). Egy csomó link kijön, rámész, ha nem elsõre, a másodikon találsz már adatokat,
infot. És akkor 2 ilyen alapján megállapítod, hogy a te kutatásodra nézve mire találtál és mire nem. Amire nem, azt akarod
majd primer, kvalitatív kutatással meggtámogatni. Mindez, a keresés folyamatát, a szekunder infok elemzését, stb, kb. 1-2
oldalban összefoglalod. Ennyi az egész.
"

(Biztos forrásból származó infó!) Twisted Evil

Fiúk, ne lessetek!!!
Wink
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 05 Kedd 08:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Melyik diák kellenek a szerdai ZH-ra? Ha megmondjátok akkor összedobok egy kis segédanyagot Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
alf



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:39
Hozzászólások: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 05 Kedd 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem voltam az utolsó elõadáson.
Vílágosítsatok már fel: milyen zh-ról van szó?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.