Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
L.C.C.I. Nyelvvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 25 Hétfő 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Huha..ez most mit jelent pontosan...??
Én is mennék nemsokára de szeretném tudni miben változott?
Koszi!

Arpo
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sz.a.



Csatlakozott: 2006.11.25. Szombat 19:47
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 11 Kedd 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

idézet a http://kgk.bmf.hu/node/84 -rol

"A informatikus közgazdász (korábban gazdasági informatika) szakos, valamint gazdálkodási és menedzsment BA. szakos hallgatóknak egy idegen nyelvbõl legalább középfokú "C" típusú államilag elismert, vagy azzal egyenértékû szaknyelvi vizsga megszerzését írják elõ a képesítési követelmények."

Most akkor mi van? Nem feltétlenül kell az LCCI? Ha nekem van korábbról egy írásbelim és most kiegészíteném egy szóbelivel (középfok), akkor nem is kellene LCCI-ra jelentkeznem? (2003-ban kezdtem gazdasági informatika szakon)

Köszi, ha valaki tud segíteni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 11 Kedd 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sz.a. írta:
...szaknyelvi vizsga...


Ez azt jelenti, hogy általános nyelvvizsga és szakvizsga, tehát, állami + szakmai Smile

Ha állami középfokúd van, akkor az LCCI-t nem tudod megúszni sehogy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 14 Péntek 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már bocsi de ez nem egészen ezt jelenti...
Az állami kifejezés nem egyenlo az általánossal.
Van olyan nyelvvizsga, ami nincs akkreditálva, vagyis nem államilag elismert.
A diplomához kell egy középfokú C ítpusú szakmai nyelvvizsga vagy egy általános C típusú nyelvvizsga.
Vagyis vagy egy pl. LCCI, Zöld út, Oeconom stb. közép C, vagy egy Rigó utcai felso C.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 14 Péntek 22:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci jól mondja, de akinek nem világos annak íme átírva:
" egy idegen nyelvbõl legalább középfokú "C" típusú államilag elismert (vagy azzal egyenértékû) szaknyelvi vizsga megszerzését írják elõ a képesítési követelmények."

Így már vili?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 26 Szerda 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HAlló. Van olyan közetek aki tud valmit a Zöld utas angol vizsgáról?
Könnyebb mint az LCCI?
Esetleg van valakinek valmi cucca belole?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vikk



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:02
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: itthon

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 06 Vasárnap 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello

Kapott már valaki értesítot az áprilisi LCCI vizsga idopontjáról Question Én még várok rá, holott azt mondta az ügyintézo kisasszony, hogy a jelentkezési határidot követo 2 háten belül kiküldi emailben... Bár ez a csúszás gondolom még normális Razz
_________________
I don't ever wanna be like you / I don't wanna do the things you do...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
koalamaciii



Csatlakozott: 2008.04.07. Hétfő 11:24
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 07 Hétfő 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!
Én is áprilisban meek vizsgázni..nekem már van idopontom, április 18 délután 13:20...
-más-
NIncs valakinek véletlen egy kis Earning a living-es segédanyaga??...az enyémet nem érzem valami stabilnak...Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 07 Hétfő 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is az áprilisi idopontra jelentkeztem, de értesítést eddig még nem kaptam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vikk



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:02
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: itthon

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 08 Kedd 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

horvathani írta:
Én is az áprilisi idopontra jelentkeztem, de értesítést eddig még nem kaptam.


Tegnapi érdeklodésemre azt a választ kaptam a vizsgaközpontból, hogy teremproblémák miatt nincs még idopont, de a mai nap folyamán (kedden) kiküldik az értesítoket azoknak is, akik eddig nem kapták meg.
_________________
I don't ever wanna be like you / I don't wanna do the things you do...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
koalamaciii



Csatlakozott: 2008.04.07. Hétfő 11:24
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 10 Csütörtök 08:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én április 18.án szóbelizek...az ugye jövohét péntek...és nem rég derült ki, hogy akkorra tervezi a BKV az egész napos sztrájkot...na ilyenkor mi van szerintetek?...nagyon sokan fogunk aznap vizsgázni és nem hiszem, hogy mindenkinél megoldható lenne a bejutás.Mondjuk én kb gyalog egy óra alatt bent vagyok:P...nem valami jo jel ez:(Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
scarf



Csatlakozott: 2008.04.10. Csütörtök 10:00
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 10 Csütörtök 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki nem tud bovebbet mesélni a legutobbi LCCI nyelvvizsgáról?Tényleg 5 percig teljesen egyedül kell beszélni a kiválasztott témáról?A hallás utáni szövegértés nehéz?javascript:emoticon('Confused')
Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
scarf



Csatlakozott: 2008.04.10. Csütörtök 10:00
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 16 Szerda 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha vki volt ma szóbelizni az légyszi írja már le az élményeit a többieknek!és hogy milyen tételek vannak!Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
koalamaciii



Csatlakozott: 2008.04.07. Hétfő 11:24
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 17 Csütörtök 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na én most szombaton meek szombelizni, meg írásbelizni is, ugyhogy utánna tarthatok élménybeszámolót...De valóban ugy van h kb 5percig azért kell tudni magadtól beszélni...végülis az elso része a szóbelinek csak egy ilyen tétel megmagyarázos rész..de ha nem megy a sok beszéd akkor majd kérdezgetnek, de mondjuk ha megy akkor is tesznek fel kérdést de akkor max avgy 2ot...ezt olyan emberek mondták akik már tulvannak:PRazz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 17 Csütörtök 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ma voltam szóbelizni és a modern kommunikációs eszközöket húztam. Volt még 'online shopping', 'job satisfaction', 'turism', 'transport'.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
9 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.