Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
L.C.C.I. Nyelvvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 15 Szerda 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!

Ha valakinek lennének kidolgozott szóbeli tételei és kölcsönadná lefénymásolni azt megköszönném.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 26 Hétfő 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vizsgaközpont félfogadási időpontok (Óbuda, Kiscelli utca, 1.em 113):

Hétfő 12-16
Kedd 9-12
Szerda 9-12
Csütörtök 10-13
Péntek 9-12

Személyes tapasztalat alapján ha nem ezekben az időpontokban mész, akkor sincs baj (az itt dolgozó nő biztos nem a TO-n kapott kiképzést... Twisted Evil )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 29 Csütörtök 07:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

arról mit lehet tudni, hogy a főiskola anyagiakban hozzájárul a sikeres nyelvvizsgához?

én is megyek a mostani lcci-ra
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 30 Péntek 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

FONTOS!!!

(nekem) ma derult ki, hogy az irasbeli es szobeli komplex LCCI vizsga korabbi 22e Ft-os dija emelkedett, most 25e ft es ez mar a novemberben vizsgazokat is erinti.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 05 Szerda 09:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez tényleg így van, most beszéltam a Kiscellivel telefonon, megerősítette a hölgy az infót, bár eléggé ideges, mert ők is csak most tudták meg...

Wlaszi! Nem tudom, talán hasznos lenne, ha időd és energiád engedi, tedd ki pls a hírekbe! A hitelességért a fejemet adom zálogba!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 12 Szerda 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Torma tanárnő üzeni:
Kérhető a korábban letett (nem akkreditált) LCCI vizsgák honosítása (4.500 Ft).

Bővebb infó a kgk-s honlapon (nyelvvizsgáknál).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 13 Csütörtök 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még mindig nem sikerült megtudni, hogy miképpen fizeti vissza a suli a vizsgadíj egy részét. Se emailre, se telefonra nem reagáltak.
Pedig 9000Ft körüli visszatérítésről hallottam régebben, ami ugye nem mindegy...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 14 Péntek 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pár évvel ezelőtt láttam egy nyelvvizsga visszafizetést igénylő emberkét a TO-n. Így gondolom ott kell leadni egy kérvényt + a nyelvvizsga másolatát. Az biztos, hogy csak akkreditált vizsgát fogadnak el. Hogy mekkora összeget adnak - pontosan nem tudom, nekem is egy 9 ezres érték rémlik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 05 Szombat 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az LCCI-vizsgaközponttól kapott levél szerint a novemberi vizsga időpontja megváltozott:

írásbeli: november 15. (kedd) 16:00, Kiscelli u. 78-80. 203-204-es terem
szóbelire feltételezem mindenki egyéni időpontot kap, de várhatóan november 19-én lesz, szintén a Kiscelliben
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 06 Vasárnap 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nov 19-én, szombaton????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 07 Hétfő 09:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gazdinf írta:
nov 19-én, szombaton????


igen. az eddig általam ismert két időpont 9:45 és 10:15, de a szabályzat 6. pontja szerint 30 perccel korábban oda kell érni az írásbelire és a beszédértésre is.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 07 Hétfő 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Először is, nekünk 9.15 és 9.30 az időpontunk szóbelire. Akkor ezek szerint negyed óra az egy főre szánt idő?

Lenne még pár kérdésünk, hátha valaki tudna segíteni. Nagyon fontos lenne.
- Mivel az angol tanárnő (Magdi) velünk nem igazán volt készséges, kitért a válaszadás alól, ezért Titeket kérdeznélek, hogy esetleg tudtok-e használható információval szolgálni a szóbeli tételekkel kapcsolatban? (Legutóbbi tételsor mi volt, várhatóak-e ugyanazok)
- Ez hányadik vizsga lesz az akkreditálás óta? Az akkreditálás után változtak a tételek?
- A vizsga során hány tételből kell választani, a nap folyamán ismétlődnek?
- És tudja valaki, hogy hány órától lesznek a szóbelik?

Hát hirtelen ennyi, remélem tud valaki segíteni. Légyszi az is írjon, akinek már sikerült a vizsgája, ossza meg tapasztalatát.
Válaszotokat előre is köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 07 Hétfő 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tavaly novemberben - pont az akkreditáció előtt - vizsgáztam le LCCI-ból. Akkor még mindösszesen 5 szóbeli tétel volt (sajna nem igazán emlékszem, pontosan mik - mindösszesen ennyire: utazás, mobiltelefon).

A szóbeli nálunk így zajlott le: mindenkire jutott kb. 15-20 perc. Bemész, kihúzod a tételedet, kicsit mélázhatsz rajta magadban, majd jön az első rész, amikor megpróbálnak ráhangolni a beszélgetésre (ez még magnó nélkül megy). Utána rátértek a tételre, magnó bekapcs, megy élesbe a dolog. Nekünk rendes vizsgáztatónk volt, rávezetett mindenfélére, kérdésekkel segítette a mondandódat. Smile A tételeket pedig vizsga után vissza kellett rakni, szóval akár az utánad lévő is kihúzhatta ugyanazt. Ezért volt vicces, hogy mindenki a mobiltelefonokról beszélt - az volt a legjobban meggyűrve (ez 1 jó tanács is). Very Happy

Hajrá mindenkinek a mostani vizsgánál!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 08 Kedd 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap megtudtam, hogyan és mikor igényelhető a nyelvvizsgára visszafizetés.

1. TO-n kell igényelni. Twisted Evil
2. Csak számlával lehet - amit elvileg (akár utólagosan is) a befizetési csekk alapján kiállítanak ott, ahol vizsgára jelentkeztél (nekem legalábbis Csóka ezt mondta). Vagyis a csekk önmagában nem ér semmit.
3. Az igénylésedet csak sikeres államvizsga után lehet leadni! Sad

Hogy mikor látunk ebből pénzt? Ki tudja ... ezek után kétségbe vonom a kifizetést is. De: a remény hal meg utoljára!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 08 Kedd 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahogy leírtad az elég kacifántosan hangzik Sad

A Kiscelli utcában az LCCI-os szoba előtt van kint egy cetli, ami szerint csak a csekk befizetése napján állítanak ki számlát.

Azt pedig kötve hiszem, hogy egy idei számlát elfogadnak majd jövőre.
Pedig nagyon jó lenne valamennyi pénzt visszaszerezni.

A kidolgozott tételek beküldőjének ezer hála!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.