Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Külker
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 09 Hétfő 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi volt ma? Kijavította a zh-kat? Nem volt kedvem bemenni. Gondolom sokan voltak így vele... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 09 Hétfő 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát elég kemény a helyzet, mert kijavított kb. 10! zh-t egy hét alatt, annak a fele egyes, a többit szerdán reggelre kijavítja, és szerdán este asszem 17:45-kor lehet nála szóbelizni! Elmondta, hogy mit kellett volna írni a kérdésekre, mondanom sem kell, hogy elvétve találtam el a kérdéseket YEAH. Megadtuk Wlaszi mailjét szal lehet hogy elõbb elküldi az eredményeket a gazdinfora. Szóval eléggé ilyen HURRÁ hangulatot csinált nekem a néni így hajnalban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 09 Hétfő 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bodzsarb írta:
...szerdán reggelre kijavítja, és szerdán este asszem 17:45-kor lehet nála szóbelizni!


Köszi az infókat!
Ejha! Smile Ez kemény. Én meg már úgy voltam vele, h ülök a seggemen, és de jó lesz itt nekünk. Erre a végén mindenki szopat? Ezek után félve megyek az Eker ZH-ra... Smile
És ha nem küldi el Wlaszinak? Mert, hogy én be nem megyek emiatt Pestre, az biztos. Nemhogy még szóbelizzek is...
Egyébként volt olyanról szó, h lesz vmi plusz óra, ahol 2 kiselõadás lesz tartva. Errõl vmi hír? Vagy ezek szerint ez így szépen elmarad?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 09 Hétfő 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megvolt a két kiselõadás, de nem nagyon kötött le, szerintem nem maradtál le semmirõl.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 09 Hétfő 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyankor mi a helyzet, ha valaki nem ér rá szerdán 17:45-kor munka miatt?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem ez nem fogja meghatni....így is ideges, h nem látogattuk az óráit! Elvileg csüt. 17h-t akart mondani, de ebben az idõpontban MAGIC zh lesz!

Írj neki 1 mailt, hátha sikered lesz!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja csakhogy kozben kiderult hogy a piackutatas is akkor lesz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Esetleg tud vki mail címet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

melibaba írta:
Esetleg tud vki mail címet?


Mi a becses neve? (hoffmann? vagy az másik tárgy?)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha írtok neki érdeklõdhetnétek finoman a zh.-k után is, hogy elküldi-e ma.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tuti hogy szóbeliznie kell annak akinek nem sikerült a zh-ja????
Mert én olyat hallottam hogy azok újra írnak!!
Most akkor szóbeli vagy írásbeli??? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én szóbelire emléxem de valaki azért megerõsíthetné.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szóbeli mondott, én úgy emlékszem.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szóbeli mindenképp....
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 19 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.