Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel II.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tuti5



Csatlakozott: 2005.01.29. Szombat 22:26
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 14 Kedd 00:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekem minden jel arra utal hogy kell szóbeliznem a vizsgám után...nem tudom ki volt vizsgázni már szóban , de ha tudna nekem segíteni hogy milyen jellegû kérdésekkel bombáz minket kedves, aranyos, mindent megtanulós diákokat a jó öreg HK...akkor légyszi azt tegye közzé...

Ja és hallottam olyat hogy a legutóbbi szóbelin azokba kérdezett bele amiket a vizsgán nem tudtunk, vagy hibás lett....ha esetleg mást is kérdezett akkor ragadjatok billentyûzetet....PLEASE! Razz

Elõre is köszönöm ...
" A számvitel legyen veletek" ----pfúj, pfúj ez gáz volt!!!! Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 31 Szerda 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Úgy hallottam, hogy új számvitel tanár van, igaz ez?
A Műmenedzsereseknek Handa tanárnő van kiírva óraadónak!!!
Hallott valaki ezügyben valamit? Shocked
Mi van a mi "Drága" Horváth Katalin Tanárnőnkkel? Wink
Vagy a Gazdinfosokat Ő viszi tovább? Ha tud valaki bármit légyszi tájékoztassatok!
Köszike
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 31 Szerda 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

merkur írta:
Sziasztok!

Úgy hallottam, hogy új számvitel tanár van, igaz ez?
A Műmenedzsereseknek Handa tanárnő van kiírva óraadónak!!!
Hallott valaki ezügyben valamit? Shocked
Mi van a mi "Drága" Horváth Katalin Tanárnőnkkel? Wink
Vagy a Gazdinfosokat Ő viszi tovább? Ha tud valaki bármit légyszi tájékoztassatok!
Köszike


számvitel 3-nál HK van kiírva...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 05 Vasárnap 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezzel a hozzászólással megnyitom a topik 2006 tavaszi szekcióját
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy kérdés a mostani számvitel II.esekhez: Volt-e olyan gyakorlat Hétfőn amelyik tényleg meg lett tartva? /vagy mind a 4 elmaradt/
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Egy kérdés a mostani számvitel II.esekhez: Volt-e olyan gyakorlat Hétfőn amelyik tényleg meg lett tartva? /vagy mind a 4 elmaradt/


Volt. Én az L4-en voltam, és a tanár szavaiból azt vettem ki, hogy az L3 is meg volt. A másik kettőről nemtok semmit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:

Volt. Én az L4-en voltam, és a tanár szavaiból azt vettem ki, hogy az L3 is meg volt. A másik kettőről nemtok semmit.


Ez beszámít hiányzásnak? Mert nekem ütközik a gyakorlatom más tárggyal /a legutolsón vagyok/, ezért a 13.00-sra mentem volna be átkérni magam /csak itt nincs ütközés a 4 közül/, de az meg elmaradt.
Szóval vezetett névsort vagy ilyesmi?
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
wlaszi írta:
eddy85 írta:

Volt. Én az L4-en voltam, és a tanár szavaiból azt vettem ki, hogy az L3 is meg volt. A másik kettőről nemtok semmit.


Ez beszámít hiányzásnak? Mert nekem ütközik a gyakorlatom más tárggyal /a legutolsón vagyok/, ezért a 13.00-sra mentem volna be átkérni magam /csak itt nincs ütközés a 4 közül/, de az meg elmaradt.
Szóval vezetett névsort vagy ilyesmi?



igen, volt katalógus.


A hozzászólás legutóbb wlaszi által 2006 Feb. 07 Kedd 21:01-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:

igen, volt katalógus.


Kösz.
Eléggé elrontottam az idézést, de láttam te is görgetted tovább, feltűnt?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
wlaszi írta:

igen, volt katalógus.


Kösz.
Eléggé elrontottam az idézést, de láttam te is görgetted tovább, feltűnt?


láttam, hogy elrontottad, de hülye fejjel nem figyeltem, hogy akkor a válaszom is szét fog csúszni...mind1, megheggesztettem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 26 Vasárnap 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szv2 gyak elmarad (igen, most a másik kurzus is) II.évfolyam

Brüchner Özséb tanár úr üzeni, hogy a február 6.-ai gyakorlatai elmaradnak. Az elmaradt órákat február 13.-án, duplaóra tartásával fogjátok bepótolni.

Dátum: 2006-02-25 22:44:38

Most melyik marad el? Valami nem stimmel a dátumokkal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 26 Vasárnap 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Szv2 gyak elmarad (igen, most a másik kurzus is) II.évfolyam

Brüchner Özséb tanár úr üzeni, hogy a február 6.-ai gyakorlatai elmaradnak. Az elmaradt órákat február 13.-án, duplaóra tartásával fogjátok bepótolni.

Dátum: 2006-02-25 22:44:38

Most melyik marad el? Valami nem stimmel a dátumokkal.


igaz, március 06.-ról és 13-ról van szó. Csak figyelmetlenül írták nekem az infót, és én sem gondolkoztam. Mindjárt javítom. Köszi a bugreportot!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 26 Vasárnap 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez villámgyors volt, hogy csinálod? Össze van kötve az órád a gépeddel
és azt mondja, hogy Michael, üzeneted érkezett, erre te: Automata vezérlés pajti, parkolj ide Smile
Vagy valami más módszer?
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 26 Vasárnap 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Ez villámgyors volt, hogy csinálod? Össze van kötve az órád a gépeddel
és azt mondja, hogy Michael, üzeneted érkezett, erre te: Automata vezérlés pajti, parkolj ide Smile
Vagy valami más módszer?


az semmi, de máris javítottam a duplapostolásodat

amúgy a trükk annyi, hogy a mailkliensem kétpercenként frissít. Ergo az értesítőlevél beérkezte után max 2 percel már tudok a dolgokról Smile

Amúgy überfontos levelekre meg már a mobilom jelez, szóval már majdnem ott tartok mint KITT
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 17 Szerda 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudja valaki, hol lesz ma Paksy tanárnő pót gyakorlata 16:20-tól?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 24 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.