Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kerinfo
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 30 Kedd 08:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csatlakozom az elottem szólóhoz Smile

még annyit hozzátennék, hogy ha tényleg ennyi helyen ütközik a többi infotárggyal, akkor szerintem gondolkodjatok el azon, hogy valóban kell-e Nektek a kerinfo most.

a kerinfo tulajdonkeppen az IR+IIR páros tananyagának folytatása (azt meg ne kérdezze senki, hogy akkor miért nincs elokövetelménye), megérteni is könnyebb, mint ha minden elozetes info tudás nélkül ülsz be (geek-ek természetesen kivételek Wink ) Holyinka is el szokta mondani, hogy az IR-IIR-kerinfo jegyek általánosságban egyre romlani szoktak...

a gyakorlatok pedig "párban" vannak a VIR gyakolatokkal, a félév elso felében általában VIR, második felében kerinfo van.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 30 Kedd 09:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Próbálják meg olyanok felvenni akik tényleg legalább a hatodik félévüknél tartanak és az IR-t és IIR-t már megcsinálták...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sz.a.



Csatlakozott: 2006.11.25. Szombat 19:47
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 06 Kedd 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Olyanokat már hallottam, hogy a félév elso felében VIR gyak lesz, a másikban Kerinfo (illetve fordítva). A kérdésem az lenne, hogy az eloadások is így megosztják-e? Konkrétan: csütörtökön mi lesz megtartva és mikor?

Amennyiben tudtok vmit, légyszi válaszoljatok. Köszi[/b]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 06 Kedd 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sz.a. írta:
Sziasztok. Olyanokat már hallottam, hogy a félév elso felében VIR gyak lesz, a másikban Kerinfo (illetve fordítva). A kérdésem az lenne, hogy az eloadások is így megosztják-e? Konkrétan: csütörtökön mi lesz megtartva és mikor?

Amennyiben tudtok vmit, légyszi válaszoljatok. Köszi[/b]


Eloadás minden héten van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 12 Hétfő 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ebbol a tárgyból nem lesz az eloadásból zh most a félév felénél?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 12 Hétfő 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Funk írta:
ebbol a tárgyból nem lesz az eloadásból zh most a félév felénél?


Nem valószínu, nem tudunk ilyenrol.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
leberur



Csatlakozott: 2004.09.24. Péntek 12:20
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 12 Hétfő 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Április 12 - Kerinfó ZH
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 13 Kedd 08:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi!

ez a Holyinka féle anyagból lesz ugye ?
12.e után még lesz elvileg 4 eloadás ,akkor még lesz valami? abból is lesz zh a végén?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 09 Szerda 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szóval, bepróbálkozom itt is a kérdésemmel:
Az elkészült weblapot, vagy blogot el kell küldeni neki e-mailben és visszajelez, hogy oké-e, vagy mi? Kötelezo bemenni pénteken a gyakra?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 09 Szerda 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Szóval, bepróbálkozom itt is a kérdésemmel:
Az elkészült weblapot, vagy blogot el kell küldeni neki e-mailben és visszajelez, hogy oké-e, vagy mi? Kötelezo bemenni pénteken a gyakra?


anno nekem kb ennyi volt ja. A bemenetelhez nem tudok mit mondani, Te tudod, hogy mit mondott...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Oryon



Csatlakozott: 2006.03.27. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 10

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 12 Szombat 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ha valakinek esetleg eszébe jutott a zh-kat lefényképezni, vagy esetleg felírt néhány kérdést ne legyen rest megosztani velünk! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 12 Szombat 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oryon írta:
Sziasztok!
Ha valakinek esetleg eszébe jutott a zh-kat lefényképezni, vagy esetleg felírt néhány kérdést ne legyen rest megosztani velünk! Smile


Ha írtál pótzht, akkor azt kedden 10-tol lehet megnézni a 3.19es teremben.

Én bemegyek , mert érdekes, hogy most mikor tanultam 1 ponttal lett jobb a zhm, mint múltkor, mikor semmit se tudtam. Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 12 Szombat 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

te honnan tudod a pótzh eredményedet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 12 Szombat 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pantomines írta:
te honnan tudod a pótzh eredményedet?


Be van irva a leckekönyvembe, hogy karó. És irtam schmucknak is, hogy mennyi pont lett, mert komolyan nem hittem el...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 12 Szombat 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most már én is látom, nekem is egyes. Szerintem nem valami korrekt ez a számonkérés, ez nem arra megy, hogy ki mit tud, hanem, hogy kinek van szerencséje vagy kinek éppen hogy jön össze. A másik meg az, hogy én nem tudok úgy gondolkodni, hogyha a 3 tanár egyfolytába beszélget, egyszeruen nem tudok koncentrálni, pedig egy csomót tanultam, és oszintén szólva nem tudom, hogy mit csináljak még, hogy meglegyen ez a zh. És ez így volt ir-bol meg iir-bol is, szóval nem értem. Lehet, hogy csak egyszeruen nem fekszik nekem ez a típusú számonkérés, és persze az aláíráspótló pont aznap van mikor a számvitel szigorlat csak úgy habként a tortán Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
8 / 11 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.