Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kerinfo
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 12 Szombat 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pantomines írta:
Most már én is látom, nekem is egyes. Szerintem nem valami korrekt ez a számonkérés, ez nem arra megy, hogy ki mit tud, hanem, hogy kinek van szerencséje vagy kinek éppen hogy jön össze. A másik meg az, hogy én nem tudok úgy gondolkodni, hogyha a 3 tanár egyfolytába beszélget, egyszeruen nem tudok koncentrálni, pedig egy csomót tanultam, és oszintén szólva nem tudom, hogy mit csináljak még, hogy meglegyen ez a zh. És ez így volt ir-bol meg iir-bol is, szóval nem értem. Lehet, hogy csak egyszeruen nem fekszik nekem ez a típusú számonkérés, és persze az aláíráspótló pont aznap van mikor a számvitel szigorlat csak úgy habként a tortán Evil or Very Mad


Hi, én is teljesen kivagyok, most fizessek emiatt a szar miatt is 2ezret?

Én is azért röhögök, mert múltkor tényleg egy büdös szót se tanultam, elolvastam az elso pár oldalt ennyi . Akkor 12pontot összekarikáztam. Most mikor tényleg megtanulgattam a dolgokat, meg emlékeztem az elozo zhmban írt dolgokra, azért célirányosan tanultam ami benne van a zhban. Ja és ugyan azt a dogát kaptam ki, tehát ugyan azt a csoportot. És 1 ponttal kaptam többet, mint mikor bele se szagoltam a cuccba.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 12 Szombat 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és nekem is 2 óra lesz a szamvitel 2 pótzh és kerinfo közt, hogy átutazzak közben meg irjam is meg még idoben a kerinfot.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
blaleee



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 10:32
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 13 Vasárnap 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Én most írtam Holyinkának, hogy nem lenne jó a szv pót miatt a kerinfó pót! Erre azt írta, hogy szardán lesz 13.00-tól "ha jól emléxik"! De a neptunba nem az van kiírva Confused Szeretem ezt az iskolát Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 14 Hétfő 08:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

blaleee írta:
Hali!

Én most írtam Holyinkának, hogy nem lenne jó a szv pót miatt a kerinfó pót! Erre azt írta, hogy szardán lesz 13.00-tól "ha jól emléxik"! De a neptunba nem az van kiírva Confused Szeretem ezt az iskolát Twisted Evil


Bazz, azért ezt jó lenne tudni még idoben!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 14 Hétfő 08:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na meg szerdán 13.00kor IR pótzh lesz. Két helyen hogy lesznek? vagy én hogy legyek egyszerre 2 helyen?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 14 Hétfő 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Na meg szerdán 13.00kor IR pótzh lesz. Két helyen hogy lesznek? vagy én hogy legyek egyszerre 2 helyen?


hidd el, Holyinka megoldja, sot, o maga akár még be sem megy Smile elvégre van egy Schmuck Balázs és egy Szöllosi Sándor, akik ott lehetnek helyette.

az már ravaszabb kérdés, hogy Te hogy leszel ott egyszerre mindketton...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 14 Hétfő 18:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
noodleey írta:
Na meg szerdán 13.00kor IR pótzh lesz. Két helyen hogy lesznek? vagy én hogy legyek egyszerre 2 helyen?


hidd el, Holyinka megoldja, sot, o maga akár még be sem megy Smile elvégre van egy Schmuck Balázs és egy Szöllosi Sándor, akik ott lehetnek helyette.

az már ravaszabb kérdés, hogy Te hogy leszel ott egyszerre mindketton...


Én megyek be holnap 10re, szerintem megkérdezem most akkor mi is van Smile

De szerintem a neptunon lévo aláíráspót a valós kerinfóból.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Noodley

Voltál ma bennt Holyinkánál megnézni a zh-t?
Megtudtál esetleg valami plussz infot?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pantomines írta:
Szia Noodley

Voltál ma bennt Holyinkánál megnézni a zh-t?
Megtudtál esetleg valami plussz infot?


Hi!

A pótzh csütörtökön lesz 11tol. Ami ki van írva neptunon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 16 Szerda 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok,

valaki meg tudná mondani, hogy a skálázhatóságról hol találok információkat? Mert a zh-ba volt kérdés és Schmuck pdfjébe szerepel egy ábrában de semmi több. Tudom hogy mit jelent csak egy konkrét fogalomra lenne szükségem mert a tesztnél lényeges lesz, meg azért érdekes, hogy nincs sehol
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 16 Szerda 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pantomines írta:
sziasztok,

valaki meg tudná mondani, hogy a skálázhatóságról hol találok információkat? Mert a zh-ba volt kérdés és Schmuck pdfjébe szerepel egy ábrában de semmi több. Tudom hogy mit jelent csak egy konkrét fogalomra lenne szükségem mert a tesztnél lényeges lesz, meg azért érdekes, hogy nincs sehol


Jókérdés Smile)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 17 Csütörtök 22:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Neptunban fennvannak az eredmények, nekem 4es lett Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 17 Csütörtök 23:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pantomines írta:
Neptunban fennvannak az eredmények, nekem 4es lett Very Happy


Nekem is... ezt mondtam :DDDDD
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ha jól látom, ez a kerinfó kötelezo tárgy, vagy mifene? Mert neptunban csak 48 fonek van kiírva és az be is van telve szépen, normális ez?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem normális dolog Razz De most oszintén, van olyan dolog ezen a fosulin, ami simán, minden gond nélkül megoldható? Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
9 / 11 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.