Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kerinfo
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Írtam már a tanároknak e-mailt, hogy tegyenek valamit az ügyért!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen a kerinfó kötelezo tárgy. Csak el lett tolva a mintatanterv, ezért nincs elokövetelménye, ebbol kifolyólag orrba-szájba felveszi mindenki és elfogynak a helyek.

HA te is "potyázó" vagy, akkor így jártál, HA NEM, és neked mintatanterv szerint most kellene tudnod felvenni, akkor szólni kell a TO-n és téged kötelezoen be fognak rakni, ugyanis minden, a mintatanterv alapján jelentkezonek kötelesek helyet biztosítani.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem "potyázó" vagyok, akkor ha lemegyek a TO-ra, ok pofavágás+szitkozódás nélkül felveszik nekem a tárgyat?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kösz a felvilágosítást Wlaszi!

moorm: pofavágás+szitkozódás nélkül? Soha Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

van még 14 hely neptunban....nem tudom mikor nyitották meg, de plussz 2 24fos kurzusból már csak ennyi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
igen a kerinfó kötelezo tárgy. Csak el lett tolva a mintatanterv, ezért nincs elokövetelménye, ebbol kifolyólag orrba-szájba felveszi mindenki és elfogynak a helyek.

HA te is "potyázó" vagy, akkor így jártál, HA NEM, és neked mintatanterv szerint most kellene tudnod felvenni, akkor szólni kell a TO-n és téged kötelezoen be fognak rakni, ugyanis minden, a mintatanterv alapján jelentkezonek kötelesek helyet biztosítani.


ebben biztos hogy a TO az illetékes ?
csak nehogy kapjuk egybol a letolást Csókánétól, amikor megyünk be ezzel hozzáSmile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van még aki nem tudta a kerinfot felvenni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Maya: igen, én.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No meg én... hogy a p*csába, az ember nem nézi a neptunt percenként, és lemarad mindenrol??? Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 16 Szerda 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pabber írta:
Maya: igen, én.


Kérek még akkor limit emelést.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 07:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az jól jönne nekem is!

habár ha azt nézem hogy már kétszer is emeltek, és egyikre se sikerült beférni...

sztem ésszerubb lenne tolük ledobálni róla az embereket,akiknek nem most kellene felvenniük!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 07:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Funk írta:
az jól jönne nekem is!

habár ha azt nézem hogy már kétszer is emeltek, és egyikre se sikerült beférni...

sztem ésszerubb lenne tolük ledobálni róla az embereket,akiknek nem most kellene felvenniük!


Egy teljes évfolyamról van szól, akinek most aktuális a felvétel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 09:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bovítették a limitet, amit köszönünk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

moorm írta:
Én nem "potyázó" vagyok, akkor ha lemegyek a TO-ra, ok pofavágás+szitkozódás nélkül felveszik nekem a tárgyat?


A to nem vesz fel tárgyat senkinek... kivételes eseteken kívul (engedélyek, felmentések) és ez nem az. Tárgyfelvételi problémákkal a tárgyfelelos intézetek foglalkoznak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csabeeka írta:

A to nem vesz fel tárgyat senkinek... kivételes eseteken kívul (engedélyek, felmentések) és ez nem az. Tárgyfelvételi problémákkal a tárgyfelelos intézetek foglalkoznak.


Csabi, ha az intézet kiírta "megfelelo" keretszámban a kurzust, akkor ok csak pingvinezni fognak szvsz. Viszont ha valakinek nincs lehetosége a mintatantervet követnie, az tanulmányi (TO) ügy, nem?
Eddig legalábbis az volt. De ha idéntol nem, akkor szorri a hülyeségért amit mondtam.

u.i.: tuti neked van igazad, csak nemvágom, hogy az intézet mit tudna tenni...o milyen alapon csinálna helyet a mintatanterveseknek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
10 / 11 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.