Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Projektmenedzsment
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 05 Péntek 09:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

El tudnák küldeni az olvasható vetített slideokat?
Néhányan elkérték pendrivera...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 11 Csütörtök 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megvan valakinek a scannelt anyag? Mert most nem tudom ugye letölteni szervergyengélkedés végett. Smile Vagy mégjobb, ha valaki otthon a párna alatt az eredeti ppt-ket rejtegeti, és most kész arra, hogy megossza a nagyközönséggel. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 11 Csütörtök 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Megvan valakinek a scannelt anyag? Mert most nem tudom ugye letölteni szervergyengélkedés végett. Smile Vagy mégjobb, ha valaki otthon a párna alatt az eredeti ppt-ket rejtegeti, és most kész arra, hogy megossza a nagyközönséggel. Smile


Nem garantálom, hogy kérésre mind az 5GB anyagot felrakom temp-be, de ez még belefér...

http://gazdinfo.hu/temp/project_2006_slide_ea_full.zip

de ettől még a ppt-ket én is nagy örömmel fogadnám (minden scannelt anyagnál Smile )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 11 Csütörtök 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
bbence írta:
Megvan valakinek a scannelt anyag? Mert most nem tudom ugye letölteni szervergyengélkedés végett. Smile Vagy mégjobb, ha valaki otthon a párna alatt az eredeti ppt-ket rejtegeti, és most kész arra, hogy megossza a nagyközönséggel. Smile


Nem garantálom, hogy kérésre mind az 5GB anyagot felrakom temp-be, de ez még belefér...

http://gazdinfo.hu/temp/project_2006_slide_ea_full.zip

de ettől még a ppt-ket én is nagy örömmel fogadnám (minden scannelt anyagnál Smile )


Nem is kell, nekem csak ez az egy. Örök hála!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 11 Csütörtök 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
ppt-ket én is nagy örömmel fogadnám


Igen, mert Ez így elég tré, olvashatatlan, nem testreszabható. Rolling Eyes Exclamation Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 11 Csütörtök 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:

Igen, mert Ez így elég tré, olvashatatlan, nem testreszabható. Rolling Eyes Exclamation Evil or Very Mad


meg nagy (MB-ban...) Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 11 Csütörtök 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:
wlaszi írta:
ppt-ket én is nagy örömmel fogadnám


Igen, mert Ez így elég tré, olvashatatlan, nem testreszabható. Rolling Eyes Exclamation Evil or Very Mad


és ezt csak magatoknak köszönhetitek... hozzánk csak nyomtatva jutott el az anyag, a scanner meg nem képes csodákra (pláne nem ilyen mennyiségnél), pedig szinte biztos, hogy vannak, akiknek megvan a ppt. csak sajnos némelyekben a közösségi érzés erősen közelíti a nullát. alulról Confused
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 12 Péntek 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ráadásul, aki bejárt az órákra, az tudja is mik lesznek a ZH-ban!

Milyen jó lenne, ha ide tévednétek! Very Happy Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
naju



Csatlakozott: 2004.01.03. Szombat 23:25
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Föld fölött-fölött...

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 13 Szombat 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Látom még mindenki az anyag megszerzésével foglalkozik, pedig én abban bíztam hogy már találok puskát Sad

Egyébként én jártam órára és el kell, hogy keserítselek titeket: NEM mondta meg a kérdéseket. Csak úgy kb. 4-5 diára mondat, hogy ez esélyes...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gabtsee



Csatlakozott: 2005.05.11. Szerda 10:31
Hozzászólások: 62

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 13 Szombat 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És nem emlékszel véletlenül, hogy mi volt az a 4-5 dia? Rolling Eyes
_________________
Sose tartsd vissza a fingást! Visszafordul, felmegy az agyadig, és onnan jönnek a szar gondolatok ...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 13 Szombat 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jah jó lenne tudni ezt .. meg mondjuk azt, hogy milyen lesz a zh ? Mennyire kifejtős, hány kérdés ilyesmik, valakinek van valami 5lete ?

Én most olvasgatom az anyagot és számomra megjegyezhetetlen Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 13 Szombat 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pedig ennek meg kell lenie!
ahogy emléxem Attilára még anno, iylen 4-5 mondatos válaszokat várt a kérdésekre, felsorolások voltak stb
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tibi írta:
pedig ennek meg kell lenie!
ahogy emléxem Attilára még anno, iylen 4-5 mondatos válaszokat várt a kérdésekre, felsorolások voltak stb


pffffüüüjjjj az a legundorítóbb... K****** felsorolások.

Egyébként azt nem tudjátok, hogy ebből az egész anyagot tudni kell amit kiosztott vagy azért van amit nem?

Lehet, ha nem lesznek meg a ppt-k, akkor közösen felosztva kéne csinálni egy puskát a teljes anyagból, mert ezt megjegyezni kb. lehetetlen...és akkor még finom voltam. Twisted Evil Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ebben benne vagyok, pont ezen gondolkodtam ma :p
Semmi kedvem ezt a szart megtanulni

Bepötyögöm az első ea anyagát, a szöveges részeket
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor én meg a 2-es 3-as fejezetet pötyögöm be...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
5 / 10 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.