Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Projektmenedzsment
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor én elvállalom a 4-es és 5-ös fejezeteket.

Vik pedig megcsinálja a 6-os és 7-es fejezeteket.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Akkor én meg a 2-es 3-as fejezetet pötyögöm be...


a 3-ast ne, az megvan ppt-ben! (elvileg a neve 7-es de amit kiadott fenymasolt cuccon, az a 3.)
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

saco írta:
bbence írta:
Akkor én meg a 2-es 3-as fejezetet pötyögöm be...


a 3-ast ne, az megvan ppt-ben! (elvileg a neve 7-es de amit kiadott fenymasolt cuccon, az a 3.)


Még mielőtt elkezdtem volna, rájöttem én is, sőt nálam is megvan. De abból is csinálok word formátumú változatot, a puskához az is kell.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kgergo



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 22:14
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én bevállalom a 8-ast meg lehet a 9-est is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kgergo írta:
Én bevállalom a 8-ast meg lehet a 9-est is.


Na, akkor már csak a 10, 11 és 12 kell. Meg valakinek egyben elküldeni, aki megcsinálja a puska formátumot.

Ha gondoljátok az lehetek akár én is, mert az már nem egy nagy munka. Csak akkor a fájl nevének vagy a doksi címének adjátok a fejezet számot, hogy megfelelő sorban tudjam őket összerakni. És mindenkinek aki részt vesz ebben köszi a közreműködést. Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csinálom a 11-est (a 10-es csak hülye táblázatok sora), mert készen vagyom már a 3-assal és a 4-essel. Vki még csinálja meg a 12-est. A kész begépelt szövegeket küldjétek el nekem, puskásítom majd én. Mail: bence2000 kukac yahoo pont com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pupi írta:
kgergo írta:
Én bevállalom a 8-ast meg lehet a 9-est is.


Na, akkor már csak a 10, 11 és 12 kell. Meg valakinek egyben elküldeni, aki megcsinálja a puska formátumot.

Ha gondoljátok az lehetek akár én is, mert az már nem egy nagy munka. Csak akkor a fájl nevének vagy a doksi címének adjátok a fejezet számot, hogy megfelelő sorban tudjam őket összerakni. És mindenkinek aki részt vesz ebben köszi a közreműködést. Cool


Egyszerre. Cool No, csináld akkor te a 12-est és nekem küldjétek át a cumút a fenti mailcímre.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Csinálom a 11-est (a 10-es csak hülye táblázatok sora), mert készen vagyom már a 3-assal és a 4-essel. Vki még csinálja meg a 12-est. A kész begépelt szövegeket küldjétek el nekem, puskásítom majd én. Mail: bence2000 kukac yahoo pont com


Ezt időpontra nagyon összeegyeztettük. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kgergo



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 22:14
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rájöttem, hogy a MS Office Imaging képes átalakítani, csak az a gebasz, hogy tiff-et kezel csak.
De megoldom. A 8-9 meglesz nemsokára.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kgergo írta:
Rájöttem, hogy a MS Office Imaging képes átalakítani, csak az a gebasz, hogy tiff-et kezel csak.
De megoldom. A 8-9 meglesz nemsokára.


irfanview rlz! Smile

Ámulok és bámulok, ilyen csapatmunka rég volt. Gratulálok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

izé, most jut eszembe, hogy lehet nem képpé akarod konvertálni Smile Szóval nemszóltam Smile

szerk: .doc-hoz Eszközök->szöveg elküldés Wordnek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kgergo



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 22:14
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaja, csak most a photoshop album szarjával konvertáltam, és ez nem olyan fain.
Na de megy gyorsan a gépelés is....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most nézem, hogy Bence jól rám osztottad még a 12-est is, pedig már pont kész vagyok a 4-5el. Cool

Viszont a 12. hosszú. A felét bevállalom, másik felét meg majd te megcsinálod, mert a 11 úgyis csak 3 dia volt kb. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pupi írta:
Most nézem, hogy Bence jól rám osztottad még a 12-est is, pedig már pont kész vagyok a 4-5el. Cool

Viszont a 12. hosszú. A felét bevállalom, másik felét meg majd te megcsinálod, mert a 11 úgyis csak 3 dia volt kb. Razz


Jól van vazz. Melyik felét? A második felét? Melyik oldaltól?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pvik



Csatlakozott: 2006.02.15. Szerda 13:45
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Baszki én a 7-es fejezettel jól jártam, de a 6-sal nagyon nem. Már a negyedik oldal telik meg lassan.

De most már csak 2 dia van hál' Istennek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
6 / 10 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.