Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Projektmenedzsment
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Pupi írta:
Most nézem, hogy Bence jól rám osztottad még a 12-est is, pedig már pont kész vagyok a 4-5el. Cool

Viszont a 12. hosszú. A felét bevállalom, másik felét meg majd te megcsinálod, mert a 11 úgyis csak 3 dia volt kb. Razz


Jól van vazz. Melyik felét? A második felét? Melyik oldaltól?


Mondjuk a kockázat menedzselési eszközöktől és akkor pont 4-3 old. fejenként.... Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kár, hogy csak most néztem be ide, hogy mi is folyik itten... Confused

Az office imaging elég szar minőségben dolgozik, de ha úgy gondoljátok, hogy van benne használható rész, és gyorsabb copypastézni, mint begépelni, akkor itten van egy átkonvertált doc a teljes anyagról: ftp://ftp.baffia.hu/download/bmf_kgk/project.zip

Én most visszatérek számvitel 2-höz...

(U.i: Képeket persze külön mappába tette, és csak linkelve vannak a docba, de miért is működnének a linkek... image_elemei.zip néven ugyanott van a cucc.)
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pupi írta:
bbence írta:
Pupi írta:
Most nézem, hogy Bence jól rám osztottad még a 12-est is, pedig már pont kész vagyok a 4-5el. Cool

Viszont a 12. hosszú. A felét bevállalom, másik felét meg majd te megcsinálod, mert a 11 úgyis csak 3 dia volt kb. Razz


Jól van vazz. Melyik felét? A második felét? Melyik oldaltól?


Mondjuk a kockázat menedzselési eszközöktől és akkor pont 4-3 old. fejenként.... Very Happy


OK. Küldd át majd ezt is, de küldheted előbb amivel már készen vagy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No, Gergő, ha készen vagy küldd át, és megvagyunk. Smile Aztán bepostolom ide a linket.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kgergo



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 22:14
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Készen vagyok!
Hova küldjem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kgergo írta:
Készen vagyok!
Hova küldjem?


Előző oldalon már írtam, de bence2000 kukac yahoo pont com.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kgergo



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 22:14
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elment a mail!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Joint operation: mission accomplished.

http://data.meltingpot.hu/projmen_puska_2006.zip
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 22:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most látom mekkora team jött össze erre a projektre Very Happy
Gratula!
Plusz 1000 hála és köszönet!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tanár meg is irigyelné, milyen projektet hoztunk ossze a puska megkreálására Smile

csinaljunk ebből ppt-t es adjuk elő!


_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 14 Vasárnap 22:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

saco írta:
A tanár meg is irigyelné, milyen projektet hoztunk ossze a puska megkreálására Smile

csinaljunk ebből ppt-t es adjuk elő!



Ha ad megajánlott jegyet én benne vok. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 15 Hétfő 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csináltam egy lényegesen lekicsinyített puskát (nem egész két hasáb a négyből egy oldalon). Ami hozzáfűznivaló van: néhol csak hívószavak vannak, esetleg szempontok, aminél remélem nekem már beugrik az anyag, de aki nem tanul semennyit, annak nem fog beugrani semmi. Szóval egy-két helyen bizony hiányos, de azért talán használható. Ehol:
http://data.meltingot.hu/projmen_kispuska_2006.zip
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 16 Kedd 08:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://data.meltingpot.hu/projmen_kispuska_2006.zip

ha helyreáll végre a storage ftp-je akkor majd a letöltések alól is menni fog...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
agent



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 20:20
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Holdbázis

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 17 Szerda 00:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát mondhatom gyönyörű szép volt ez a kedves mai ZH Evil or Very Mad
Mikor is lesz a pót?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 22 Hétfő 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A zh eredményét mikor és hogyan lehet megtudni?
Mert ha jól hallottam akkor azt mondta, hogy majd valakinek elküldi mailben...
nem sok esélyem van hogy megússzam a pótot de hátha Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
7 / 10 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.