Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Üzleti tervezés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 26 Hétfő 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elolappal együtt lehet 9? Tartalomjegyzék mindenképp kell? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eras111



Csatlakozott: 2007.08.25. Szombat 14:36
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 26 Hétfő 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem kell, én sem csináltam, nekem 9 oldal a nyers szöveg
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eras111



Csatlakozott: 2007.08.25. Szombat 14:36
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 03 Hétfő 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmmm...Most látom hogy kikerült a jegyzetek közé az üzleti tervezés anyag.Szóval akkor most írunk ZH-t vagy nem mert multkor mintha azt mondta volna a tanár hogy csak a levelezosök irnak ZH-t de lehet hogy félrehallottam!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 03 Hétfő 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az az anyag, nem full jegyzet!
Hanem az egyik csoport már megírta a zh-t, és az o kérdéseik kidolgozva....de arról nem szólt a fáma, hogy ugyanazt kapja majd a 2. csoport!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 04 Kedd 00:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
az az anyag, nem full jegyzet!
Hanem az egyik csoport már megírta a zh-t, és az o kérdéseik kidolgozva....de arról nem szólt a fáma, hogy ugyanazt kapja majd a 2. csoport!


Na azt ne mondjátok nekem, hogy 8-9 oldalt kellett körmölni, azon kívül ezeket a kérdéseket, témaköröket arra mondta, hogy melyikekbol kell készülni. Mindet visszakédezte??? Na neee...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 04 Kedd 00:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Az Üzleti tervezés tantárgyból a pénteki csoprt is zh-t ír(dec.7).
Plusz egy a zh. kérdéseire adott válasz a közösbe(füzet+segédanyagbó összállítva).


ezzel a kommentel kaptam...én ebbol gazdálkodtam, többet nem tudok hozzátenni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 18 Péntek 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én elozo félévben nem vettem fel a tárgyat, de elvégeztem a Tnonél, és megállapodtunk, hogy most felveszem, és igy kerul majd beirasra...
Hát lecsúsztam...Irtam neki szerdán, ma péntek van...Mit tudnék tenni, ha nem változna az ügyem? TO? Ott gondolom nem segitenek akkor sem ha cunami közelegne...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 18 Péntek 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Én elozo félévben nem vettem fel a tárgyat, de elvégeztem a Tnonél, és megállapodtunk, hogy most felveszem, és igy kerul majd beirasra...
Hát lecsúsztam...Irtam neki szerdán, ma péntek van...Mit tudnék tenni, ha nem változna az ügyem? TO? Ott gondolom nem segitenek akkor sem ha cunami közelegne...

Szerintem telefonon kéne elérned a Tanárnot, o tudna egyezkedni a TOval esetleg, mert amúgy tutira elzavarnak...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 18 Péntek 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Én elozo félévben nem vettem fel a tárgyat, de elvégeztem a Tnonél, és megállapodtunk, hogy most felveszem, és igy kerul majd beirasra...
Hát lecsúsztam...Irtam neki szerdán, ma péntek van...Mit tudnék tenni, ha nem változna az ügyem? TO? Ott gondolom nem segitenek akkor sem ha cunami közelegne...


A tanárno telszámát meg tudom adni, ha kell? Ezt mindenképpen vele kell megbeszélned.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 18 Péntek 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

maya írta:
A tanárno telszámát meg tudom adni, ha kell? Ezt mindenképpen vele kell megbeszélned.


Irtam privát üzit...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 18 Péntek 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
maya írta:
A tanárno telszámát meg tudom adni, ha kell? Ezt mindenképpen vele kell megbeszélned.


Irtam privát üzit...


Megkaptad?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Elijah



Csatlakozott: 2008.01.31. Csütörtök 14:59
Hozzászólások: 23

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 02 Szerda 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Egy kérdésem lenne: ma már lesz óra?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Byus



Csatlakozott: 2006.03.27. Hétfő 20:20
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 30 Szerda 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Tudja valaki, hogy mi van akkor, ha nem tudom ma leadni az üzleti tervemet?
Van valami pótlásra lehetoség (gondolom térítés ellenében) vagy ugrott az aláírás?

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 30 Szerda 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Byus írta:
Sziasztok,

Tudja valaki, hogy mi van akkor, ha nem tudom ma leadni az üzleti tervemet?
Van valami pótlásra lehetoség (gondolom térítés ellenében) vagy ugrott az aláírás?

Köszi


Szerintem írj a tanárnak, vagy hívd fel Smile megadta minden elérhetoségét Lakyné, ha jól tudom róla van szó. Vagy menj be és kérdezd meg mi ilyenkor a teendo, nem tudom lesz -e ma óra, de azt hiszem szerdánként van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Byus



Csatlakozott: 2006.03.27. Hétfő 20:20
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 16 Péntek 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy mikor lehet megtalálni Lakyné P. Ildikót jegybeírás ügyében a Tavaszmezoben?
Tudom, hogy mondott valamit a szombatokkal kapcsolatban, csak nem jegyeztem meg pontosan, és a neptun szerint holnap van Üzleti terv vizsga 9h-tól...

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.